Źródło mówi, że Bucs LB Shaquil Barrett wyszedł na sezon z rozerwanym Achillesem

Tampa, Floryda – Tampa Bay Buccaneers poza linebackerem Shaquille Barrett Będzie tęsknił za resztą sezonu 2022 po zerwaniu ścięgna Achillesa, powiedział w piątek Adamowi Shifterowi z ESPN.

MRI w piątek potwierdził pęknięcie Achillesa, a źródło mówi, że Barrett ma wyjść za siedem do dziewięciu miesięcy.

Barrett doznał kontuzji w trzecim i trzecim meczu w trzeciej kwarcie czwartkowej przegranej 27:22 z Baltimore Ravens. W towarzystwie trenerów sportowych Barrett zszedł z boiska prawie bez ciężaru na lewej dolnej nodze i został zabrany do szatni, gdy znajdował się na linii bocznej.

29-latek zagrał trzy razy w ośmiu meczach w tym sezonie i czwartym w Tampa Bay, ale czwartkowy wieczór był prawdopodobnie jednym z jego najlepszych występów w sezonie – z jednym zamachem, trzema przegranymi i czterema łącznie. I 21,1% współczynnika kompresji przed wyjściem z gry.

Buccaneers poddali trzy przyłożenia po tym, jak Barrett opuścił mecz w trzeciej kwarcie. został zastąpiony przez Anthony Nelsonktóry w zeszłym sezonie miał pięć worków.

Barrett, dwukrotny Pro Bowler, był najlepszym wyborem w Buccaneers od swojego przełomowego sezonu w 2019 roku, kiedy prowadził NFL z zadziwiającymi 19,5 workami. 40,5 worków Barrett to czwarta najbardziej defensywna zawodniczka od 2019 roku, zaraz za nią Aaron Donalda także jego 12 obowiązkowych gospodarstw.

Kontuzja Barretta nie mogła przyjść w najgorszych momentach dla Tampa Bay. Buccaneers przegrali pięć z ostatnich sześciu meczów i spadli do rekordu 3-5. Ich obrona zrezygnowała z pierwszego szybkiego wyścigu 632 jardów w ciągu ostatnich czterech tygodni – najwięcej w NFL – i jednostka ma trudności z wywarciem presji na rozgrywających przeciwników.

W przyszłym tygodniu Bucs zmierzą się z posiadaczami Super Bowl Los Angeles Rams, którzy przegrali trzy razy od 2020 roku, w tym strata 30-27 stycznia, która wyeliminowała Buccaneers z postsezonu.