x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Elefantino – słonik szczęścia

08.04.2014, 20:29 przez Bogusław Korzeniowski

Serie specjalne powstają, interpretując - a czasami nawet wyprzedzając - trendy, style oraz potrzeby potencjalnych klientów.

Dlatego też dzięki seriom specjalnym, modele Lancii co roku odradzają się  na nowo, a wręcz,  zapożyczając termin ze świata mody- proponują nowe „Kolekcje", które obrazują trendy w społeczeństwie, kulturze, wzornictwie i modzie spotykane na ulicach naszych miast.

W tym roku czas na nową kolekcję Ypsilon Elefantino, inspirowaną tematem indywidualizacji wyrażonej poprzez kolor. Tak więc model Ypsilon Elefantino 2014 wzbogacony został o trzy nowe kolory nadwozia- pastelowy szary Carrara, metalizowane Khaki Szarego i Blu Zaffiro - które są dopełnieniem kolorów znajdujących się już w gamie: białego Neve, czarnego Vulcano, czerwonego Argilla, turkusowego, szarego Pietra, szarego Argento i purpurowego Aurora. 

W przypadku Lancii i kobiety, która ją wybiera, kolor nie jest nigdy krzykliwy czy agresywny, ale stanowi istotny detal, który zmienia styl stroju lub go indywidualizuje . Dlatego w tym roku Ypsilon Elefantino proponuje trzy nowe style, inspirowane trendami prosto z pokazów mody Wiosna/Lato, stąd kolorowe akcenty: czerwony dla stylu Watermelon, biały dla Coconut i limonkowy dla Ypsilon Elefantino Lime. Dalej, w zależności od wybranego koloru, krata chłodnicy, obudowy lusterek oraz kołpak mogą posiadać czarne wykończenie - błyszczące lub matowe.

Charakter i elegancja widoczne są również wewnątrz nowej Lancii Ypsilon Elefantino '14, gdzie na pierwszy plan wysuwają się nowe wzory tapicerki Urban Chic oraz specjalne fotele oferowane w kolorze szarym, białym i czarnym. W zależności od wybranej wersji,  przeszycia oraz logo "Y" foteli są w innym kolorze, zestawione z zewnętrznymi elementami wykończenia. Również deska rozdzielcza oraz panele drzwi mogą być polakierowane w kolorze czarnym błyszczącym lub szarym matowym matt grey, dopasowanym do wybranego wykończenia nadwozia. W ten sposób można określić trzy różne odmiany charakteru Ypsilon Elefantino, które dopasowują się do różnych typów osobowości Klientów.

Poza tym, od czerwca dostępnych będzie 9 różnych pakietów indywidualizujących, zgodnych z najnowszymi trendami mody, które najbardziej, jak to możliwe, upodabniać będą ten fashion city car do charakteru tych, którzy je będą ich używać. Trzy należą do tzw. „color collection" inspirowanej stylem i przeznaczonej dla osób, którym zależy na zdecydowanej obecności koloru, wyrażonego odcieniami czerwieni, bieli i limonki na obudowach lusterek i kołpakach. Trzy następne z kolei inspirowane są formami graficznymi i czerpią z aktualnych trendów wzornictwa i mody, interpretując je zgodnie z  zawsze aktualnym stylem „ponadczasowości". Są to: Animalier dla Ypsilon Elefantino Watermelon; Pois dla Coconut i Camouflage dla wersji Lime.

W sumie, dzięki kolekcji Elefantino 2014 ponad czterokrotnie zwiększyła się ilość zestawień kolorów i detali- teraz jest ich ponad 150. Zresztą, dla Ypsilon kolor nie jest tylko sposobem wyrazu estetyki, ale integralną częścią filozofii produktu opartej na elegancji, glamour, charakterze i maksymalnych możliwościach indywidualizacji

Wyrafinowana i modna, nowa Lancia Ypsilon Elefantino oferuje pełny wybór jednostek napędowych: silnik benzynowy 1.2 69 KM, 0.9 Turbo TwinAir 85 KM montowany z manualną lub zrobotyzowaną skrzynią biegów, silnik turbodiesel 1.3 Multijet 95 KM oraz silniki bi-fuel 1.2 69 KM LPG i 0.9 Turbo TwinAir metan 80 KM.

Ten ostatni jest pierwszym na rynku dwucylindrowym silnikiem z turbosprężarką zasilanym metanem, który łączy innowacyjność MultiAir, budowę turbo, downsizing TwinAir oraz specyficzne technologie zasilania metanem. Wyróżniony tytułem „Best Green Engine of the Year 2013", zasilany metanem, silnik Turbo TwinAir 80 KM Lancii Ypsilon zapewnia przyjemność jazdy- na co wpływa maksymalna moc 80 KM (59 kW) przy 5.500 obrotach/min i maksymalny moment obrotowy 140 Nm przy zaledwie 2.500 obrotach/min, przy zachowaniu niskiego poziomu emisji spalin i zużycia paliwa: 86 g/km CO2 i 3,1 kg metanu na 100 km (w cyklu mieszanym). 

Wreszcie, dla modelu Lancia Ypsilon Elefantino została opracowana specjalna kolekcja merchandisinguzrealizowana przez Mopar®, dział Części Zamiennych, Serwisu i Obsługi Klienta Grupy Fiat. Wśród nich na uwagę zasługują okulary firmy Italia Independent w wersji „unique edition for Ypsilon Elefantino" oraz wiele innych produktów doskonałej jakości, które w pełni odzwierciedlają koncepcję wyjątkowego i ekskluzywnego stylu życia, które są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające gusta.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Gothaer
brak komentarzy
Premiery
Frankfurt 2013 Lancia Ypsilon - polski akcent
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.