Wszystko idzie dobrze dla Johnny’ego Deppa, czy spotyka się z tymi pięknymi rudymi włosami?

takOni Depp został niedawno zauważony z czerwoną bombą podczas trasy koncertowej z Jeffem Beckiem podczas promocji jego albumu „18”. Obaj zostali nakręceni bez ich wiedzy i chociaż publicznie nie okazywali żadnych oznak emocjonalnych, jest wiele do spekulacji.

Widziano ich obu przychodzących i wychodzących na próby, a może po prostu palących, głównie dlatego, że było tak wiele romantycznych odniesień do fenomenu Hollywood i dziewięć razy od tego czasu wszystko to okazało się mistyfikacją.

Jestem dumny z wyjątkowo utalentowanego zespołu, którym miałem zaszczyt kierować, który jest przykładem pracy zespołowej i współpracy, i nie mogę się doczekać dalszego reprezentowania kultury doskonałości Browna Rudnicka.

Camille Vasquez

Camille Vasquez

Podczas gdy Johnny Depp kontra Trwał proces Amber Heard o zniesławienie, wiele osób spekulowało, że aktor Piraci z Karaibów spotykał się z innym oskarżonym Camille Vazquez, i ostatecznie okazało się to wielkim oszustwem, ponieważ Camille była zaangażowana w szereg relacji z odnoszącym sukcesy biznesmenem.

Od tego czasu Camille skupiła się na swojej karierze

Vasquez będzie nadal koncentrować się na swojej karierze, co zostało ujawnione w oświadczeniu po przemówieniu promocyjnym.

„Cieszę się, że Brown Rudnick udzielił mi pełnego wotum zaufania, dołączając do partnerstwa” – powiedział Vasquez.

„Jestem dumny z wyjątkowo utalentowanego zespołu, którym miałem zaszczyt przewodzić, który był przykładem pracy zespołowej i współpracy, i nie mogę się doczekać dalszego reprezentowania kultury doskonałości Browna Rudnicka”.

Dopóki nie będzie więcej do powiedzenia i zobaczenia, musimy tylko poczekać

READ  Coachella Festival 2022 – NA ŻYWO: wszystkie aktualizacje z drugiego dnia, gdy Billie Eilish trafia na pierwsze strony gazet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *