Xbox Cyber ​​​​poniedziałek: konsole, kontrolery, akcesoria i nie tylko

Czarny piątek mógł przyjść i zniknąć, ale jeśli przegapiłeś sam wielki dzień, nie martw się. Oszczędności trwają do Cyber ​​​​poniedziałku, więc nadal możemy powiedzieć, że mamy dla Ciebie kilka świetnych ofert Xbox. Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, Amazon, Walmart i GameStop, dają Cyber ​​​​Weekend szczególnie trudną sprzedaż, a Xbox zajmuje drugie miejsce w sprzedaży w październiku 2022 r., W domach ludzi jest coraz więcej konsol Xbox niż kiedykolwiek wcześniej. Jest dużo do przekopania, więc utknijmy w tym.

Po prostu wiesz, że nadszedł sezon oszczędnościowy, kiedy możesz uzyskać 50 $ zniżki na Xbox Series S, 20 $ na konsole Xbox, a także mnóstwo ofert gier wideo w Czarny piątek 2022, a nawet świetne oferty na PS5 i PlayStation, jeśli chcesz. wróg też (żartuję, gram w gry w pokoju). Zobacz poniżej najlepsze oferty Xbox na Cyber ​​​​Weekend i pamiętaj, aby śledzić je dalej @pracownik na Twitterze, aby uzyskać więcej aktualizacji.

TL; DR — Najlepsze oferty na Xbox w Czarny piątek

Najlepsze oferty na konsole Xbox w Cyber ​​​​poniedziałek

Prawdopodobnie najlepszą ofertą, jaką zobaczymy, jeśli chodzi o konsole „nowej generacji” w nadchodzący Cyber ​​​​poniedziałek, jest oferta na świąteczną edycję Xbox Series S. Teraz możesz uzyskać 50 USD zniżki na doskonałą konsolę Xbox Series S i przygotować się na jeden z najlepszych lat, przez które przeszedł Xbox w 2023 roku.

Walmart oferuje również ofertę Xbox Series S, dzięki której otrzymasz zapasową konsolę Xbox. Nawet z dodatkową konsolą cena jest niższa niż sugerowana cena detaliczna serii S, gdy nie jest to sezon świątecznych zakupów, więc jest to kolejna doskonała okazja. Pamiętaj, że gry takie jak Starfield i Redfall trafią na konsolę Xbox Series S w przyszłym roku i możesz w nie grać w ramach subskrypcji Game Pass. Myślę, że to świetna oferta i warta rozważenia.

Konsola Xbox Series S 512 GB SSD z kontrolerem bezprzewodowym + dodatkowy kontroler bezprzewodowy Xbox

Oferta w Czarny piątek

Konsola Xbox Series S 512 GB SSD z kontrolerem bezprzewodowym + dodatkowy kontroler bezprzewodowy Xbox obserwator

Cyber ​​​​poniedziałek: najlepsze oferty akcesoriów Xbox

W Best Buy on Xbox Wireless Controllers jest teraz świetna okazja, z wyprzedażami w Cyberponiedziałek obniżając go do zaledwie 39,99 USD. To 20 $ mniej od pierwotnej ceny katalogowej i bardzo dużo, jeśli szukasz innej konsoli (może na trochę Overcooked lub It Takes Two Couch podczas wakacji?).

Ta umowa obejmuje czarny, białe i czerwone kontrole; The czerwony puls Konsola jest również ulubieńcem fanów IGN, będąc najpopularniejszą wersją konsoli sprzedaną podczas ostatniej wyprzedaży innych konsol do gier w tym roku.

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — czerwony puls
Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — biały robot

Oferta w cyber poniedziałek

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — robot biały

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — zmiana księżycowa

Oferta w cyber poniedziałek

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — księżycowy Transformacja

Nie wiecie Państwo, które Akcesoria kupić? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych akcesoriach do konsoli Xbox.

Najlepsze oferty gier wideo Xbox w Cyber ​​​​poniedziałek

Szukasz więcej ofert? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach gier wideo na konsolę Xbox, które są obecnie dostępne.

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox w Amazon

Tiny Tina's Wonderlands: Wersja na następny poziom

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox w Best Buy

Far Cry 6

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox na GameStop

Pakiet świąteczny Xbox Series S
Wojownicze Żółwie Ninja: Kolekcja Cowabunga

Najlepsze oferty i oferty w Cyber ​​​​poniedziałek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.

READ  Pamiętasz Bastiona, mistrza MIA z Overwatch 2? Wróci w przyszłym tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *