Indeks Dow Jones spada przed protokołem ze spotkania Fed Akcje Tesli spadły do ​​nowego minimum

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły przed wtorkowym otwarciem po tym, jak Dow Jones Industrial Average zakończył w poniedziałek skromnymi stratami. Akcje Tesli spadły, osiągając najniższy poziom od 52 tygodni i zbliżając się do najniższego poziomu od dwóch lat. Protokół z ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej ma zostać opublikowany w środę.
XKrótki tydzień świąteczny przyniesie w środę powódź danych ekonomicznych, w tym zaufanie konsumentów, zamówienia na dobra trwałe, pierwsze roszczenia bezrobotnych, odczyty PMI i sprzedaż nowych domów. Giełda będzie zamknięta w czwartek z powodu Święta Dziękczynienia, a sesja w piątek będzie skrócona.

Dołek (Dołek), Urban Outfitters (URBN) I Powiększenie wideo (ZM) był jednym z głównych czynników napędzających zyski w późny poniedziałek. Akcje DELL spadły o 2,5% w rozszerzonym obrocie, podczas gdy akcje Urbana wzrosły o około 3%. Akcje Zoom Video spadły o ponad 5% w późnych transakcjach.

Sezon wyników za trzeci kwartał Ten tydzień trwa, z raporty Z Baidu (Bedo), najlepsza oferta (BBY), klasztor (DE), Artykuły sportowe Dicka (DKS), drzewo dolara (DLTR) I Nordstrom (JWN).

giełda dzisiaj

W poniedziałek Dow Jones Industrial Average stracił 0,1%, czyli 45 punktów, a S&P 500 spadł o 0,4%. Nasdaq Technology Composite spadł o 1,1%.

w ciągu Wymiana pieniędzy w obrocieŚledzenie indeksu Nasdaq 100 Invesco QQQ Trust (QQQ(spadek o 1% i indeks SPDR S&P 500)szpieg) spadła o 0,4%.

gigant samochodów elektrycznych Tesli (TSLA) spadł w poniedziałek o 6,8%. w ciągu Akcje Dow Jonesai jabłko (AAPL) spadł o 2,2%. Microsoftu (MSFT) 0,3% w giełda dzisiaj.

Tablica liderów IBD Zbiory Sieci Arista (Sieć), Global Foundries (GFS), Armia Wyzwolenia Kosowa (KLAC) I Scholes Technologies (SHLS) – a także nazwa Dow Jones Larwa (kot) – wśród najlepszych akcji do kupowania i oglądania.

Arista Networks jest Tablica liderów IBD To był świeży towar z IBD Zapasy dzisiaj. Global Foundries pojawił się w zeszłym tygodniu Strzałki w pobliżu kolumny strefy kupna. Woda była płytka Wybierz akcje w czwartek z IBD 50, aby je obejrzeć.

READ  Lotnisko Dulles gotowe do transformacji po 60 latach

4 spółki wzrostowe do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Przed dzwonkiem otwierającym we wtorek kontrakty terminowe na Dow rosły o 0,2% powyżej wartości godziwej, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 rosły o 0,25%. Kontrakty terminowe na technologię Nasdaq 100-heavy wzrosły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 3,82%, przerywając dwudniową passę.

Ceny ropy w USA spadły krótko w poniedziałek po — poinformował Wall Street Journal OPEC rozważa zwiększenie produkcji do 500 000 baryłek dziennie. Później Arabia Saudyjska zaprzeczyła raportowi, przez co ceny ropy spadły z najniższych poziomów. W poniedziałek kontrakty futures na ropę naftową West Texas Intermediate kosztowały poniżej 76 USD za baryłkę, zanim odrobiły straty.


Najnowszy biuletyn IBD MarketDiem zawiera praktyczne pomysły na akcje, opcje i kryptowaluty bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.


Co robić na giełdzie

Teraz jest ważny czas na czytanie Kolumna IBD The Big Picture Wraz z powrotem trendu giełdowego do „potwierdzonego trendu wzrostowego”.

W tym czasie ważne jest, aby być elastycznym. Pomimo odbicia na początku listopada, inwestorzy powinni zachować ostrożność, ograniczając ekspozycję do nie więcej niż 40%. Poczekaj na dalsze potwierdzenie ciągłej siły przed dodaniem większej ekspozycji. Rozkład spotów na głównych indeksach giełdowych byłby oznaką pozostania bardziej defensywnym.

Jeśli Twoje ostatnie zakupy akcji będą nadal przynosić postępy, powinieneś czuć się pewniej w związku z rajdem giełdowym. Ale gwałtowne zwroty i przegrane transakcje będą oczywiście oznakami utrzymywania większej ilości puchu w stanie suchym.

READ  Elon Musk i X/Twitter pozwali na 128 milionów dolarów w związku z rzekomą niezapłaconą odprawą

(spłacać Wykazy inwentarza IBD Podobnie jak wada 50 i Akcje w pobliżu strefy kupnaaby uzyskać dodatkowe pomysły na akcje.)


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia już teraz


Akcje Dow do obejrzenia: Caterpillar

Członek Dow Jones Caterpillar Corp. pozostał poniżej 238 w podstawie kubka Zakup punktowyi Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith, po ostatniej próbie włamania. Akcje Caterpillar wzrosły w poniedziałek o 0,3%.

zapas CAT Może pochwalić się imponującą średnią 95 z 99 IBD Perfect Composite Rating per Kontrola zapasów IBD.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Arista, GlobalFoundries, KLA i Shoals

Tablica liderów IBD Akcje Arista Networks pozostały powyżej 132,97, co oznacza niepewną bazę Zakup punktowy Choć w poniedziałek spadł o 0,6%.

Odlewnia chipów GlobalFoundries pozostaje w przedziale kupna powyżej 66,06 punktów kupna u podstawy pucharu po poniedziałkowej stracie 2,05%, Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith.

KLA buduje kubek z uchwytem za 392,60 kupuje przy poniedziałkowym spadku o 1,1%. Z drugiej strony, RSI akcji osiągnął nowy szczyt w zeszłym tygodniu, wskazując na znaczną przewagę nad S&P 500.

Shoals Technologies pozostał poza przedziałem kupna po 28,57 punktach kupna pomimo drugiego z rzędu spadku w poniedziałek. 5% strefa kupna osiągnęła szczyt na poziomie 30. Poczekaj na uporządkowane wycofanie się do przedziału kupna, zanim rozważysz zakup akcji.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje z obecnego rajdu giełdowego na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek spadł o 6,8%, przedłużając passę porażek do czterech sesji i spadając do najniższego poziomu od 23 listopada 2020 r.

Akcje spadły o prawie 58% w stosunku do 52-tygodniowych maksimów i znacznie poniżej linii średniej kroczącej z 50 i 200 dni. Tymczasem linia RS akcji wciąż osiąga nowe minima, co wskazuje na słabsze wyniki rynku akcji dużych spółek w stosunku do S&P 500.

READ  Kontrakty terminowe na akcje rosną po tym, jak Dow Jones spadł w ciągu roku

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesa, akcje Apple sprzedały się w poniedziałek o 2,2%, ale nadal utrzymują się powyżej 50-dniowej linii, która została niedawno odzyskana. Akcje spadły o około 20% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

Akcje Microsoftu wzrosły w poniedziałek o 0,3%, kończąc trzydniową passę spadków. Akcje nadal utrzymują się powyżej 50-dniowej linii. Gigant oprogramowania jest wciąż o ponad 30% niższy od 52-tygodniowego maksimum.

Pamiętaj, aby śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem @pracownik Dowiedz się więcej o akcjach rozwijających się i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Akcje o największym wzroście do kupowania i monitorowania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć akcje wzrostowe: dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *