Dwóch mężczyzn dostaje pracę w Amazon Japan tylko po to, by ukraść kopie Zeldy

Reportaż z japońskiego magazynu Shukan Bunchon Powiedz to w okresie poprzedzającym wydanie The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Na początku tego miesiąca dwóch mężczyzn – w oddzielnych przypadkach – zabezpieczyło pracę kontraktową w Amazon w wyraźnym celu wcześniejszego zdobycia kopii gry.

Ta wiadomość pochodzi od nienazwanego podwykonawcy Amazon, zwany w opowieści Panem A, który pracował w tym samym magazynie z obydwoma mężczyznami. Pierwszy sprawca, 21-letni mężczyzna, wyznaczył około miesiąca przed gdata premiery ame 12 maja jako dostawca. kilka dni temu Królewskie łzy Jednak miał się zmniejszyć i po prostu przestał działać.

Kiedy pan A dzwoni do jego domu, odbiera matka mężczyzny, mówiąc mu wprost, że jej syn jest w domu i gra w gry wideo. Kiedy Pan A później dowiedział się, że gra była Zeldaa fizyczna lub cyfrowa wersja gry nie została jeszcze wydana, skonfrontował się z pracownikiem, który od razu przyznał, że dostał tę pracę tylko po to, by położyć na niej swoje ręce Zelda Z góry zabrali kopię z magazynu, kiedy przybyli.

Po złapaniu mężczyzna zwrócił grę, zapłacił za nią i został wyrzucony. Drugi pracownik, 24 lata, miał nieco inne plany. Kiedy okazało się, że on również przestał pracować tuż przed tym Totk Data premiery (właśnie ustalona), pan A ponownie podejrzewa „Zelda Vacation”, tyle że tym razem sprawca – który również od razu się przyznaje – ukradł garść ZeldaPowiązane towary, w tym Amiibo i ZeldaProfesjonalne kontrolery tematyczne w celu odsprzedaży na stronach takich jak Mercari. Został również odwołany.

Cała historia Shukan Bunchon Wykorzystuje tylko tych dwóch mężczyzn – obaj pracują w magazynie Kanagawa w prefekturze Kanagawa – jako studium przypadku; Ten rodzaj kradzieży jest rzekomo powszechny w firmie, a pan A wykorzystuje wywiad jako okazję do narzekania, że ​​jednym z powodów jest to, że Amazon Japan zamiata te sprawy pod dywan i uważa, że ​​jeśli pracownicy oskarżonych o popełnienie przestępstw, sytuacja zostanie potraktowana poważnie.

READ  Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall: wszystkie kody emblematów

(Witryna skontaktowała się z magazynem Amazon, o którym mowa w historii, i powiedziano jej tylko, że wszystkie dostawy gry przebiegły pomyślnie, a dwóch pracowników faktycznie zostało zwolnionych w maju, bez ujawniania przyczyn tego stanu rzeczy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *