DeSantis 6 stycznia przeprosiny upomniane, gdy Disney próbuje zdyskwalifikować sędziego procesowego – najnowsze aktualizacje

Posłuchaj: Prezydencka inauguracja Rona DeSantisa napotyka duże problemy techniczne

Odkąd jego kampania w 2024 r. zaczęła się niepewnie od wyśmiewanego kosmicznego debiutu na Twitterze w środę wieczorem, Ron DeSantis krąży po prawicowych mediach, przypominając wyborcom o swoim rekordzie na Florydzie i od czasu do czasu kopiąc lidera. Rywalem jest były prezydent Donald Trump.

W wywiadzie powiedział, że jeśli zostanie wybrany na prezydenta, rozważy przyznanie amnestii oskarżonym w zamieszkach na Kapitolu 6 stycznia, a kiedy naciskano, czy obejmie ona Trumpa, przyznał, że będzie to dla wszystkich.

Jego komentarze zostały skrytykowane nie tylko przez Demokratów, ale także przez byłą republikańską przedstawicielkę Liz Cheney, która napisała na Twitterze: „Każdy kandydat, który twierdzi, że ułaskawił oskarżonych 6 stycznia, nie nadaje się na prezydenta”.

W międzyczasie, w toczącym się konflikcie gubernatora Florydy z Waltem Disneyem, Disney wezwał sąd federalny do odrzucenia wniosku pana DeSantisa o dyskwalifikację sędziego nadzorującego sprawę firmy jako zemsty politycznej.

Disney złożył pozew przeciwko gubernatorowi w kwietniu, twierdząc, że został ukarany za wypowiadanie się przeciwko prawu Florydy, które krytycy nazwali „Don’t Say Gay”.

1685159103

Uruchomienie kampanii Shakey DeSantis 2024 zostało dotknięte kolejną usterką techniczną

Drugiego dnia wyczekiwanej przez Rona DeSantisa kandydowania do Białego Domu w 2024 r. gubernator Florydy miał kolejną usterkę techniczną, tym razem w trakcie wywiadu.

Pan DeSantis spędził pierwszy pełny dzień swojej kampanii, występując w programie Newsmax Erica Bollinga i odwiedzając prawicowe media. Balansować Czwartek popołudniu.

Dowiedz się, co się stało…

1685151903

Głosy: Jego wydanie w 2024 roku było śmieszne, ale DeSantis może być bardziej niebezpieczny niż Trump

Ten rodzaj nadmiernego zasięgu rządu jest sprzeczny z konserwatywnymi ideałami ograniczonego rządu. W pełni obejmuje totalitarne impulsy, które pochłonęły współczesną partię republikańską. DeSantis wygląda tak, jak wygląda, gdy trumpizm jest w większości bez żadnych zabezpieczeń.

Olivera O’Connella27 maja 2023 02:45

1685150017

Ron DeSantis zaczyna atakować Trumpa za rok 2016, nazywając go „dziwnym facetem” i krytykując jego odpowiedź na Covid

Były prezydent prowadzi wszystkich Republikanów w wyścigu o nominację prezydencką partii.

Graeme Massey27 maja 2023 02:13

1685148303

DeSantis podpisał ustawę na Florydzie, która ograniczyłaby odpowiedzialność firm zajmujących się lotami kosmicznymi do pasażerów i załogi

Gubernator Florydy Ron DeSantis podpisał w czwartek ustawę o podróżach kosmicznych, która chroni firmy takie jak SpaceX i Blue Origin przed odpowiedzialnością prawną.

Ustawa o odpowiedzialności podmiotu za loty kosmiczne, czyli CS/SB 1318, była jedną z 27 ustaw, które podpisał dzień po swojej kampanii na rzecz republikańskiej nominacji na prezydenta w 2024 r., wraz z jej właścicielem, Elonem Muskiem, dyrektorem generalnym SpaceX. .

Nowe prawo chroni SpaceX i inne komercyjne firmy kosmiczne przed procesami sądowymi, jeśli ktoś zostanie poważnie ranny lub zabity na pokładzie ich rakiet lub kapsuł.

Ustawa wymaga teraz od członków załogi i pasażerów uznania ryzyka związanego z podróżami kosmicznymi poprzez podpisanie zrzeczenia się, które zawiera następujące oświadczenie: „OSTRZEŻENIE: Zgodnie z prawem stanu Floryda nie przyjmuje się żadnej odpowiedzialności za obrażenia lub śmierć uczestnika lub załogi podczas danej podróży kosmicznej działalność. przez agencję lotów kosmicznych w przypadku obrażeń lub śmierci w wyniku lotu kosmicznego”.

Olivera O’Connella27 maja 2023 01:45

1685146657

Graeme Massey27 maja 2023 01:17

1685144703

Disney sprzeciwia się wnioskowi DeSantisa o dyskwalifikację sędziego w sprawie dotyczącej wolności słowa

Disney sprzeciwia się prośbie gubernatora Rona DeSantisa o dyskwalifikację sędziego nadzorującego pozew firmy o pierwszą poprawkę przeciwko gubernatorowi Florydy i innym osobom, który według Disneya został ukarany za wypowiadanie się przeciwko prawu Florydy. „

Disney powiedział w dokumentach sądowych złożonych w czwartek, że prośba prawników DeSantisa, który na początku tego tygodnia ogłosił swoją kandydaturę na nominację prezydencką GOP w 2024 r., Nie spełnia standardu prawa Florydy dotyczącego dyskwalifikacji sędziego. .

Olivera O’Connella27 maja 2023 00:45

1685141103

Dyrektor generalny Forbesa nie sądzi, by kandydat GOP 2024 zmierzył się z Bidenem

Steve Forbes, prezes i redaktor naczelny Forbes Media, powiedział dziś rano Jackie Heinrich w Fox News, że nie sądzi, by Joe Biden był kandydatem Demokratów w 2024 r., na podstawie nowych sondaży dotyczących gospodarki.

Zapytany, kto według niego mógłby wkroczyć, pan Forbes powiedział, że rok 2020 może być powtórką play-off, a Demokraci mogą zwrócić się do gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma, gubernatora Michigan Gretchen Whitmer lub wiceprezydenta Kamali, obawiając się potencjalnego przejęcia przez Berniego Sandersa. zamiast Harrisa.

Olivera O’Connella26 maja 2023 23:45

1685137503

DeSantis nazywa zmianę klimatu „upolitycznieniem pogody”

Ron DeSantis rozpoczął wirującą trasę medialną związaną z rozpoczęciem jego kampanii prezydenckiej w 2024 r. Wywiadem dla Fox News w środę wieczorem, w którym gubernator przedstawił swoje błędne poglądy na temat zmian klimatu.

Pan DeSantis rozmawiał z byłym kongresmanem Treyem Gowdy, konserwatywnym republikaninem. zaprzeczający zmianom klimatycznym, W wywiadzie z Elonem Muskiem w konserwatywnej sieci informacyjnej zaledwie kilka minut temu po jego katastrofalnym wydarzeniu na Twitterze.

1685134803

AP donosi, że pole GOP 2024 wzrośnie, gdy Dakota Północna przystąpi do wyścigu o gubernatora

Dwuletni gubernator Dakoty Północnej Doug Burgum, były przedsiębiorca zajmujący się oprogramowaniem komputerowym, ubiega się o nominację na prezydenta Republikanów, doradca polityczny zaznajomiony z planami powiedział w piątek The Associated Press, że były prezydent już zdominował tłum. Donald Trump,

Burgum planuje rozpocząć kampanię 7 czerwca wydarzeniem w Fargo, największym mieście Północnej Dakoty, powiedział doradca. Doradca przemawiał pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ wydarzenie nie zostało jeszcze nagłośnione.

Olivera O’Connella26 maja 2023 22:00

1685133003

Grupy praw obywatelskich wykorzystują „wrogi” program DeSantis

Alexa Woodwarda Bada, dlaczego trzy z największych organizacji praw obywatelskich w kraju wydały porady dotyczące podróży na Florydę, starając się zwrócić uwagę na skrajnie prawicową kampanię kandydata na prezydenta.

Olivera O’Connella26 maja 2023 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *