Wielka tablica dotycząca uzgodnionego projektu NFL 2024: czy Brock Bowers i Malik Nabers mogą znaleźć się w pierwszej piątce?

Ponieważ klasa draftu do NFL 2024 stale ewoluuje, nadszedł czas, aby podsumować, którzy potencjalni gracze będą dominować w rozmowach na początku rundy przez następne cztery miesiące.

AtletycznyIch konsensus Big Board agreguje rankingi szerokiego grona ekspertów poborowych, aby określić, jak postrzegani są najlepsi potencjalni kandydaci w porównaniu z resztą swojej klasy. Teoretycznie, zanim nadejdzie weekend draftu, rankingi te powinny pomóc nam dowiedzieć się, jak typy mogą (lub przynajmniej powinny) wyglądać.

Zobaczmy, jak wszystko się zmieniło od czasu naszego grudniowego panelu konsensusowego…

Komisja ds. konsensusu w sprawie projektu NFL na rok 2024

ID poz Szkoła Przeszłość Zmiana

1

Marvin Harrison Jr

WR

1

0

2

Caleba Williamsa

KP

2

0

3

Drake’a Maye’a

KP

3

0

4

Joe Alt

OT

5

1

5

Bragga Bowersa

TE

4

-1

6

Olu Fashanu

OT

6

0

7

Malika Nabarsa

WR

12

5

8

Rzym Oduns

WR

13

5

9

Dallasa Turnera

Krawędź

7

-2

10

Jaydena Danielsa

KP

16

6

11

JC Latham

OT

10

-1

12

Layat Latu

Krawędź

9

-3

13

Werset Jareda

Krawędź

11

-2

14

Nate’a Wigginsa

KP

19

5

15

Coopera Dejeana

KP

22

7

16

George'a Newtona

TD

14

-2

17

Amarius Mims

OT

21

4

18

Kool-Aid McKinstry

KP

8

-10

19

Deriana Arnolda

KP

31

12

20

Taliese Fuaga

OT/G

20

0

21

Keona Colemana

WR

18

-3

22

Briana Thomasa Jr

WR

NR

NR

23

Bralan Trice

Krawędź

25

2

24

Michael Benix Jr

KP

27

3

25

Posiekaj Robinsona

Krawędź

17

-8

26

Troy Fatanu

OT/G

43

17

27

Idź do Knicks

KP

28

1

28

Quinyona Mitchella

KP

48

20

29

Jordana Morgana

OT

50

21

30

Kamari Lassiter

KP

40

10

31

JJ McCarthy’ego

KP

35

4

32

Adonai Mitchell

WR

38

6

33

Troya Franklina

WR

42

9

34

Kingsleya Sumadayę

OT

33

-1

35

Grahama Bartona

OT/G

36

1

36

Kamrana Kinjansa

S

30

-6

37

Tylera Guytona

OT

NR

NR

38

Byrona Murphy’ego II

D.L

NR

NR

39

Ennis Rockstraw Jr.

KP

NR

NR

40

Tylera Nubina

S

32

-8

41

Callena Kinga

KP

29

-12

42

Chrisa Braswella

Krawędź

NR

NR

43

Lota McConkeya

WR

NR

NR

44

Leonarda Taylora III

D.L

46

2

45

D'Vondre się poci

D.L

NR

NR

46

Xaviera Leggetta

WR

44

-2

47

Jacksona Powersa-Johnsona

C

NR

NR

48

Kwalifikacja Xaviera

WR

26

-22

49

Patryk Paweł

OT

NR

NR

50

Chrisa Jenkinsa

TD

NR

NR

READ  Ewakuowany z Mariupola opisuje terroryzm w bunkrach pod Hutą Azovstal | Ukraina

(Gracze zacieniowani na czerwono spadli o 10 lub więcej punktów; gracze zacieniowani na pomarańczowo zyskali 10 lub więcej punktów lub nie byli klasyfikowani w poprzedniej grupie konsensusu.)

Kilka przemyśleń na temat zaktualizowanej tablicy:

1. Czy przebieg WR/TE jest lepszy od przebiegu QB?

Ponieważ Chicago Bears, Washington Commanders i New England Patriots znajdują się obecnie w pierwszej trójce, duet Williams-May wypadnie z grupy z wyborem nr 3 – jako ostatni. Supergwiazda stanu Ohio, WR Marvin Harrison Jr., powinna być drugą częścią tego równania.

co wtedy?

Cóż, w zeszłym tygodniu w próbnym drafcie Dana Brueglera, LSU WR Malik Nabbers został wybrany nie. 4 (Arizona Cardinals), a za nim uplasował się TE Brock Bowers z Gruzji, który dał dwa wszystko. 5 w (Los Angeles Chargers) i Washington WR Rome Oduns pod nr. 6 (Giganci z Nowego Jorku). Następny QB, Jayden Daniels z LSU, był numerem 1 na after party. Dołączył do (Atlanta Falcons) o 8.

Nieważne, w którą stronę go pokroisz, ta wersja robocza jest najlepsza Bardzo Przestępstwo-poważne. Nasza komisja konsensusowa poszła w ślady Brueglera, a Nabers i Odunze (po pięć miejsc przewagi) wyprzedzili Danielsa (po sześć pozycji). Wygląda na to, że to dobry rok dla drużyn z pierwszej dziesiątki na dodanie dynamicznego rozgrywającego.

Głębiej

Dlaczego Patriots wybrali Marvina Harrisona Jr. (a nie QB) na nr. Rozsądnie byłoby oprzeć się na 3

2. Dallas Turner znajduje się na wyspie obronnej

Z drugiej strony, mamy Dallasa Turnera, który przewyższa Alabamę – samotnego obrońcy w pierwszej 11-tce najnowszego rankingu Big Board. Ostatnim razem Turnerowi towarzyszył jego kolega z drużyny Crimson Tide, Kool-Aid McKinstry, który spadł o 10 pozycji na 18. miejsce, a przełożony z UCLA Latu spadł o trzy miejsca na 12. miejsce.

Szybki skan odnowionej planszy sugeruje, że drużyny wybierające nastolatków mogłyby skompletować grupę graczy defensywnych. Narożny obrońca ze stanu Iowa, Cooper Dejean, awansował o siedem pozycji na 15. miejsce, a Derian Arnold z Alabamy, który awansował z 12. na 19., zamykając zakres 1. rundy środkowej.

READ  Trump wygrywa kluby republikańskie w Nevadzie, projekty CNN

3. Kiedy zespoły lądują na drugiej grupie QB?

Brugler rozpoczął atak na drugiego rozgrywającego w Big 19, wysyłając JJ McCarthy'ego z Michigan do Los Angeles Rams jako draftowego i rozwojowego następcy Matthew Stafforda. Bo Nix z Oregonu, numer 1 w Nowej Anglii 34, a Michael Benix Jr. z Waszyngtonu do Las Vegas Raiders, nr. 44, musiałem poczekać do rundy 2.

Ale na naszej tablicy konsensusu kolejność została odwrócona: Bennix jest najwyżej notowanym z tych trzech rozgrywających na drugim miejscu. ma 24 lata, za nim plasują się Knicks (28) i McCarthy (31). Utrzymanie miejsca w QB na koniec rundy 1 jest zwykle bardzo trudne, ponieważ większość drużyn, które tam wybiorą, przechodzi do play-offów i ma długoterminową odpowiedź w środku pola.

Czy na przykład Rams, Tampa Bay Buccaneers lub Pittsburgh Steelers rozważyliby tak szybko wskoczenie na rozgrywającego? Czy Washington, Giants lub Minnesota Vikings rozważyliby przejście z rundy 2 do rundy 1? Zakładając, że Williams, Maye i Daniels odejdą wcześniej, ciekawie będzie zobaczyć, co się stanie, gdy QB4 zejdzie z planszy.

Głębiej

15 najbardziej intrygujących perspektyw wczesnego wejścia do draftu do NFL 2024

4. Początkowa głębokość linii O wygląda na mocną

W pierwszej dziesiątce rankingu Big Board nie tylko Notre Dame OT Joe Alt (nr 4) i Penn State OT Olu Fashanu (nr 6) znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu Big Board, ale w pierwszej dwudziestce znajduje się pięciu ofensywnych liniowych i kilkunastu w pierwszej pięćdziesiątce. Plansza gracza.

Znalezienie ofensywnych liniowych typu plug-and-play zawsze stanowi wyzwanie — nawet jeśli zespoły wybierają na te pozycje już w pierwszej rundzie. Jednak najnowszy panel sugeruje, że powinna istnieć możliwość wywarcia wpływu już w drugim dniu projektu (i później).

Największy „wspierający” po naszej grupie konsensusowej z 18 grudnia: skrzydłowy LSU Brian Thomas Jr.

READ  Twitter przywraca niebieską tożsamość głośnym kontom

Znowu niektórzy nadrabiają zaległości – Bruegler ma Thomasa nr 1. Odbyło się 25 lat, zostało ponownie wydane 1 listopada. Ale nawet z tą miłością Atletycznyaż do tego wydania Thomas nie przekroczył konsensusu w pierwszej pięćdziesiątce. W swoim debiucie wskoczył na 22. miejsce, jedno miejsce za Keonem Colemanem z Florida State.

Gdzie Thomas ląduje w najnowszej kpinie Bruglera: Nie, dla Jacksonville. 17.

(Górne zdjęcie autorstwa Brocka Bowersa: Todd Kirkland/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *