x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Giełda modeli samochodowych w Audi Forum w Ingolstadt

09.12.2015, 18:31 przez Paulina

 Eldorado dla kolekcjonerów i dla fanów: 13 grudnia 2015, Audi Tradition i Klub Modeli Samochodowych Audi Ingolstadt, już po raz dwudziesty drugi organizują w Ingolstadt giełdę modeli samochodowych. Ponad stu wystawców pokaże swoje zbiory w Centrum Klienta w Audi Forum Ingolstadt. Tegoroczny model okolicznościowy, różowe Audi A4 Avant w skali 1:87, dostępny będzie w limitowanej serii 666 sztuk.

Giełda modelarska w Audi Forum w Ingolstadt jest jedną z największych tego typu giełd w Niemczech. Ponad stu wystawców z całych Niemiec, pokaże swoje bogate zbiory na ponad dwustu stanowiskach. To doskonałe miejsce dla wielbicieli miniatur samochodowych do myszkowania w literaturze, plakietkach i w modelach. Organizatorzy oczekują, że giełdę odwiedzi około trzy tysiące gości. 

Okolicznościowym modelem, który będzie można nabyć na giełdzie, jest w tym roku nowe Audi A4 Avant w skali 1:87. Wszystkie modeliki będą różowe, a ich ilość jest limitowana – wyprodukowano jedynie 666 sztuk. Nabyć będzie można także specjalny znaczek Klubu Modeli Samochodowych Audi Ingolstadt do wpięcia w klapę marynarki. Dochody z giełdy zostaną przeznaczone na szczytny cel. 

W sklepie muzealnym, obok tradycyjnego asortymentu dla gości, przygotowano wyprzedaż zasobów Audi Tradition – modeli, książek, płyt DVD i wpinanych znaczków. Będzie można kupić także kalendarz Audi Tradition na rok 2016, który pod tytułem „Co nas porusza“ prezentuje silniki wytwarzane przez Audi na przestrzeni stu lat historii marki. Dwanaście tych samych co w kalendarzu zdjęć, zostanie również zaprezentowanych w hallu muzeum. Będą to wielkoformatowe obrazy, wykonane w technice stereogramu soczewkowego. Podczas giełdy czynne będą także: Audi museum mobile, gdzie można będzie podziwiać wystawę specjalną „Boxenstoppr“ – „Pit stop”, Audi Shop oraz restauracje w Audi Forum Ingolstadt.

Podobne artykuły

Aktualności
Gratka dla kolekcjonarów - aukcja zabytkowych Mercedesa
1 komentarz
Aktualności
Kolekcjonerska gratka - Chevrolet Camaro COPO
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.