Alec John Sachs, członek założyciel i faszysta Bon Jovi, nie żyje

„Byliśmy załamani wiadomością o śmierci naszego drogiego przyjaciela Aleca Johna Sachsa. Był oryginałem.

W oświadczeniu stwierdzono, że ważne jest, aby w okresie rozwoju zespołu sprowadzić do zespołu gitarzystę Richiego Samborę i perkusistę Dico Torresa.

„Prawdę mówiąc, za jego pośrednictwem zbliżyliśmy się do siebie – był przyjacielem z dzieciństwa Diego i przyprowadził Richiego na nasz występ. Alec zawsze był dziki i żywy. Dziś te wyjątkowe wspomnienia wywołują uśmiech na mojej twarzy. moje oko. Będziemy za nim bardzo tęsknić ”- mówi oświadczenie.

Bon Jovi powstał w New Jersey w 1983 roku i stał się hitem dzięki utworom, w tym „Livin 'On a Prayer” i „Wanted Dead Are Alive”.

Oddzielił się od zespołu w 1994 roku, a później został zastąpiony przez basistę Hugh McDonalda.

Grupa zjednoczyła się ponownie w 2018 roku, kiedy Bon Jovi został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame. Na inauguracji czule opowiadał o swoim czasie spędzonym z kolegami z zespołu, mówiąc: „Kocham ich do śmierci. Zawsze będę to robił”.

„Kiedy John Bon Jovi zadzwonił do mnie wiele lat temu i poprosił, żebym dołączył do jego zespołu, szybko zdałem sobie sprawę, jak poważny był i miał wizję, którą chciał nam przekazać. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tę wizję” – powiedział w swoim przemówieniu.

CNN zwróciło się do sponsora Johna Bon Jovi o więcej informacji.

READ  W swoim noworocznym przemówieniu prezydent Tajwanu ostrzegł Chiny przed „wojskową awanturą”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.