x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Wild Rubis - kreatywne technologie w zasięgu ręki

22.04.2013, 17:32 przez Bogusław Korzeniowski

Prototyp DS Wild Rubis został zaprezentowany jako światowa premiera podczas ostatniego weekendu na Salonie Samochodowym w Szanghaju.

Zaprojektowany w Paryżu, stolicy mody i sztuki jubilerskiej w jej najbardziej czarującym i uniwersalnym wydaniu, koncepcyjny model Wild Rubis stanowi nową odsłonę linii DS.

Ten wyróżniający się dynamicznym i wyrafinowanym stylem samochód, który korzysta z wielu zaawansowanych technologii, przyciąga wzrok i gwarantuje niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Jego pełne życia, hipnotyzujące spojrzenie przykuwa uwagę, a technologia Full-hybrid Plug-in zapewnia mu niezwykłe osiągi: 50 km zasięgu, 295 KM z funkcją boost  i emisję na poziomie 43 CO2g/km.

Hipnotyzujące spojrzenie, które ożywa

Prototyp Wild Rubis wyposażony został w wyjątkowe reflektory full LED, które obejmują 3 ruchome moduły oświetleniowe. Od dołu podkreślają je progresywnie zapalające się kierunkowskazy, a po ich obwodzie biegnie oryginalna identyfikacja świetlna - lampy do jazdy dziennej w kształcie kamertonu. To prawdziwy majstersztyk, który nadaje prototypowi Wild Rubis wyraziste, hipnotyzujące i niepowtarzalne spojrzenie. To hipnotyzujące spojrzenie ożywa: wszystkie 3 moduły reflektorów otwierają się i zapalają zaraz po uruchomieniu samochodu w towarzystwie efektów dźwiękowych. „Pomrukiwania”, jakie wydaje Wild Rubis dodatkowo pobudzają wyobraźnię. Dźwięki towarzyszą uruchamianiu świateł (reflektorów, kierunkowskazów…). Mechatroniczne brzmienia podkreślają technologiczny aspekt prototypu Wild Rubis.

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test: Citroen C3 Picasso - magiczny...
brak komentarzy
Aktualności
Citroen DS w wersji... SUV
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.