Źródła bliskie Harry'emu i Meghan mówią, że Sussexowie zostaliby „unicestwieni”, gdyby popełnili ten sam błąd w Photoshopie co Kate – ale upierają się, że księżna nie mogła popełnić błędu ze względu na jej „dziwną dbałość o szczegóły”.

Źródła bliskie księciu Harry'emu i Meghan Markle twierdzą, że para zostanie „unicestwiona” w wyniku fiaska Photoshopa z okazji Dnia Matki Kate Middleton.

Wczoraj, Księżna Walii przyznała, że ​​edytowała zdjęcie wydany przez Pałac Kensington z okazji Dnia Matki i przeprosił „za zamieszanie” spowodowane rodzinnym zdjęciem.

Na pierwszym oficjalnym zdjęciu opublikowanym od czasu planowanej operacji brzucha 16 stycznia MailOnline zidentyfikowało szesnaście odrębnych edycji, w tym problemy z zamkiem błyskawicznym w dżinsach księżniczki i jej prawej dłoni – pośród twierdzeń, że zdjęcie zostało zmienione cyfrowo.

Chociaż od tego czasu zdjęcie wywołało światowy szał, twierdzi źródło bliskie Meghan i Harry'emu Strona szósta Że para zostanie „unicestwiona” w wyniku tego samego niefortunnego zdarzenia i że „nie jest to żaden błąd, jaki Meghan mogłaby kiedykolwiek popełnić”.

„Gdyby Harry i Meghan mieli ten sam problem, zostaliby wyeliminowani” – podało źródło. Te same zasady nie dotyczą obojga małżonków.

Źródła zbliżone do księcia Harry'ego i Meghan Markle twierdzą, że para zostanie „unicestwiona” w wyniku niepowodzenia Photoshopa z okazji Dnia Matki Kate Middleton (na zdjęciu: księżna Walii z dziećmi, księciem Louisem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte, zrobione w Windsorze)

„To nie jest błąd, który Meghan kiedykolwiek popełniłaby… Ma bystre oko i niesamowitą dbałość o szczegóły”.

Tymczasem były królewski korespondent BBC, Michael Cole, powiedział MailOnline, że brytyjska rodzina królewska na wygnaniu będzie rozkoszować się problemami Kate, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawne problemy z jej popularnością.

„Będą się śmiać naprawdę mocno i będą starali się zachować powagę w miejscach publicznych” – powiedział, dodając: „Ich człowiek Omid Scobie tam był i rzucał im placki z błota”.

Wiadomość ta pojawia się pośród twierdzeń, że książę William zrobił w piątek zdjęcie Kate z okazji Dnia Matki w zaledwie 40 minut, po czym księżniczka dwukrotnie je edytowała w Photoshopie, „aby było jak najlepsze”.

READ  Szwedzka policja zezwala na protest mężczyzny, który planuje spalić Torę, świętą księgę przed ambasadą Izraela

Książę Walii zrobił zdjęcie swojej uśmiechniętej rodziny aparatem Canon za 2900 funtów, po czym Kate wprowadziła poprawki poprawiające zdjęcie i w niedzielę udostępniła je publicznie na Instagramie.

Mówi się, że doradcy Pałacu Kensington spędzili tygodnie na planowaniu opublikowania zdjęcia księżnej Walii, aby stłumić w mediach społecznościowych złośliwe spekulacje na temat stanu Kate od czasu jej styczniowej operacji, co głęboko rozgniewało parę.

Zamiast tego królewski błąd doprowadził do kolejnej publicznej eksplozji teorii spiskowych.

Sześć czołowych agencji fotograficznych na świecie, w tym Press Association, radykalnie wycofało zdjęcie ze swoich mediów i bibliotek w obawie, że „źródło sfałszowało zdjęcie”.

Choć zdjęcie wywołało światowy szał, źródło bliskie Meghan i Harry’emu powiedziało Page Six, że para

Chociaż od tego czasu zdjęcie wywołało ogólnoświatowy szał, źródło bliskie Meghan i Harry'emu powiedziało Page Six, że para „zostanie zniszczona” w wyniku tego samego niefortunnego zdarzenia, co po prostu „nie jest błędem, jaki Meghan kiedykolwiek popełniłaby”.

Pośród zamieszania księżniczka zrobiła później nietypową gafę na Twitterze i Instagramie, przyznając, że „zredagowała” zdjęcie, dodając, że „od czasu do czasu eksperymentuje” jako „fotograf amator” i przepraszając za „wszelkie zamieszanie” w zdjęciu spowodowany.

Mówi się, że Kate uważała, że ​​uczciwość jest „najlepszą polityką” i chciała „przyznać się” do błędu Photoshopa. Księżniczka czuła się „okropnie” w związku ze zdjęciem i starała się, aby było „najlepsze, jakie tylko mogło być” – powiedział „The Times” informator, dodając, że „edytując zdjęcie, „myślała o swoich dzieciach, mając nadzieję, że będzie na nich dobrze wyglądać”. „. Dla ich własnego dobra.”

Księżniczka publicznie wzięła na siebie winę za zamieszanie, pisząc wczoraj: „Jak wielu fotografów amatorów, czasami eksperymentuję z montażem”.

„Chciałem przeprosić za zamieszanie spowodowane rodzinnym zdjęciem, które udostępniliśmy wczoraj.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy obchodzą Dzień Matki, będą bardzo szczęśliwi. J.

READ  Ukraińscy urzędnicy publikują nowe wideo z wnętrza reaktora jądrowego w Zaporożu po ataku

Źródła królewskie podały, że księżniczka wprowadziła „nieznaczne poprawki” do zdjęcia, które – jak ona i jej mąż – mieli nadzieję, że będzie miłym, „swobodnym” zdjęciem do pokazania w tym szczególnym dniu.

„To było amatorskie zdjęcie rodzinne zrobione przez księżną Walii. Ich Królewskie Wysokości chciały udostępnić nieformalne wspólne zdjęcie rodziny z okazji Dnia Matki” – podało źródło.

„Księżniczka wprowadziła drobne zmiany, ponieważ rodzina Walii spędziła razem Dzień Matki i cieszyła się cudownym dniem” – podzieliła się swoim oświadczeniem w mediach społecznościowych.

Wczoraj po południu widziano Williama i Kate opuszczających Windsor i udających się do Opactwa Westminsterskiego

Wczoraj po południu widziano Williama i Kate opuszczających Windsor i udających się do Opactwa Westminsterskiego

Pomimo wezwań do opublikowania oryginału Pałac Kensington oświadczył, że nie opublikuje ponownie nieedytowanego zdjęcia Kate i jej dzieci, co samo w sobie wywołało dalsze kontrowersje.

Zeszłej nocy Pałac spotkał się z rosnącą presją w związku z katastrofą, twierdząc, że nadszarpnęła ona zaufanie społeczne.

Pracownicy pałacu nie wykryli żadnych śladów Photoshopa, ale nie uważa się, że zmiany zostały zgłoszone zespołowi księżniczki, zanim zostały upublicznione.

Pojawiły się jednak pytania, czy zdjęcie jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Być może sygnałem ostrzegawczym był fakt, że radosne zdjęcie rodzinne zostało wykonane w tak krótkim czasie w piątek.

Napięty harmonogram rodziny Wellsów oznaczał, że zdjęcie trzeba było zrobić, gdy wszyscy wracali do domu z różnych zajęć. Dzień później Kate podobno wysłała zdjęcie swojemu zespołowi.

Wczoraj Kate zamieściła przeprosiny na Instagramie księcia i księżnej Walii

Wczoraj Kate zamieściła przeprosiny na Instagramie księcia i księżnej Walii

Nie wiadomo, czy ktokolwiek z członków jej zespołu widział, że zdjęcie zostało poddane obróbce w Photoshopie, ale być może włączył się alarm, gdy dworzanie odkryli, że zdjęcie zrobił William.

Bez montażu byłoby nie lada wyczynem dla Williama zrobić tak atrakcyjne zdjęcie, na którym cała rodzina jednocześnie się śmieje.

READ  TikTok przedstawia nowy europejski system bezpieczeństwa danych

Planowano opublikować zdjęcie i wiadomość od samej Kate w niedzielę o 9 rano, ale szybko nastąpiły 24 godziny intensywnej analizy, podczas której pałac stawał w obliczu pytań ze wszystkich stron, dlaczego rodzinne zdjęcie zostało zmanipulowane cyfrowo.

Spór rzucił się w cień na wczorajszą mszę z okazji Dnia Wspólnoty Narodów odprawioną w Opactwie Westminsterskim, której po raz pierwszy przewodniczyła królowa Camilla w towarzystwie księcia Williama pod nieobecność króla w czasie jego leczenia nowotworu. Zamiast tego Jego Wysokość po raz pierwszy nagrał wiadomość wideo.

Wczoraj widziano Kate na tylnym siedzeniu samochodu wraz z mężem, gdy opuszczał Windsor i udawał się do Londynu, aby wziąć udział w dwóch wydarzeniach publicznych.

The Mail rozumie, że była w drodze na „prywatne spotkanie” i nie towarzyszyła Williamowi w miejscach publicznych.

Później widziano, jak Kate wczoraj opuszczała Windsor w samochodzie z Williamem, gdy jechał na nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w Londynie.

Księżniczka nie była obecna na ceremonii, ale wiadomo było, że ma specjalne spotkanie.

W czwartek William ma odbyć dalsze spotkania w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *