Żona odkrywa zapas bitcoinów męża podczas postępowania rozwodowego

Postępowanie rozwodowe pary z Nowego Jorku zmieniło się po tym, jak księgowy pomógł wyśledzić skrytkę męża w wysokości 12 bitcoinów (BTC), które zamierzał ukryć przed żoną.

Para, o której mowa, była małżeństwem od 10 lat, ale żona mężczyzny podejrzewała, że ​​jej mąż nie ujawnił całego swojego majątku, który miał zostać podzielony między nich po rozwodzie. Gospodyni domowa – zwana pseudonimem Sarita – otwarty powiedziała CNBC, że jej mąż zarabia 3 miliony dolarów rocznie, co nie odzwierciedla jego majątku.

Kobieta zatrudniła księgowego, który ostatecznie stwierdził, że jej mąż nie zadeklarował 12 bitcoinów – o wartości około 500 000 USD – przechowywanych w nieujawnionym portfelu kryptograficznym. Sarita stwierdził, że nie miał pojęcia o inwestowaniu w bitcoin:

„To nigdy nie był mój pomysł, ponieważ nie rozmawialiśmy o tym ani nie inwestowaliśmy razem. To był zdecydowanie szok.”

W rezultacie mąż kobiety będzie musiał rozstać się z częścią posiadanych bitcoinów. Śledzenie inwestycji w kryptowaluty jest łatwiejsze niż ich fiducjarnych odpowiedników, biorąc pod uwagę, że technologia blockchain zachowuje wszystkie transakcje i nie pozwala zewnętrznym czynnikom modyfikować ani usuwać wpisów.

Sprawdź artykuł Cointelegraph na temat łańcucha bloków, aby dowiedzieć się więcej o podstawowej technologii, dzięki której Bitcoin jest możliwy.

Powiązany: Australijski bank „wielkiej czwórki” zaczyna eksperymentować z zakazem płatności w kryptowalutach

Dla kontrastu, jedna z najnowszych innowacji kryptograficznych, Metaverse, stała się popularnym miejscem zawierania małżeństw przez pary na całym świecie.

Od 2021 roku niezliczone pary zawarły małżeństwa w wirtualnych środowiskach opartych na metaverse, pozwalając członkom rodziny i przyjaciołom być świadkami szczęśliwych okazji.

The Journal: „Odpowiedzialność etyczna”: czy Blockchain naprawdę może poprawić zaufanie do sztucznej inteligencji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *