x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Citroen w Genewie - techniczna rewolucja

26.02.2013, 17:38 przez Bogusław Korzeniowski

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie CITROËN po raz kolejny potwierdza swój dynamiczny rozwój i pragnienie spełniania oczekiwań klientów poprzez nieustanne innowacje.

Marka przystępuje do szeroko zakrojonej ofensywy produktowej. Prezentuje nie tylko nowe oblicza modeli z linii C, ale także kontynuuje podbój rynku premium, wprowadzając model DS3 Cabrio. Ofensywa produktowa jest wspierana przez tę technologiczną. Jako pionier filtra cząstek stałych i systemu Stop&Start, a także inicjator hybrydowego układu napędowego z silnikiem wysokoprężnym oraz pierwsza marka, która wprowadziła do sprzedaży samochód z napędem elektrycznym,

CITROËN prezentuje nową przełomową technologię Hybrid Air. Jest to rozwiązanie typu „full hybrid” wykorzystujące sprężone powietrze w połączeniu z hydrauliką, czyli know-how zakorzenionym w genach Marki. Ta innowacja odzwierciedla dewizę CITROËNA, który pragnie proponować wszechstronne technologie dostępne dla każdego.

Technologiczna ofensywa na rzecz środowiska

CITROËN prezentuje w Genewie unikalną w skali światowej technologię Hybrid Air, opracowaną przez PSA Peugeot Citroën we współpracy z koncernem Bosch, w oparciu o ugruntowane doświadczenie i wiedzę inżynierów Marki, którzy do perfekcji opanowali wykorzystanie hydrauliki w samochodzie.

Hybrid Air oferuje zużycie paliw a poniżej 3l/100 km i brak akumulatorów , zapewniając zmniejszenie oddziaływania na środowisko, bardziej przystępną cenę i zachowanie przestrzeni wewnątrz samochodu. Rewolucyjna technologia jest szczególnie dostosowana do modeli z segmentów B i C oraz samochodów dostawczych. Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie będzie ona prezentowana na honorowym miejscu w nowym CITROËNIE C3.

Podobne artykuły

Premiery
Nowy CITROEN C3
brak komentarzy
Do kawy
Citroen 2CV – pojazd, który ukształtował wizerunek marki
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.