Hulk Hogan „nie czuje nic od pasa w dół po operacji – ale chodzi z laską”

Przyjaciel supergwiazdy wrestlingu, Hulka Hogana, mówi, że stracił czucie w dolnej części ciała po operacji kręgosłupa i musiał używać laski, by się poruszać.

Pan Hogan, lat 69, który oficjalnie nazywa się Terry Gene Bollea, przeszedł nieznaną operację, podczas której usunięto mu nerwy z pleców. Nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów na temat operacji i nie jest jasne, czy uszkodzenie nóg Hogana jest trwałe.

Udostępnił swoje zdjęcie z poniedziałkowej imprezy i wydawał się stać bez pomocy, co sugeruje, że dochodzi do siebie.

Legenda WWE Kurt Angle, lat 54, ujawnił chorobę swojego starego przyjaciela w swoim podcaście w poniedziałek w zeszłym tygodniu. Powiedział, że pan Hogan nie czuł nic poniżej pasa, ale teraz chodził z laską, co wskazywało, że nadal porusza się nogami.

Ta wiadomość pojawia się, gdy WWE Universe przygotowuje się do WrestleManii, największego wydarzenia roku, w którym często pojawia się wiele kultowych osobistości wrestlingu – takich jak Hogan i Angle.

Hogan (na zdjęciu) ostatnio wszedł na ring w 2013 roku. Powiedział, że nie był w stanie uczestniczyć w swoim ostatnim pożegnalnym meczu, jak wielu innych legendarnych zapaśników, z powodu wielu kontuzji, których doznał w całej swojej karierze.

Hulk Hogan, lat 69, podobno miał usunięte nerwy z dolnej części pleców, pozostawiając go bez czucia w dolnej części ciała, choć nie jest jasne, czy było to wynikiem komplikacji podczas zabiegu, czy też był to oczekiwany efekt.

Gwiazda wrestlingu Kurt Angle powiedział w swoim podcaście, że on i pan Hogan rozmawiali przez około 30 minut w zeszłym tygodniu na WWE 30th Anniversary Show, gdzie omawiali operację.

Gwiazda wrestlingu Kurt Angle powiedział w swoim podcaście, że on i pan Hogan rozmawiali przez około 30 minut w zeszłym tygodniu na WWE 30th Anniversary Show, gdzie omawiali operację.

Hogan udostępnił swoje zdjęcie w barze na Florydzie w poniedziałek wieczorem, sugerując, że wyzdrowiał

Hogan udostępnił swoje zdjęcie w barze na Florydzie w poniedziałek wieczorem, sugerując, że wyzdrowiał

Nerwy zostały odcięte od jego dolnej części ciała i nie czuje dolnej części ciała. Dlatego do poruszania się musi używać laski. Myślałem, że używa laski, bo bolą go plecy. Nie ma bólu i nie ma go wcale. Nic nie czuł, powiedział Pan Anioł.

READ  Intryguje nas fascynacja Williama Regala Excalibur

Pan Hogan nie odniósł się do tej kwestii publicznie. DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielem pana Hogana w celu uzyskania komentarza.

Więc teraz nie czuje nóg. Więc musiał chodzić o lasce, a on, wiesz, to jest niebezpieczne, człowieku” – kontynuował Pan Angel.

Sześciokrotny WWE World Heavyweight Champion pojawił się na WWE Raw 30th Anniversary Show w Filadelfii w zeszłym tygodniu, gdzie pan Angle powiedział, że rozmawiali przez pół godziny o swoich różnych problemach zdrowotnych.

Pan Hogan, który spędził 35 lat w WWE, powiedział w wywiadzie dla Angle, że stracił czucie w dolnej części ciała, mimo że pojawił się na scenie bez pomocy różdżki.

Angle przeszedł w zeszłym roku operację podwójnego kolana, co uczyniło go „w dużej mierze bezużytecznym” podczas trudnego procesu rekonwalescencji.

Kontuzje nie są rzadkością wśród mistrzów WWE, z których wielu widziało, jak ich kariery rozpadły się z powodu niszczycielskich ciosów w plecy, głowę i szyję, by wymienić tylko kilka.

„Włożył całe swoje serce i duszę w ten biznes i zjadł go” – powiedział Pan Angel.

To nazwa i twarz firmy. To człowiek, który zrewolucjonizował profesjonalne wrestling. Mam dla niego dużo szacunku.

Pan Hogan był otwarty na temat wcześniejszych działań mających na celu naprawienie szkód, które wyrządził na ringu.

W 2021 roku jego córka Brooke powiedziała, że ​​miał łącznie 25 operacji.

„Moje kolana są sztuczne, moje biodra są sztuczne, moje plecy są pełne metalu i część mojej twarzy jest pełna metalu” – powiedział.

W 2006 roku Hogan doznał niewielkiego rozdarcia łąkotki w prawym kolanie, chociaż wówczas odmówił operacji. Wtedy powiedział, że zaczyna godzić się z faktem, że dorasta Jego kariera jako profesjonalnego gracza To był chyba zachód słońca.

Powiedział: „Jestem trochę przerażony. Zaczynam się uczyć, że jestem dużo starszy… a kiedy się starzeję, trudno jest być tym samym niezawodnym facetem, jakim byłem kiedyś. Zdaję sobie sprawę, że z wiekiem nie mogę trwać wiecznie.

READ  Pamiętaj Lance'a Reddicka na premierze „Johna Wicka 4” Keanu Reevesa – Variety

Pan Hogan nie walczył od 2013 roku, kiedy to wystąpił w pojedynku dla TNA Wrestling. Liczne kontuzje i operacje ich leczenia zmusiły go do zakończenia kariery zapaśniczej. Chociaż, gdyby to zależało od niego, dostałby ostatni mecz pożegnalny.

on Powiedział W zeszłorocznym podcaście Two Man Power Trip: „Jeśli jesteś zdrowy, strzelaj – tak, człowieku, przez cały dzień”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *