Gwiazda „Yellowstone” Q’orianka Kilcher oskarżona o oszustwo związane z wypłatą renty inwalidzkiej

Aktorce Q’orianka Kilcher postawiono zarzuty karne za rzekome otrzymywanie renty inwalidzkiej, gdy była w stanie pracować.

Władze poinformowały w poniedziałek, że 32-letnia gwiazda została nielegalnie oskarżona o pobranie prawie 97 000 dolarów renty inwalidzkiej podczas pracy nad popularnym programem telewizyjnym „Yellowstone”.

Kilcher jest oskarżony o dwa przestępstwa związane z oszustwami związanymi z ubezpieczeniem odszkodowań pracowniczych i Kalifornijski Departament Ubezpieczeń powiedział w oświadczeniu.

Zgodnie z oświadczeniem Ministerstwa Ubezpieczeń, Kilcher rzekomo doznała obrażeń szyi i prawego ramienia podczas swojej kadencji w „Dorze i zaginionym mieście złota” w październiku 2018 r.

Jej adwokat, Michael Baker, powiedział, że była pasażerką samochodu produkcyjnego, kiedy doszło do urazu.

„Lekarze zewnętrzni weryfikowali jej obrażenia i prawo do świadczeń. Pani Kilcher przez cały czas była szczera wobec swoich lekarzy i dostawców leczenia i nigdy celowo nie przyjmowała świadczeń, do których nie wierzy, że jest uprawniona” – powiedział Baker.

Rok później powiedziała lekarzowi zajmującemu się roszczeniem ubezpieczeniowym, że zaproponowano jej pracę, ale nie może sobie na nią pozwolić z powodu silnego bólu szyi po urazie.

W latach 2019-2021 Kilcher otrzymała imponujące 96 838 dolarów na swoje konto bankowe jako tymczasowe świadczenie z tytułu niezdolności do pracy. Ale później dochodzenie wykazało, że pracowała w Yellowstone w 2019 roku w ciągu tych samych kilku miesięcy, w których twierdziła, że ​​jest niepełnosprawna.

Kilcher jest oskarżony o dwa zarzuty kryminalne dotyczące oszustw związanych z ubezpieczeniem odszkodowań pracowniczych.
Kilcher jest oskarżony o dwa zarzuty kryminalne dotyczące oszustw związanych z ubezpieczeniem odszkodowań pracowniczych.
Obrazy Getty

„Według danych, wróciła do lekarza i zaczęła otrzymywać rentę inwalidzką pięć dni po swoim ostatnim showbiznesie” – czytamy w oświadczeniu.

Kilcher został oskarżony w maju.

Becker, która powiedziała również, że regularnie dostarczała aktualności swojemu specjaliście ds. odszkodowań pracowniczych, powiedziała, że ​​Kilcher „będzie się energicznie bronić”.

Poprosił również Kilchera, aby „otrzymał domniemanie niewinności w sali sądowej i poza nią”.

Rozprawa sądowa Kilchera została wyznaczona na 7 sierpnia.

Aktorka jest najbardziej znana z roli Angeli Blue Thunder w czterech odcinkach serialu „Yellowstone”, w którym wystąpił także Kevin Costner.

READ  Królowa tęskni za całą grą Royal Ascot po raz pierwszy w jej 70-letnich rządach

Kilcher zagrał także Pocahontas w filmie The New World z 2005 roku.

z drutem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *