Zastąpienie Karla Dorrella w Kolorado: Kandydaci wahają się od obecnego trenera SEC do NFL OC

Wydalenie Paula Crista z Wisconsin w niedzielę było niespodzianką. Ale Karl Durrell? Ani trochę.

Kolorado 0-5 i 4-13 w ostatnich dwóch sezonach. Lista jest okropna jak na standardy Power 5. To będzie naprawdę ciężka praca. Nie posiada dużej bazy rekrutacyjnej i znajduje się w bardzo niepewnej sytuacji, jeśli chodzi o stabilność konferencji. Kolorado nie miało kolejnych zwycięskich sezonów od prawie 20 lat, począwszy od 2004-05. W ciągu ostatnich 20 lat był tylko jeden sezon w top 25, a w 2016 roku był to 17. miejsce pod wodzą Mike’a McIntyre’a.

Jak Colorado może to naprawić?? Kto chce spróbować? To ostatnie jest nie mniej ważne niż pytanie.

Uważamy, że Colorado spróbuje skupić się na poszukiwaniach kandydatów z doświadczeniem w szkoleniu mistrzowskim, ale jest dwóch mężczyzn bez tego doświadczenia, które naszym zdaniem mogą rozważyć Buffaloes.

Kandydaci z doświadczeniem szkoleniowym

Bronco Mendenhall: były BYU I trener Virginia Bronco Mendenhall jest dostępny. Jest trenerem nastawionym na defensywę i miał solidny występ w Wirginii po przejściu 99-43 na BYU. Dobrze zna ten obszar i poczuje się jak bardzo bezpieczny pracownik. Czy to rozpali fanów? Prawdopodobnie nie, ale czy uda mu się przekształcić Buffalo w zespół doniczkowy? prawdopodobne.

Kalani Setaki: Człowiek, który ścigał Mindenhalla na Uniwersytecie Brighama Younga, Setaki również miałby sens. Jego drużyny są zawsze bardzo fizyczne i grają ciężko.

READ  Nowojorskie nuty: Irving, Durant, Harris, Grimes, Quikley, Tobin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *