x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

BMW X5 trzeciej generacji

02.06.2013, 17:36 przez Bogusław Korzeniowski

Nowe BMW X5 otrzymało bardzo szeroką osłonę chłodnicy w kształcie nerki, ciągnąca się do typowych dla BMW podwójnych okrągłych reflektorów, które z kolei zachodzą aż na boczne panele nadwozia.

Świetlne pierścienie reflektorów zostały wyrównane u dołu i podkreślone zachodzącą na ich górną część listwą akcentową z diodami LED. Wyrafinowany charakter samochodu dodatkowo podkreślają chromowane wstawki w kloszach reflektorów oraz trójwymiarowy design świateł. Opcjonalnie oferowane są przednie lampy przeciwmgielne LED, natomiast opcjonalne reflektory adaptacyjne LED wyróżniają się poziomym źródłem światła emitowanym w centralnej części pierścieni świetlnych. Modele BMW X5 xDrive50i i BMW X5 M50d są standardowo wyposażone w reflektory ksenonowe.

Design bocznych paneli nadwozia nowego BMW X5 wyraźnie nawiązuje do mocy i sportowych właściwości auta. Precyzyjnie narysowane linie unoszą się w kierunku tylnej części nadwozia, tworząc efekt klina, który stanowi przeciwwagę dla muskularnych powierzchni wokół paneli bocznych, drzwi i tylnych nadkoli. Powstały w ten sposób efekt gry światła i cienia pomaga wyodrębnić atletyczną i zwinną naturę nowego Sports Activity Vehicle.

Wszechstronne wnętrze, oferujące nawet siedem miejsc

Dzięki luksusowej atmosferze oraz zwiększonemu komfortowi jazdy, wyższemu komfortowi  siedzenia oraz większej przestrzeni wewnątrz, nowe BMW X5 w zauważalny sposób góruje nad poprzednikiem. Co więcej, po raz kolejny wzrosła liczba możliwych konfiguracji przestronnego wnętrza. Na nowo zaprojektowane fotele kierowcy i pasażera zapewniają wysoki komfort w dalekich podróżach i imponujące boczne trzymanie w dynamicznie pokonywanych zakrętach. Fotele komfortowe i fotele sportowe (standard w BMW X5 M50d) są dostępne opcjonalnie.

Ogrzewanie siedzeń i siedzenia komfortowe są teraz dostępne także w tylnym rzędzie. Siedzenia komfortowe są oferowane ze specjalnie dobraną tapicerką, regulacją pochylenia oparcia w zakresie 10 stopni i regulacją wzdłużną w zakresie 80 milimetrów. Tylne siedzenia komfortowe można wybrać jako indywidualną opcję lub w połączeniu z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń. Dostęp do dwóch dodatkowych foteli jest ułatwiony dzięki funkcji Easy Entry oraz uchwytowi przy słupku C. Fotele mogą też zostać indywidualnie umieszczone w podłodze bagażnika i są przeznaczone przede wszystkim dla osób o wzroście do 150 centymetrów. Przy każdym fotelu umieszczono bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Technika
Nowe BMW X5 - układ jezdny
brak komentarzy
Poradnik kupującego
BMW X5 E53 - typowe usterki, poradnik kupującego
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Komentarze

Bogusław

BMW X5 E70 2012 Samochód ma przejechane 62000 km,wycieki z mostu przedniego,wycieki z turbiny ,wypowiedz serwisu te auta tak mają ciekawe co bedzie przy przebiegu 200000 ,nie polecam serwisu BMW oszusci tylko kasę wyciągają ,ogólnie chłam .Auto za 340000 tysięcy zł nie polecam prosze sie dwa razy zastanowic zanim kupicie to gówno . mój tel 606283584

3 czerwca 2015 18:39:17 | ocena: 0 | oceń: |Odpowiedz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.