Wynajem wakacyjny na całym Bliskim Wschodzie przynosi zyski dzięki „turystyce zemsty”

Luxury Explorers przedstawia Villa Botanica w ekskluzywnych Emirates Hills, znanych jako „Beverly Hills” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kolekcja odkrywców luksusu

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – Na Bliskim Wschodzie nowy wyścig luksusowych firm wynajmu wakacyjnego kwitnie, aby zaspokoić potrzeby współczesnych podróżnych – oferując szeroką gamę opcji po epidemii.

Globalny rynek wynajmu wakacyjnego – wart 22,7 mld USD do 2020 r. – aby przekroczyć 111,2 mld USD do 2030 r., jednym krokiem Badanie priorytetowe Pod koniec ubiegłego roku. Badania mówiły o trendzie „turystyki zemsty” wśród milenialsów i młodszego pokolenia w ciągu pierwszych kilku lat po wybuchu koronawirusa.

Według analityków jest to głównie spowodowane rosnącą świadomością wśród turystów dodatkowej przestrzeni i wygody oferowanej przez wakacyjne wypożyczalnie, a w skrajnych przypadkach dodaniem nowoczesnych siłowni, ekranów prywatnych kin, inteligentnych urządzeń domowych, asystentów osobistych. usługi kamerdynerów i kucharzy.

Biuro podróży Luxury Explorers z siedzibą w Dubaju to firma, która chce na tym zarabiać. Podczas epidemii firma zobaczyła, jak wieje wiatr i wskoczyła do biznesu premium Holiday Homes, tworząc kolekcję luksusowych odkrywców w połowie 2020 roku.

Firma posiada takie nieruchomości jak Villa Botanica w ekskluzywnych Emirates Hills, znanych jako „Beverly Hills” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dyrektor generalny Luxury Explorers’ Collection, Mohammed Sultan, powiedział CNBC: „Pomysł naprawdę zaczął się w 2018 roku, kiedy odkryliśmy, że niektórzy z naszych klientów VIP, którzy pracują w naszej firmie, chętnie spędzają wakacje w luksusowych domach wakacyjnych i willach podczas podróży po całym świecie”.

„W tamtym czasie w Dubaju klienci ci nie cieszyli się z najlepszych ofert wynajmu wakacyjnego, z których korzystali w południowej Francji, Włoszech i Los Angeles – dobrze rozwiniętych obszarach na podstawie krótkoterminowego zezwolenia”.

„Postanowiliśmy, że naszą wizją będzie bycie pionierem w ewolucji lokalnego rynku, nie tylko oszałamiającym wizualnie, ale jednocześnie oferującym wysokiej jakości funkcje, bogate w ekskluzywne oferty i spersonalizowane usługi recepcyjne”.

READ  UPS, Kierowcy osiągają porozumienie w sprawie pracy, aby uniknąć strajku

W obliczu epidemii burzy

Badanie obejmuje 27 rynków międzynarodowych, a kryzys zdrowotny mocno wpłynął na zapotrzebowanie zarówno na hotele, jak i na wynajem krótkoterminowy, przy czym czynsze lepiej radzą sobie z epidemią, głównie ze względu na większe powierzchnie mieszkalne, pełne zaplecze usługowe i popyt. O wykluczenie społeczne.

Wiodące firmy zajmujące się domami wakacyjnymi potwierdzają, że od początku epidemii widziały więcej agresji. „Mamy średnio 92% od momentu uruchomienia w sierpniu 2020 r.” – powiedział CNBC Harrison Moore, dyrektor zarządzający Key View Vacation Homes Randall w Dubaju.

Dodał: „Jak dotąd w 2022 r. zaobserwowaliśmy 33% wzrost naszej średniej dziennej stawki w ujęciu rok do roku. Dubaj jest jednym z wiodących innowatorów pod względem etyki bezpieczeństwa”.

Wpisz marki hoteli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *