Fiat Punto

Punto
Lata produkcji: - teraz
Napęd:
Nadwozie:
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Punto to kolejny przebój Fiata i jednocześnie jeden z najpopularniejszych samochodów miejskich w Europie. Fiat Punto jest następcą modelu Uno i obecnie produkowana jest jego trzecia generacja (nosząca w zależności od roku produkcji nazwę Grande Punto, Punto Evo lub po prostu Punto). Samochód dostępny był wyłącznie jako hatchback, pierwsza generacja posiada dodatkowo odmianę cabrio, samochód posiada także – jak większość europejskich hatchbacków – swoją sportową odmianę nazywaną w zależenie od generacji GT lub Abarth. W latach 1996 – 1999 był produkowany w Tychach. Fiat Punto każdej generacji jest częstym widokiem na polskich ulicach, swoją popularność zawdzięcza niskiej cenie, dobrej jakości, niskim kosztom utrzymania.

Porównanie cen OC AC

Ubezpieczenie OC AC Fiat Grande Punto

ile kosztuje ubezpieczenie Fiata Grande Punto w 2014 roku? Sprawdziliśmy ceny OC AC dla Grande Punto w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych. Kto miał najtańsze OC?

Rss 30.01.2014, 16:46 przez marta w Porównanie OC AC

Ubezpieczenie OC AC Fiat Grande Punto

Która firma oferuje najtańsze ubezpieczenie Fiata Grande Punto? Postanowiliśmy sprawdzić, za ile można ubezpieczyć taki samochód. 

Rss 02.12.2013, 15:17 przez marta w Porównanie OC AC

Porady

Fiat Seicento - typowe usterki, poradnik kupującego

Fiat Seicento to jedno z najpopularniejszych aut, jakie można zobaczyć na polskich ulicach. Miniaturowe auto często pełni rolę jedynego samochodu w gospodarstwie domowym, choć tak naprawdę do pełnienia roli auta rodzinnego w zupełności się nie nadaje.

Rss 11.01.2013, 18:16 przez konrad w Poradnik kupującego

Fiat Grande Punto - typowe usterki, poradnik kupującego

Fiat Grande Punto to nazwa trzeciej generacji popularnej „kropeczki”. W swoim trzecim wcieleniu autko odzyskało urodę (znów zawdzięcza ją ręce mistrza Giugiaro) i pozbyło się kanciastych linii, zastosowanych przez niemieckich projektantów w wersji II.

Rss 22.12.2012, 16:04 przez konrad w Poradnik kupującego

Fiat Punto II Usterki

Fiat Punto II pojawił się w salonach w 1999 roku. Auto tym razem nie zostało zaprojektowane przez Włochów tylko przez Niemców, co odbiło się niekorzystnie na jego wyglądzie. 

Rss 21.12.2012, 16:50 przez Paweł w Poradnik kupującego

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.