Wikingowie dostają drugi wybór w pierwszej rundzie w handlu z Teksańczykami

W piątek rano Minnesota Vikings pozyskali wybór w pierwszej rundzie draftu od Houston Texans, co potencjalnie doprowadziło ich do awansu w rundzie i wybrania rozgrywającego, który zastąpi zmarłego Kirka Cousinsa.

W ramach tej umowy Vikings otrzymali wybór w siódmej rundzie (w sumie 232) od Teksańczyków z numerem 2. Otrzymano 23. Teksańczycy otrzymali wybór w drugiej rundzie wyborów (nr 42), wybór w szóstej rundzie wyborów (nr 188) i wybór w drugiej rundzie wyborów w 2025 roku.

Umowa obejmuje wybór nr 1 w pierwszej rundzie wyborów przez Vikings. łącznie zapewniło sobie 11 punktów, czyli tyle w pakiecie teoretycznym. Może awansować w rundzie z 23 typami.

W czwartek w Minnesocie rozmawiając z reporterami, dyrektor generalny Vikings, Kwesi Adofo-Mensah, powiedział, że zespół nie jest ograniczony do powołania rozgrywającego w pierwszej rundzie, gdy Cousins ​​nie będzie mógł zagrać. Vikings podpisali kontrakt z wolnym agentem Samem Darnoldem na roczny kontrakt o wartości 10 milionów dolarów do 2024 roku, a Adofo-Mensah powiedział, że jego zdaniem zespół ma „elastyczność, aby pójść w obie strony”.

„Jeśli pojawi się szansa tam, gdzie ten zawodnik jest dostępny, skorzystamy z niej, a jeśli nie będzie dostępny w tym sensie, będziemy nadal budować i znajdować potencjalne niespójności w długoterminowym rozwiązaniu. Już sprowadziliśmy Sama i wszystkich innych. Tak naprawdę odpowiedź nie jest jakaś ściśle określona. Częścią tego jest elastyczność, którą chcieliśmy zapewnić naszemu programowi przez ostatnie dwa lata.

READ  49ers nad Packers wśród trzech niepokojów w ten weekend

Piątkowe posunięcie uświadomiło jednak Adofo-Mensahowi, że każda drużyna będąca właścicielem Chicago Bears, Washington Commanders i New England przynajmniej dałaby mu szansę na awans w drafcie. Patriots – byliby zainteresowani transakcją, ponieważ podobno wszyscy chcą wybrać rozgrywającego. W tym scenariuszu drużyna Arizona Cardinals jest właścicielem numeru 1. W grupie 4 może rywalizować wiele drużyn, które wydają się być gotowe na start Kylera Murraya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *