BARK Air wykonał swój pierwszy lot przelotowy z biletami kosztującymi 6000 dolarów

Podróże lotnicze zeszły na psy. dosłownie.

BARK, firma produkująca pudełka BarkBox, zakończyła w czwartek swój pierwszy w historii lot „White Claw Experience” z BARK Air z lotniska Westchester County pod Nowym Jorkiem na lotnisko Van Nuys w Los Angeles z wieloma rasami i ich ludźmi na pokładzie.

Prace nad lotem trwały 10 lat, „ale w końcu jesteśmy pewni, że możemy zapewnić wszystkim psom takie wrażenia z podróży samolotem, na jakie zasługują: takie, które stawia je na pierwszym miejscu” – stwierdziła firma. Twój pies (i Ty) jesteście na pokładzie.”

Lot inauguracyjny był „ogromnym sukcesem” – powiedziała szefowa sztabu BARK, Kathryn Enos, FOX Business.

Strażak z Nowego Jorku adoptował szczeniaka, którego pomógł uratować po potrąceniu przez samochód: „Chciałbym ją zabrać”

BARK Air zapewnia psom „doświadczenie białych pazurów”. (Zdjęcia Reuters/Eduardo Munoz/Reuters)

Kontynuowała: „Na pokładzie znajdowała się mieszanka ras, w tym chihuahua, golden retriever i jamniki”. „Z radością donoszę, że nie było żadnego psiego dramatu, niektóre psy bawiły się na podjeździe, podczas gdy małe pieski zapadły w miłą, długą drzemkę. Wszystkie psy jadły płatki dla psów BARK, przyjazne psom babeczki i puppuccino o smaku kurczaka i szampan dla psów (rosół z kurczaka). Wszyscy ludzie na pokładzie również byli zgodni i czuli wspólną obsesję na punkcie swoich psów.

Bilet na wycieczkę kosztuje 6000 dolarów i obejmuje jednego psa i jego właściciela.

taśma ochrona ostatni To się zmienia % zmiany
korowanie Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 1.16 -0,04 -3,33%

„W tej chwili na wysokości 30 000 stóp odbywa się lot pełen psów” – napisała firma na Instagramie w czwartek w rocznicę pierwszego lotu. „W przeciwieństwie do poprzednich lotów, te psy nie są kwestią przypadku i nie są traktowane jako ładunek lub obciążenie dla załogi i innych podróżnych. W tym przypadku psy są najwyższym priorytetem. Każdy szczegół tego rejsu został zaprojektowany z myślą mentalność „najpierw psy”.

Jedna z osób skomentowała post: „Dużo przeszłam, podróżując z psem w kabinie. Nie mogłam go wpuścić do bagażu, nic mu nie jest. Linie lotnicze ciągle gubią walizki, a psy są członkami stada.” „Nasze rodziny nie powinny podróżować jak przedmioty i bardzo się cieszę, że dzięki tej linii lotniczej branża się zmienia”.

Influencerka o imieniu „herboozytails” powiedziała, że ​​była „zaszczycona” możliwością wzięcia udziału w tym dziewiczym locie, „i nie możemy się doczekać, aby podzielić się ze wszystkimi wrażeniami z BARK Air!”

Firma zajmująca się karmą dla zwierząt domowych zapłaci miłośnikom kotów 10 000 dolarów za przygarnięcie kociąt, zwiększając wsparcie dla schronisk adopcyjnych

Dyrektor generalny BARK, Matt Meeker, powiedział Reuterowi, że pomyślał o BARK Air, ponieważ podróżowanie ze swoim dogiem niemieckim Hugo sprawiało mu trudności.

Kobieta niosąca psa z samolotu

BARK Air określił swój dziewiczy lot z Nowego Jorku do Los Angeles jako „ogromny sukces”. (Zdjęcia Reuters/Eduardo Munoz/Reuters)

„Nie mogłem z nim podróżować na duże odległości, więc pomyślałem, że musi istnieć linia lotnicza obsługująca psy” – wyjawił. „Dajemy psom wszystko, starając się zmniejszyć ich niepokój i stres, aby czuły się na pokładzie bardziej komfortowo i bez strachu”.

„Doświadczenie Białego Pazura” zaczyna się jeszcze przed wejściem na pokład samolotu. Pasażerów i ich futrzanych przyjaciół wita się szybką odprawą w salonie zaopatrzonym w smakołyki dla psów.

Lot wcześniejszy nie obejmuje skrzynek, punktów kontrolnych ani kontroli TSA.

Pies opierający głowę na siedzeniu

Pies czeka w strefie odpoczynku na pokład samolotu BARK Air. (Reuters // Eduardo Munoz / Zdjęcia Reuters)

Przewoźnik, który poleci także do Londynu wraz z Nowym Jorkiem i Los Angeles, twierdzi, że na każdym locie będzie mieć około 10 psów i 15 osób.

„Firma czarterowa Argus Platinum jest odpowiedzialna za wszystkie kwestie związane z samolotami, załogą, konserwacją i ubezpieczeniem” – powiedział wcześniej BARK.

READ  Odwrócenie głównego wycinka krzywej dochodowości w USA jest sygnałem ostrzegawczym recesji

Rzeczniczka BARK Air powiedziała, że ​​nawiązali współpracę z firmą czarterową Talon Air, która będzie obsługiwać loty.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fox Business

Loty do Londynu kosztują 8 000 dolarów, ale firma spodziewa się, że w przyszłości te koszty spadną. BARK Air rozważa także dodanie lotów do Paryża, Mediolanu, Chicago, Seattle, Florydy i Arizony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *