Briscoe’s NFL Playoff Round Picks: Cowboys shock 49ers; Eagles, Chiefs i Bills są przerażeni

Co za sposób na otwarcie play-offów NFL w zeszłym tygodniu. To był Super Wild Card Weekend i był świetny w moich wyborach. Poszedłem 4-0 z moimi najlepszymi zakładami w ramach podcastu Pick Six, poszedłem 4-2 z typami ATS w naszych typach ekspertów CBS Sports i miałem 6-0 prosto.

Nie bez powodu nazwali mnie Betty Playoffs.

Więc bierzmy się do roboty i miejmy kolejny dobry tydzień z wyborami. Już słyszę szczekanie psów.

Sobota, 16:30 ET (NBC). parowy: FuboTV

Polecana gra | Szefowie Kansas City kontra Jaguary z Jacksonville

Chiefs pokonali Jaguars 27-17 w listopadzie, ale to był inny zespół niż Jacksonville i gra nie była naprawdę bliska zdobycia bramki. Ten zespół z Jacksonville zmaga się z atakiem, podczas gdy ten zespół nie. Chiefs byliby prawdziwym problemem dla obrony Jacksonville, która czasami walczyła z podaniem. Jagi nie poganiają w ten sposób przechodniów, co jest ogromną zaletą Patricka Mahomesa. Jacksonville nie miał worka w pierwszym spotkaniu. To zawsze jest problem z Mahomesem. Widzę, jak Jaguary zdobywają punkty przeciwko obronie Chiefs, którą można pokonać, ponieważ Trevor Lawrence gra tak dobrze. Ale nie widzę, żeby Jaguary spowalniały atak Chiefs. Poszukaj Mahomesa, aby wystawił kilka dużych liczb, których Jaguary nie będą w stanie dopasować. Chiefs przejdą do gry o tytuł AFC.

zrywać lub zrywać: Wodzowie 34, Jaguary 28

Sobota, 20:15 czasu wschodniego (Fox). parowy: FuboTV

Polecana gra | Philadelphia Eagles kontra New York Giants

Giants zaimponowali trafieniem w ataku Wikingowie w zeszłym tygodniu, ale to wyzwanie jest znacznie trudniejsze dla Daniela Jonesa i spółki. Eagles prowadzili NFL w workach i mają pięciu mężczyzn z 10 lub więcej. To jest presja. Giants od czasu do czasu tracili passę, co powinno budzić niepokój. Ale koordynator ofensywy, Mike Kafka, wykonuje dobrą robotę, planując rzeczy dla Jonesa. Orły nie wyglądały dobrze w ofensywie w finale sezonu zasadniczego przeciwko Giants, którzy tego dnia odpoczęli. Jalen Hurts wrócił na ten mecz po tym, jak przegapił dwa, ale nie było wspaniale. Dodatkowy czas pomoże mu pod względem zdrowotnym. Poszukaj Orłów do ataku w powietrzu, ale Giants ożywają na froncie defensywnym. Bez Lynn Johnson może to być problem dla Eagles. Jednak poszukaj Filadelfii, aby to zrobić i awansować do gry o mistrzostwo NFC.

READ  Mike Trout odchodzi z powodu kontuzji przeciwko Red Sox

zrywać lub zrywać: Orły 30, Giganci 28

Niedziela, 15:00 czasu wschodniego (CBS). Strumień: najważniejszy + (Kliknij tutaj)

Polecana gra | Buffalo Bills kontra Cincinnati Bengals

To jest gra na weekend, jeśli kochasz rozgrywającego. Joe Borough kontra Josh Allen. Myśleliśmy, że zobaczymy ten mecz w 17. tygodniu, ale mecz został odwołany po tym, jak Damar Hamlin doznał zawału serca. To była właściwa rzecz, ale także dlatego ten mecz odbywa się w Buffalo. Gdyby Bengals wygrali ten mecz i mieli wczesne prowadzenie, ten pojedynek odbyłby się w Cincinnati. Jak w Buffalo. Żadna z drużyn nie wyglądała świetnie w zeszłym tygodniu przeciwko swoim rezerwowym pomocnikom i obie walczyły o awans. Myślę, że obaj zagrają tutaj lepiej. Bengals mają problemy w linii ofensywnej, z trzema zawodnikami, którzy potencjalnie mogą wypaść z gry, ale Bills nie rzucili dobrze podania w zeszłym tygodniu przeciwko Miami, a Boro szybko wybił piłkę. To powinny być rzuty karne, w których obaj pomocnicy mają wielkie dni. Ostatecznie myślę, że to Allen and the Bills zdobędą tytuł w czwartej kwarcie.

zrywać lub zrywać: Rachunki 34, Bengale 30

Niedziela, 18:30 czasu wschodniego (Fox). parowy: FuboTV

Polecana gra | San Francisco 49ers kontra Dallas Cowboys

49ers pokonali Cowboys o miejsce w play-offach w zeszłym roku, więc będzie to okazja dla Cowboys, aby coś się wydarzyło. Dallas pokonało Tampa Bay w poniedziałek wieczorem, więc jest to kolejna gra drogowa w krótkim tygodniu, która będzie dla nich wyzwaniem. 49ers w rzeczywistości dostaną dodatkowy dzień odpoczynku, ponieważ grali w ostatnią sobotę. Ale wydaje się, że Cowboys znajdują swoje przestępstwo przeciwko Bucs, zwłaszcza Dak Prescott. 49ers mają lepszą obronę niż Tampa Bay, ale atakujący z Dallas będą w stanie przenosić piłkę. Dla 49ers poszedłby do Brocka Purdy’ego pod presją Dallas. Purdy wyróżniał się od czasu objęcia roli startera z pięcioma meczami do końca sezonu zasadniczego. Graj dobrze, aby wygrać Seahawki W zeszłym tygodniu, ale to będzie najlepsza obrona, z jaką się spotkał. Pośpiech na pasie w Dallas może być dezaktywujący, co moim zdaniem ma miejsce w tym przypadku. W tym meczu Prescott wykorzysta najlepszych rozgrywających, gdy Dallas przechodzi krach.

READ  Harmonogram typów futbolu uniwersyteckiego: prognozy w stosunku do spreadu, kursy na 25 najlepszych meczów w sobotę w tygodniu 2

zrywać lub zrywać: Kowboje 27, 49ers 26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.