Aktualizacje Gameday na żywo: FSU 7, stan NC 3

Raleigh, Karolina Północna – Floryda Zmierzy się z numerem 14 Karolina Północna 20:00 w sobotę ze stadionu Carter-Finley w Raleigh w Północnej Karolinie. Mecz pomiędzy Seminoles (4-1, 2-1 ACC) a Wolfpack (4-1, 0-1 ACC) zostanie pokazany w sieci ACC. . Aby uzyskać więcej informacji na temat oglądania, przesyłania strumieniowego lub słuchania tiltu ACC Atlantic Division, kliknij tutaj.

Sobotni mecz Reprezentuje drugą z trzech kolejnych gier FSU przeciwko rankingowym przeciwnikom, którzy mieszkają w ACC Atlantic Division.

Start 4-1 FSU jest najlepszy w programie od startu 6-0 do sezonu 2015 i jest to szósty raz od 2010 roku, w którym FSU wygrał co najmniej cztery z pierwszych pięciu meczów. Seminoles, których ostatni sezon z co najmniej ośmioma zwycięstwami miał miejsce w 2016 roku, osiągnęli wynik 8-4 w ostatnich 12 meczach, w tym 5-3 w ostatnich ośmiu meczach ACC.

Wolfpack ma zwycięską passę 13 meczów na stadionie Carter-Finley. Jest to piąta najlepsza passa u siebie z rzędu w FBS i druga najdłuższa passa wygranych w historii Carter-Finley Stadium (otwartego w 1966 roku). NC State otworzył u siebie 3:0 w 2022 r., strzelił 7-0 w meczach rozegranych w Carter-Finley w 2021 r. i nie przegrał u siebie od 6 listopada 2020 r.

Stan Karolina Północna prowadzony przez głównego trenera Dave DoerinJest w dziesiątym sezonie w szkole. Ma 68-50 lat jako główny trener Wolfpack. W swoim czasie jako główny trener ma 91-54 lata. Doeren ma 4-5 przeciwko FSU.

Trener FSU Mike Norville Jest 0-2 przeciwko Stanowi Karolina Północna.

Florida State prowadzi wszech czasów z North Carolina State 27-15. Seminoles wygrali pięć z ostatnich dziewięciu walk w serii, ale przegrali cztery z ostatnich pięciu, 19-11 przeciwko Wolfpack od czasu dołączenia do ACC. FSU ma 11-9 lat w Północnej Karolinie w historii serii.

READ  NFL QB Ryan Fitzpatrick odszedł na emeryturę dawno temu po 17 sezonach

Floryda jest remisowana w ACC i na 10. miejscu w kraju ze średnią 9,4 jardów na przejazd, a także zajmuje czołowe miejsce w ACC i zajmuje 11. miejsce w kraju ze średnią 14,62 jardów na przejazd. Jordan TravisŚrednio 9,7 jarda na podanie jest remisowane na ósmym miejscu w stanie i pierwszym w ACC, podczas gdy jego 14,77 jarda na podanie jest remisowane na pierwszym miejscu w konferencji i dziesiątym w stanie.

FSU zajmuje 2 miejsce w ACC za wykroczenie całkowite i wykroczenie w ataku, a 3 miejsce w Konferencji w wykroczeniu mijania i 3 klasie wykroczenia w dół. Jego średni ogólny atak 481,6 jardów na mecz zajmuje 17. miejsce w kraju, a jego 203,8 jardów doskoku na mecz zajmuje 23. FSU wykorzystuje 48,4 procent swoich szans na trzecie, 24. miejsce w kraju i zajmuje 35. miejsce w kraju ze średnią 277,8 jardów. na grę.

Seminoles pozwalają na średnio 1,20 worków na mecz, co jest drugim najniższym wynikiem w ACC, i nie pozwalają na to w dwóch z pięciu meczów w tym sezonie. Floryda miała 14 gier bez worków w ciągu ostatnich 10 lat, w tym dwie w 2021 i 2022 roku.

Florida State strzelił w dziewięciu z 10 najlepszych liderów z połowy tego sezonu, z ośmioma przyłożeniami w tych dziewięciu bramkach. FSU zdobył przyłożenia w swoim pierwszym jeździe z obu połówek przeciwko Duquesne, w Louisville, przeciwko Boston College i przeciwko Wake Forest, a także strzelił gola z pola, aby otworzyć drugą połowę przeciwko LSU.

Obrona Florydy zajmuje drugie miejsce w ACC i 22. w kraju w obronie podania, z przeciwnikami posiadającymi średnio 179,4 jardów na mecz w powietrzu. FSU zajmuje również czwarte miejsce w ACC i 25. w kraju, zbierając 2,80 worków na mecz, na czele z Jared wersetNajlepszy średni ACC to 1,00 worków na mecz.

Seminoles zajmuje pierwsze miejsce w ACC i 9 miejsce w kraju w obronie przed wybiciem, pozwalając na średnio zaledwie 14,75 jarda na odrzut, a drugie w ACC i 14 miejsce w kraju pozwala na średnio 2,00 jardów na odrzut. Florida State i Army to jedyne dwie drużyny, które znalazły się na 14. miejscu zarówno w obronie przed odrzutem, jak i odrzutem karnym.

READ  Najlepsze gry w futbol uniwersytecki: wygrane w Penn State, Pete, Oak State

FSU zajmuje również drugie miejsce w ACC i 11 w kraju pod względem zablokowanych kopnięć, z obydwoma blokami FSU w wygranym 24-23 meczu z LSU, który był trzecim meczem z wielokrotnymi blokami pod kontrolą głównego trenera. Mike Norville. FSU zajmuje 16 miejsce w kraju ze średnią 25,9 jardów na powrót, w szczególności Trey Benson93-jardowy przyziemienie powraca na kickoff przeciwko Boston College.

Więcej informacji o Wolfpack znajdziesz na naszej stronie internetowej 2-4-7 Ze wszystkim o Karolinie Północnej.

Noles247.com zapewni aktualizacje gry przez cały dzień. Aktualizacje będą obejmować aktualizacje dostępności, sprawdzanie listy podróży, startery, statystyki, gra po rozgrywce, aktualizacje dotyczące kontuzji i wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *