How to See Knives (i jego kontynuacja, Szklana cebula)

Wydaje się, jakby zaledwie wczoraj zadebiutowało Knives Out of Murder Mystery The Kryminał z przymrużeniem oka na miarę XXI wieku. W naszej recenzji Knives Out nazwaliśmy to „… ekscytującą mieszanką komedii i thrillera, a także głęboko satysfakcjonującą tajemnicą morderstwa”. To był ogromny hit dla Lionsgate i prawie na to zasłużyliśmy 300 milionów dolarów w kasie na całym świecie. Po premierze w listopadzie 2019 roku nie możemy się doczekać wydania kontynuacji reżysera i scenarzysty Riana Johnsona. Teraz, trzy lata później, wreszcie nadszedł czas, aby rozgryźć kolejną sprawę!

Jeśli kochałeś Daniela Craiga jako detektywa Benoit Blanca, możesz się doczekać, aby zobaczyć go z powrotem w akcji (i wszyscy bardzo podobał nam się ten południowy akcent). Tym razem można go znaleźć na tajemniczej imprezie z okazji ucieczki, zorganizowanej przez miliardera Milesa Brauna na prywatnej greckiej wyspie Glass Onion. Dołączy do niego niesamowita obsada dziwacznych postaci, w tym nowe twarze, takie jak Janelle Monae i Ethan Hawke (patrz główna lista obsady poniżej), gdzie nie możemy się doczekać kolejnej podróży pełnej dowcipnych śledztw, mrocznych zwrotów akcji i przygód.

Jeśli zastanawiasz się, jak obejrzeć (lub ponownie obejrzeć) Knives przed jego kontynuacją, lub jesteś tutaj, aby dokładnie sprawdzić plany transmisji dla The Onion, oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Na noże na Netflix? Gdzie mogę to streamować?

Niestety nie. Chociaż Knives Out nie jest jeszcze dostępny w serwisie Netflix — chociaż kontynuacja pojawi się w serwisie Netflix 23 grudnia — dobrą wiadomością jest to, że Dostępne do wynajęcia lub zakupu w większości witryn.

Gdzie zobaczyć szklane cebule – godziny oglądania

Glass Onion: A Knife Out Mystery pojawi się w wybranych kinach jutro, 23 listopada Przed premierą transmisji strumieniowej Netflix 23 grudnia 2022 r. Skorzystaj z poniższych linków, aby sprawdzić lokalne godziny seansów:

READ  Po aresztowaniu obalonego premiera Pakistanu Imrana Khana wydano wezwanie do „zamknięcia” protestów

Obsada Szklana cebula

Według reżysera Riana Johnsona, kontynuacja Knives Out zawiera „zupełnie nową obsadę”. Zobacz poniżej:

 • Daniela Craiga jako detektyw Benoit Blanc
 • Edwarda Nortona Miles Braun, technologiczny miliarder
 • Leslie Odom Jr Lionel Toussaint, naukowiec Milesa
 • Janelle Monae Cassandra jako „Andy” Brand, przedsiębiorca technologiczny
 • Katarzyna Hahn Claire Debella, gubernator stanu
 • Dallasa Robertsa Jako mąż Claire
 • Jessica Henwick Beck, asystent Birdie
 • Madeleine Cline Jako Whiskey, kochanka księcia
 • Kate Hudson Birdie J, projektantka mody
 • Dave Bautista Jako Duke Cody, YouTuber
 • Ethan Hawke Jako asystent Milesa
 • Jackiem Hoffmanem Jako matka Duke’a

Sprawdź nasz przewodnik po wszystkim Największe nadchodzące filmy Lub nurkować Najlepiej oceniane filmy 2022 roku Aby uzyskać więcej rekomendacji filmowych.

Lindsey (ona/jej) jest menedżerem ds. rozwoju widowni w IGN od 2021 roku. Znajdź ją na Twitterze @LindseySalzer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *