Wiadomości dotyczące raka u Kate Middleton: ekspert twierdzi, że Harry i Meghan „odmawiają” sprowadzenia swoich dzieci do Wielkiej Brytanii pomimo ich prośby

Król Karol macha ręką, przybywając na mszę wielkanocną do opactwa Windsor

Książę i księżna Walii poprosili Harry'ego i Meghan, aby przywieźli swoje dzieci do Wielkiej Brytanii, powiedział królewski ekspert.

powiedział królewski autor Tom Quinn kobieta William i Kate namawiali księcia i księżną Sussex, aby sprowadzili do Wielkiej Brytanii ich siostrzenicę i siostrzeńca, Archiego i Lilibet, ale twierdzą, że Meghan odmówiła.

Quinn powiedziała gazecie: „Nie ma mowy, aby Meghan sprowadziła dzieci do Wielkiej Brytanii.

„William i Kate zasugerowali, aby Meghan i Harry przyprowadzili dzieci oraz aby para i ich rodziny spróbowały się pogodzić, ale ta sugestia jak dotąd do niczego nie doprowadziła”.

Zgłoszona prośba pojawiła się po tym, jak 22 marca Kate podzieliła się ze światem swoją diagnozą raka i pojawiły się spekulacje, że Harry odwiedzi swojego brata w Wielkiej Brytanii, gdy będzie on gospodarzem wydarzenia Invictus Games w maju.

W innym miejscu król Karol wziął udział we mszy wielkanocnej w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor w niedzielny poranek podczas swojego najważniejszego publicznego wystąpienia od czasu ujawnienia diagnozy raka.

Następnie 75-letni monarcha zaskoczył widzów, pozdrawiając publiczność, która później stwierdziła, że ​​„dobrze wygląda” i jest „w dobrym nastroju”.

1711985086

Giovanna Fletcher wspomina swój związek z „cudowną osobą” Kate Middleton w nieoczekiwanym temacie

Przeczytaj całą historię tutaj…

Lidia Patryk1 kwietnia 2024 o 16:24

1711981486

Cicha siła napędowa, która utrzymuje rodzinę Kate i Williama po zdiagnozowaniu u nich raka

Poinformowało o tym źródło bliskie Middleton Niezależny: „Carol była siłą napędową utrzymującą rodzinę razem przy minimalnym wysiłku i maksymalnej pokorze.

„Podrywała George'a, Louisa i Charlotte, zabierała ich na szkolne mecze sportowe i udzielała im nieograniczonego wsparcia. Była prawdziwą postacią przypominającą Mary Poppins.

Przeczytaj całą historię tutaj…

Lidia Patryk1 kwietnia 2024 o 15:24

1711980831

Książę Andrzej został przyłapany na koniu wokół zamku Windsor

Sfotografowano go, gdy jechał obok kobiety ubranej w płaszcz z herbem zamku Windsor. Poczta wspomniany.

64-latek wraz ze swoją byłą żoną Sarah Ferguson uczestniczył we mszy wielkanocnej w kościele św. Jerzego.

W piątek wyemitowany zostanie film oparty na niesławnym wywiadzie Prince'a dla Newsnight, który zwróci większą uwagę mediów na rodzinę królewską.

Lidia Patryk1 kwietnia 2024 o 15:13

1711977888

OBEJRZYJ – Miłośnicy rodziny królewskiej są zachwyceni widokiem króla Karola na mszy wielkanocnej

Miłośnicy rodziny królewskiej cieszą się, że widzą króla Karola na nabożeństwie wielkanocnym: „Dobrze wygląda”

Entuzjaści królewskości i członkowie społeczeństwa, którzy uczestniczyli w nabożeństwie w kaplicy wielkanocnej w zamku Windsor, byli szczęśliwi, widząc króla Karola III, twierdząc, że wygląda na zdrowego. Król odwiedził kaplicę św. Jerzego wraz z królową podczas swojego najważniejszego publicznego wystąpienia od czasu zdiagnozowania raka. Karol uścisnął dłonie zebranym na zamku i po nabożeństwie oprowadził ich-niespodziankę, mówiąc: „Jesteście bardzo odważni, stojąc tutaj na zimnie”. Wielu zgromadzonych przesłało także najlepsze życzenia księżnej Walii, która na początku tego miesiąca podzieliła się wiadomością o diagnozie raka.

Lidia Patryk1 kwietnia 2024 o 14:24

1711974288

Najważniejsza lekcja, jaką William i Harry powinni wyciągnąć z historii

Nowa biografia Jerzego VI i Elżbiety uwypukla nieuniknione podobieństwa między niszczycielskim wpływem Wallis Simpson i Meghan Markle na monarchię wtedy i obecnie. Ale, jak mówi Anna Pasternak, przeszłość podpowiada nam, że tak naprawdę powinniśmy martwić się o relacje pomiędzy przyszłym królem a jego bratem…

Przeczytaj cały klip audio tutaj…

William i Harry mają lekcję historii, której potrzebują, aby wrócić na właściwe tory

Nowa biografia Jerzego VI i Elżbiety uwypukla nieuniknione podobieństwa między niszczycielskim wpływem Wallis Simpson i Meghan Markle na monarchię wtedy i obecnie. Ale, jak mówi Anna Pasternak, przeszłość podpowiada nam, że tak naprawdę powinniśmy martwić się o relacje pomiędzy przyszłym królem a jego bratem…

Lidia Patryk1 kwietnia 2024 o 13:24

1711970661

Opinia publiczna twierdzi, że Karol „dobrze wyglądał” podczas mszy wielkanocnej

Karol wraz z królową wziął udział w nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor i było to jego najważniejsze publiczne wystąpienie od czasu zdiagnozowania raka.

Uścisnął dłonie i rozmawiał z zebranymi na zamku, którzy po nabożeństwie udali się na niespodziewaną wycieczkę, mówiąc: „Jesteście bardzo odważni, stojąc tutaj na zimnie”.

Tarę Cobham1 kwietnia 2024 o 12:24

1711965640

Król Karol żartuje z królowej Camilli podczas jej wielkanocnej wycieczki po Windsorze

W niedzielę (31 marca) król Karol zażartował ze swojej żony, królowej Camilli, podczas swojej wielkanocnej podróży po Windsorze.

Charles, u którego w styczniu zdiagnozowano raka i obecnie przechodzi leczenie, spotkał się z mieszkańcami po corocznej Mszy św. Wielkanocnej.

Kobieta w tłumie powiedziała do niego: „Wasza Wysokość, Camilla ma teraz 17 lat i jest psem króla Karola”.

Następnie Charles zażartował: „Ja też dostanę nowy”.

Niedzielne pojawienie się króla wydawało się uspokoić opinię publiczną po strachu przed chorobą nowotworową w rodzinie królewskiej.

Księżna Walii, która nieco ponad tydzień temu ogłosiła swoją diagnozę, nie była obecna.

Król Karol żartuje z królowej Camilli podczas jej wielkanocnej wycieczki po Windsorze

W niedzielę (31 marca) król Karol zażartował ze swojej żony, królowej Camilli, podczas swojej wielkanocnej podróży po Windsorze. Charles, u którego w styczniu zdiagnozowano raka i obecnie przechodzi leczenie, spotkał się z mieszkańcami po corocznej Mszy św. Wielkanocnej. Kobieta w tłumie powiedziała do niego: „Wasza Wysokość, Camilla ma teraz 17 lat i jest psem króla Karola”. Następnie Charles zażartował: „Ja też dostanę nowy”. Niedzielne pojawienie się króla wydawało się uspokoić opinię publiczną po strachu przed chorobą nowotworową w rodzinie królewskiej. Księżna Walii, która nieco ponad tydzień temu ogłosiła swoją diagnozę, nie była obecna.

Tarę Cobham1 kwietnia 2024 o godzinie 11:00

1711962940

Ekspert twierdzi, że publiczne wystąpienie króla w Wielkanoc to „forma zapewnienia”

Charles, który przechodzi leczenie raka, uśmiechnął się i pomachał do tłumów, gdy w niedzielę rano przybył na coroczną mszę wielkanocną w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

Redaktor naczelny magazynu Majesty, Joe Little, powiedział, że to „niezwykle zachęcające” wydarzenie pomoże odwrócić uwagę od księżnej Walii, która nieco ponad tydzień temu ujawniła, że ​​rozpoczęła chemioterapię zapobiegawczą.

Tarę Cobham1 kwietnia 2024 o godzinie 10:15

1711962420

Ekspert królewski odkrywa, jak publiczne pojawienie się króla podczas Wielkanocy mogłoby pomóc księżniczce

Ekspert królewski ujawnił, w jaki sposób publiczne wystąpienie króla w Niedzielę Wielkanocną może pomóc księżnej Walii, gdy obaj członkowie rodziny królewskiej przechodzą leczenie raka.

Redaktor naczelny magazynu Majesty, Joe Little, powiedział, że to „bardzo zachęcające” wydarzenie pomoże odwrócić uwagę od Kate.

„Myślę, że ludzie akceptują i rozumieją, że książę i księżna Walii oraz ich rodziny są teraz na Świętach Wielkanocnych i potrzebują prywatności… [to] „Po prostu bądźcie rodziną” – powiedział. „Myślę, że wszystko, co król dzisiaj zrobił, nie miało tego na myśli, ale z pewnością to pomaga”.

Tarę Cobham1 kwietnia 2024 o 10:07

1711959328

Wujek Kate, Gary Goldsmith, składa hołd walce z diagnozą raka

Gary Goldsmith, wujek Kate, w wywiadzie dla hiszpańskiego programu „De Viernes!” pochwalił księżną Walii za umiejętne potraktowanie ogłoszenia diagnozy raka.

„Jestem w kontakcie z moją siostrą Carol [Middleton] Aby upewnić się, że z moją siostrzenicą wszystko w porządku. Uważam, że Kate poradziła sobie bardzo dobrze, zwłaszcza w tak trudnej i złożonej sytuacji.

„Nie znam nikogo innego, kto musiałby poradzić sobie z czymś takim, zająć się własnymi dziećmi, a następnie udzielać wyjaśnień mediom krajowym i międzynarodowym w tak publicznym scenariuszu”.

Kontynuował: „Trudno sobie wyobrazić, że nie wpłynęło na nich wiele komentarzy i teorii spiskowych. Wysłałem listy do Kate, żeby wiedziała, co czuję i jak bardzo ją kocham.

Marusha Muzaffar1 kwietnia 2024 o godzinie 09:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *