Bills vs. Chargers po zwycięstwie Steelers nad Bengals. Wyniki, najważniejsze momenty, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

Josh Allen i Bills grają, aby utrzymać nadzieję na play-off. (AP Photo/Ryan Sun)

Dla Buffalo Bills prawie każdy pozostały mecz to mecz play-off. Zespół 8-6 Bills gra w ten sposób i ma kilka najlepszych meczów w sezonie zasadniczym. Czy Los Angeles Chargers odmłodzą się po zwolnieniu trenera Brandona Staleya? Buffalo nie może sobie pozwolić na niedocenianie swoich przeciwników, biorąc pod uwagę mieszany obraz play-offów w AFC.

Buffalo otrzymało dobre wieści wcześniej w sobotę, kiedy Pittsburgh Steelers pokonali Bengals i przegrali z Cincinnati do 8:7, a w play-offach AFC byli poniżej Billsa. Sobotni mecz z Chargers będzie miał duży wpływ na określenie pozycji Buffalo po sezonie.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najświeższe informacje, wyniki i kontuzje w sobotnim tygodniu 16.

On żyje71 aktualizacji

• Chargers zbliżają się do 20 przewagi Billsów, ale zadowalają się golem z gry z 40 jardów autorstwa Camerona Deckera.

Prowadzenie Billsów zmniejszyło się do 14-13.

• Josh Allen zanotował w tym roku 15 przechwytów, najwięcej w lidze NFL, co równa się przechwytom Sama Howella z Waszyngtonu.

• Josh Allen uderza z głębi pola i zostaje przechwycony przez Alohi Gilmana z Los Angeles w pobliżu pomocy!

• Chargers nie ujechali daleko podczas pierwszej przejażdżki w tej połowie. Po puncie Bills przejmują prowadzenie po 10 punktach.

• Druga połowa rozpoczęła się w Los Angeles. Chargers zaczynają od piłki.

• Pamiętajcie, że Bills mają kontrolę nad swoim losem w fazie play-off. Muszą jednak dzisiaj wygrać, aby utrzymać kontrolę.

• Chargers dograli ostatnie 38 sekund meczu, a Bills schodzili na przerwę z prowadzeniem 14-10. Ładna zmiana w wykonaniu Buffalo po niepomyślnym początku.

• Josh Allen kończy mocny podjazd na odległość 63 jardów, pokonując dwumetrowe przyziemienie po prawym skrzydle. Po wykopaniu dołka na 10:0, Bells objęli prowadzenie 14:10 na 38 sekund przed końcem pierwszej połowy.

• Leonard Fournette, który został przeniesiony z składu treningowego na sobotni mecz, strzela piłką w czerwoną strefę dla Buffalo.

• Bills wymuszają rzut karny i mają szansę na remis lub objęcie prowadzenia przed przerwą. 10-7, Chargers pozostało 4:29. Buffalo zacznie z piłką z 37 punktami.

• To zmienia zasady gry. Gabe Davis wyrywa się prawą linią boczną, a Josh Allen spieszy się, aby utrzymać grę przy życiu, po czym rzuca głęboką piłkę na odległość 57 metrów. Jedno zagranie i Bills zmniejszyli deficyt do 10-7.

• Świetny przystanek na rachunki. Chargers zajmują 3. miejsce i odpadają po rozpoczęciu gry z 10. Dobra pozycja w polu gry dla Bills, którzy samodzielnie rozpoczynają czwarte posiadanie 43. Czy mogą to wykorzystać?

• Bills ponownie uderzyli po zdobyciu 15 jardów w pięciu zagraniach. Trzy posiadania, trzy punty i deficyt 10:0 dla Buffalo na początku drugiej kwarty.

• Chargers korzystają z obrotów. Easton Stick biegnie 1 jard, aby pokonać 27-metrowy podjazd. 10-0 Chargers w drugiej kwarcie i w Buffalo wyją syreny.

• Powitanie. Po zwolnieniu Bills nie będą mieli żadnych punktów. Rachunki za biegacz Deonte Harty został pozbawiony pieniędzy po powrocie łodzią, a Chargers odzyskali siły głęboko na terytorium Buffalo. Duży początkowy problem dla Billsów. Chargers prowadzili po pierwszej kwarcie 3:0 i mieli szansę na podwyższenie wyniku.

• Cam Lewis w trzeciej próbie rzuca worek Easton Stick, aby odzyskać piłkę dla Buffalo. Rachunki są pod presją, aby je zrealizować.

• Wygląda na to, że Bills porwał Eastona Sticka. Jednak rzut karny na obrońcę narożnika Christiana Benforda po drugiej stronie boiska zniweczył tę sytuację. Duża przerwa dla Chargers, którzy pod koniec pierwszej kwarty wyszli na prowadzenie 3:0.

• Kolejna walka Billsa w osłabieniu kończy się kopnięciem. Po drugiej serii ataku zdobyli 25 jardów, a Chargers odzyskali piłkę i wyszli na prowadzenie 3:0. Niepokojący początek meczu o wysoką stawkę dla Buffalo.

• Chargers zatrzymują się w czerwonej strefie. Bramka z gry Camerona Deckera z 20 jardów dała Chargers prowadzenie 3:0 w pierwszej kwarcie.