Chorwacja vs. Maroko, Niemcy vs. Japonia, Hiszpania vs. Kostaryka, Belgia vs. Kanada

Grupy E i F rozpoczną się w środę, a Hiszpania, Niemcy i Belgia rozegrają swoje pierwsze mecze w turnieju. Hiszpania i Niemcy to zdecydowani faworyci Aby zakwalifikować się z grupy E. Czy Japonia lub Kostaryka mogą być spoilerami w pierwszych meczach? Tymczasem Belgia zmierzy się z Kanadą w pierwszym meczu Kanadyjczyków na Mistrzostwach Świata od 1986 roku.

Maroko kontra Chorwacja

5:00 ET środa, FS1

Czy Chorwacja awansuje na mundial 2018? Po dotarciu do finału cztery lata temu Luka Modrić nadal prowadzi chorwacką kadrę narodową. Zespół ten jest jednak gorszy od tego, który dotarł do ostatniego meczu turnieju i nie wyklucza Maroka. To zespół, który z łatwością może przejść fazę grupową. Krawat może być prawą stroną do góry.

Niemcy kontra Japonia

8:00 ET środa, FS1

Niemcy są tutaj prawą stroną, choć nie jest wykluczona Japonia, która zdobyła pechowego wyrównującego gola. Japonia będzie zespołem związanym z wieloma innymi grupami. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć skład Niemiec i wpływ Jamala Musiały na jego pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata. Jeśli jest pytanie o Niemcy, on jest z tyłu. Czy Japonia może to wykorzystać?

Hiszpania kontra Kostaryka

11:00 czasu wschodniego w środę, Fox

To mecz, który będzie rozgrywany głównie na połowie Kostaryki i nie będzie przesadą stwierdzenie, że Hiszpania może mieć 75% posiadania piłki. Wszystko będzie zależało od tego, jak Hiszpania rozmontuje drużynę z Kostaryki, która będzie zadowolona z tego, że wszystkich jedenastu zapolowych zagra za piłką i uderzy w kontry i stałe fragmenty gry, kiedy tylko będzie to możliwe. Poniżej 2,5 bramki przy +115 wydaje się tego warte.

Belgia kontra Kanada

14:00 czasu wschodniego w środę, Fox

Belgia będzie tęsknić za Romelu Lukaku po tym, jak odpadła na początku turnieju. Jednak w kadrze wciąż jest mnóstwo utalentowanych ofensywnych i pomocników, a Belgia ma najlepszego zawodnika turnieju w osobie Kevina De Bruyne’a. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Kanada uzyskała tutaj wynik, ale my weźmiemy faworytów.

READ  Prognozy Madness w 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *