Wilde dodaje transakcje Florey, Kahkonen i Rask w terminie handlu NHL

Uczestniczki Pucharu Stanleya są oficjalnie wybierane między zarządami, ale decyzje Wilde poza lodem sprawiają, że wypełnia ona tę rolę.

W obliczu zbliżającego się limitu wynagrodzeń, a drużyna wciąż znajduje się w pobliżu szczytu Konferencji Zachodniej pomimo miesięcznej śpiączki, Wild wskazał na swoje ambicje w play-off, dodając przyszłego bramkarza Hall of Fame i zdobywcę trofeum Vezina, Marca-Andre Fleury’ego w najbardziej niesamowitym NHL. Akwizycja w poniedziałek przed terminem handlu.

„To z powodu tego, co ci faceci robili przez cały rok, sposobu, w jaki grali i jak zmienili rzeczy tutaj”, powiedział dyrektor generalny Bill Guerin. „To dla nich zasługa.

„Wykonuję swoją pracę”.

Marc-Andre Fleury statystyki kariery

Wild nabył Fleury z Chicago i wysłał Blackhawks warunkowy wstępny projekt z 2022 r., Który zostałby zdegradowany do drugiej ligi, gdyby Wild nie awansował do finału Konferencji Zachodniej, a Fleury nie ogłosiła co najmniej czterech zwycięstw w ciągu pierwszych dwóch rund.

Chicago zachowało również połowę kontraktu Florey, trzyletni kontrakt o wartości 21 milionów dolarów po tym sezonie, kiedy 37-latek kwalifikuje się do zostania nieograniczonym wolnym agentem.

– To dla mnie świetna okazja, aby przyjechać tutaj dla dobrego zespołu, zagrać w play-off i mieć szansę tutaj pobiec – powiedział Fleury. „Jestem taki podekscytowany.”

Fleury wypełni nowy tandemowy wygląd Wilde’a w załamaniu, ponieważ drużyna zastąpiła Capo Kahkkonena i piątej rundy San Jose na defensywę Jacoba Middletona.

Prospect Jack McBain był w drodze, został wysłany do Arizony na drugiego menedżera po tym, jak Wild został poinformowany, że zespół Boston College nie podpisze kontraktu z organizacją. Zespół zajmował się również Viktorem Raske po tym, jak został zdegradowany do juniora w zeszłym miesiącu; Skończył z Seattle do przyszłych rozważań, a Wild zachował połowę swojego kontraktu.

Dodaj niedawne przybycia od pomocnika Tysona Josta i agitatora ciała Nicolasa Deslauriera, a Wild był agresywny w dokonywaniu zmian w składzie, przygotowując się do wyboistego wyścigu po sezonie.

READ  Jak szachy Matta Paintera i bezwzględność Zacha Eddy'ego zapewniły Purdue awans do Final Four

„Zostały zaprojektowane do play-offów” – powiedział Florey.

Po gorącej pierwszej połowie, w której Wild wspiął się na szczyt NHL, drużyna odpadła po przerwie All-Star, wygrywając 4-9, podczas gdy 57 bramek zostało oznaczonych w tym okresie.

Guerin zdecydował się na zmianę sieci dwa tygodnie temu, kiedy zapytał o Fleury.

Jednak Guerin w ciągu ostatnich kilku dni zastanawiał się, czy transakcja zostanie sfinalizowana. Fleury ostatecznie zrezygnowała z klauzuli o braku handlu, aby dołączyć do Wild, a Guerin uznał, że utrata pierwszego dyrektora finałów konferencji była tego warta.

A Fleury ma talent do play-offów.

Wygrał swój pierwszy Puchar Stanleya, kiedy on i Geren grali w Pittsburghu w 2009 roku, zanim zawrócili w 2016 i 2017 roku, podczas gdy Geren pracował w biurze zespołu.

„On może nam wszystkim pomóc” – powiedział Guerin o Fleury, która ma na swoim koncie czwartą najwięcej zwycięstw w historii (90). „To doświadczenie jest kluczem”.

W 45 meczach z odbudową Black Hawks, Fleury przeszła 19-21-5 z 2,95 gola do średniej, 908 procentami obrońców i czterema zamknięciami po pozasezonowej umowie z Vegas, gdzie Florey występowała przez cztery sezony.

– Fajnie się to ogląda – powiedział Geren. „To jak oglądanie Kirilla [Kaprizov] Z wyjątkiem bramkarza.

Fleury nie tylko zajął trzecie miejsce w wygranych, strzelając do średniej i zamykając rok temu, ale także został ukoronowany najlepszym bramkarzem w lidze. Florey był szczególnie ostry w pierwszej rundzie play-offów, prowadząc Złotych Rycerzy nad dziką przyrodą w siedmiu meczach z iskrzącym się 1,71 gola do średniej i 0,931 procentu obron.

Ogólnie rzecz biorąc, zajmuje trzecie miejsce w historii NHL pod względem wygranych (511), jest siódme w rozegranych meczach (928) i ma procent oszczędności w karierze 0,913 po tym, jak został po raz pierwszy wybrany w 2003 roku przez Penguins.

„Nie ma wiele do pokonania” – powiedziała Fleury. „Zawsze gonisz za tym uczuciem i tym osiągnięciem. Po prostu chcesz to robić jeszcze raz”.

READ  Orły Szóstego Tygodnia są uszeregowane według lokalizacji po pokonaniu kowbojów

Nosząc swój znak firmowy numer 29, a Dmitriy Kulikov przeniósł się na numer 7, Florey – który występuje pod pseudonimem Flower – poparł Cam Talbot w poniedziałek wieczorem przeciwko Vegas w Xcel Energy, ale nie jest jasne, w jaki sposób Wild rozłoży obciążenie na resztę trasy.

„To naprawdę świetny zespół” – powiedział Florey. „Myślę, że Cam jest również świetnym bramkarzem, zamierzam po prostu spróbować podnieść swoją wagę, spróbować dobrze sobie radzić i pomóc wygrać kilka meczów”.

To, jak bramkarze Wild będą wyglądać w przyszłym sezonie, również pozostaje tajemnicą.

Chociaż Fleury ma nadzieję kontynuować grę, Guerin nie jest pewien, czy Fleury ponownie podpisze kontrakt. Jednak sprowadzenie Florey oznaczało zerwanie więzi z Kahkonenem, typem Wild Draft, który wygrał 31 meczów w ciągu trzech sezonów, w tym rundę finałową 12-8-3.

„Nie miałem pojęcia”, powiedział dziennikarzom Kahkkonen po wyciągnięciu ze śniegu w poniedziałek rano. „Oczywiście, na początku był to szok, ale teraz, kiedy mam trochę czasu, żeby się nad tym zastanowić, myślę, że będzie to świetna okazja”.

Talbot ma kontrakt na kolejny sezon, a Geren przewidział, że potencjalny gracz Jesper Walstedt opuści Szwecję, aby zagrać w Ameryce Północnej.

Ale to nie wszystko, co Wild Wilde musi się dowiedzieć.

Kevin Fiala jest na wygaśniętej umowie, a zespół ma obecnie ograniczoną elastyczność – około 10 milionów dolarów – na letnie wydatki, ponieważ koszt przejęcia Zacha Parise’a i Ryana Sutera wzrasta do prawie 13 milionów dolarów; Do 2023-24 stracą tylko 15 milionów dolarów.

„Wiem, co się wydarzy”, powiedział Geren. „Wiem, co musimy zrobić”.

Tymczasem Wild planuje przenieść 14 atakujących i ośmiu obrońców wraz z Florey i Talbotem, przekraczając zwykły limit 23-osobowego składu, który wygasł w terminie.

READ  UT i Sarkisian zgadzają się na przedłużenie kontraktu o cztery lata

Zespół wynajął napastnika NHL Conora Dewara w papierowej przeprowadzce, aby Dewar mógł wrócić do stanu Iowa; Dewar zostaje z Wild, korzystając z jednej z czterech gier dostępnych dla drużyny, które zapamiętają do końca sezonu.

To kolejny krok w tym procesie, przyszłość.

Zarząd nagrodził występ, w którym Wild Wild rywalizowało o drugie miejsce w Dywizji Centralnej.

Teraz to od graczy zależy, czy się pojawią.

„Uważamy, że wszyscy mogą pomóc naszemu zespołowi i jestem bardzo przekonany, że grupa, którą już mamy, przywita tych gości z otwartymi ramionami, a to byłoby idealne dla wszystkich, którymi są” – powiedział Geren.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *