Wieści i plotki z pracowitego poniedziałku

Po raz kolejny nadszedł dzień ostatecznego terminu transakcji NHL z całą masą transakcji dokonanych w poprzednich dniach.

ten Florida Panthers pozyskali napastnika Claude’a Giroud I obrońca Ben Chiaroot. ten Colorado Avalanche przejmuje obrońcę Josha Mansona I napastnik Nico Sturm. ten Boston Bruins wzmocnili swoją obronę, przejmując Hambus LindholmA Potem podpisał sześcioletni kontrakt o wartości 52 mln dolarów. ten Toronto Maple Leafs zareagowało zawarciem umowy dla obrońcy Marka Giordano.

W zeszłym roku miała miejsce podobna sytuacja, ale Washington Capitals i Detroit Red Wings rozpoczęli stary handel hokejowy, w którym przy dzwonieniu wzięli udział Anthony Mantha i Jacob Vrana.

Śledź nas już dziś, aby uzyskać oferty i analizy. Poprzednie oferty można znaleźć tutaj.

The Wild opublikował to, a Black Hawks napisał na Twitterze o Fleury: „Fantastyczny gracz. Dziękuję za wszystko”. Wypłata jest warunkową selekcją z pierwszej rundy.

Justin Brown jest wykwalifikowanym obrońcą na wygasłej umowie. Nowy Jork wydaje się być po prawej stronie z Adamem Foxem, Jacobem Tropą i Bradenem Schneiderem, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak Brown pasuje i czy to oznacza, że ​​​​Sneijder jest poza drużyną, czy ktoś jest po jego stronie, lub nadchodzi kolejna umowa .

Według Sportsnet, po przejęciu przez Wilda Marca-Andre Fleury’ego, Wild zatrudnia rezerwowego bramkarza Kaapo Kahkonena do Sharks dla silnego obrońcy Jacoba Middletona. Kahkonen jest wolnym agentem z ograniczeniami, który może uwolnić rekiny, by wymienić bramkarza Jamesa Reimera. Middleton jest drugim odważnym graczem, którego Wild dodał po poprzednim przejęciu Nicolasa Deslauriers.

Wild przeszła w tym sezonie wiele problemów bramkarskich, a Fleury ma trzy pierścienie Pucharu Stanleya i dwie kolejne wycieczki do finału, oprócz wygrania Pucharu Vezina w zeszłym sezonie. Miał zdanie na temat tego, dokąd poszedł, więc musiał mieć dużo wiary w dzicz i spotykać się z dyrektorem generalnym Billem Guerinem, jego byłym kolegą z drużyny Penguins. Gazeta Athletic donosiła Bramkarz rezerwowy Kapo Kahkkonen będzie wymieniany w oddzielnej umowie.

READ  House Oversight Committee, Daniel Snyder nie zgadza się co do warunków zeznań

Kojoty nabywają od Jets prawa do napastnika olimpijskiego Nathana Smitha ze stanu Minnesota i USA. Do finału Hobby Baker dotarł z 49 punktami w 34 meczach. Do Arizony jedzie również kontrakt Briana Little’a (pozostało 2 lata za około 5,3 miliona dolarów rocznie). Od sezonu 2019-20 grał niewiele z powodu kontuzji głowy. Samoloty zostaną wybrane w czwartej rundzie w 2022 roku.

Johansson, który grał w Capitals 2010-2017, został przejęty przez Kraken, według Associated Press. Udziela pomocy stolicom, które w tym sezonie doznały wielu kontuzji w pierwszych rzędach. Kraken napastnikiem to Daniel Spring, w czwartej rundzie w 2022 i szóstej w 2023. Kraken ma 50 procent pensji Johanssona. To nieograniczony darmowy klient tego lata.

Kojoty zrezygnowały z wyboru drugiej rundy w 2022 roku, aby uzyskać prawa do niepodpisanego centrum Boston College, które ma 33 punkty w 24 meczach. Grał także dla Kanady na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Dziki wziął go w trzeciej rundzie draftu z 2018 roku.

Anton Forsberg otrzymał trzyletni kontrakt o wartości 8,25 miliona dolarów, co wyeliminowało go z rynku merchandisingowego.

Boston ogłosiła, że ​​ponownie podpisała Jake DeBrusk do dwuletniego przedłużenia o 8 milionów dolarów. Poprosił o handel, więc czy ten podpis może być prekursorem umowy?

Filadelfia zakończyła duży biznes Wymieniając Claude Giroud przeciwko Panterom w sobotę. Obrońca Justin Braun zostaje wyznaczony na nieograniczonego wolnego agenta. Również wśród komentatorów UFA: napastnik Derek Brassard i obrońca Keith Yandel, obaj mogą być przydatnymi wypożyczeniami.

W ponurym sezonie w Arizonie Karel Vimelka był rzadkim jasnym punktem. Zanotował 0,905 oszczędności w 36 meczach, ale jego wyniki od 3 marca są znakomite z ponad 0,923 oszczędnościami w czterech z ostatnich pięciu startów. Darren Dreger z TSN Zawieszony ograniczony wolny agent twierdzi, że podpisze trzyletnie przedłużenie o średniej rocznej wartości 2,725 miliona dolarów.

READ  Chiefs pokonali 49ers w dogrywce Super Bowl, aby umocnić status dynastii. Trzecim MVP został Patrick Mahomes

The Jets, szóste miejsce w Dywizji Centralnej, były w tym sezonie rozczarowaniem. Ale mają wielu graczy, którzy mogą być sprytnymi dodatkami do rywali playoff. Na szczycie tej listy znajdują się napastnicy Andrew Cope i Paul Stastney. Oba są w wygasłych umowach.

Bruins potrzebowali pozycji drugiej passy od powrotu Davida Krejci do Czech, ale ich decyzja o podzieleniu pierwszej passy opłaciła się.

Washington Capitals musi zdecydować, czy bramkarze Vitek Vaneshk i Ilya Samsonov mogą zabrać ich w fazie playoff. Ponadto zajmują się problemami z infekcjami.

Cel Edmonton Oilers to także znak zapytania. Bramkarz Minnesoty Wild Cam Talbot odwrócił się, ale Kabu Kahkkonen stracił sześciu zawodników z rzędu.

The St. Louis Blues mogą skorzystać z pomocy Blue Line.

New York Rangers mają dużo miejsca, jeśli chcą zwiększyć swoją głębię ataku Po przejęciu Franka Vatrano.

– Bramkarz Chicago Blackhawks, Marc-Andre Fleury, jest zawieszonym wolnym agentem bez ograniczeń, ale ma duży wpływ na to, czy został przegrany.

Napastnik Arizona Coyos, Phil Kessel, ma dwa pierścienie Pucharu Stanleya.

Broniący się kojot Jacob Chicheron może zarobić dużą wypłatę, jeśli się zgodzi, ponieważ ma 23 lata i podpisał kontrakt do 2024-25 za cenę 4,6 miliona dolarów.

– Calvin De Haan z Chicago doda defensywy. Podobnie Justin Brown z Red Wings, Nick Lady i Justin Brown, którzy zostali pominięci w składzie.

– Napastnik Jake DeBrusk poprosił Bruinsa o układ.

READ  Justin Fields zablokował transakcje przed wylądowaniem w Steelers

– Zarówno napastnik Al Jazira Cal Clatterbuck, jak i obrońca Andy Green zostali w niedzielę pominięci w składzie, chociaż trener Barry Trotz powiedział, że to już jest do konserwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *