Kansas State 28-19 NC State (28 grudnia 2023 r.) Podsumowanie meczu

ORLANDO na Florydzie – – Avery Johnson rzucił dwa przyłożenia i pobiegł po jedno, DJ Giddens rzucił się na 151 jardów i zdobył punkt, a Kansas State pokonało w czwartkowy wieczór numer 19 stanu Karolina Północna 28-19 w Pop-Tarts Bowl. .

Johnson, debiutant w czerwonej koszuli, który pojawił się po raz pierwszy od czasu, gdy Will Howard wszedł na portal transferowy, rzucił na odległość 178 jardów, pobiegł na 71, a w czwartej kwarcie wykonał 15 partii i 72 jardy, co zakończyło mecz i przypieczętowało sprzęgło wyłączenie. Sezon Wildcats trenera Chrisa Kliemana (9-4).

Rozgrywający Brennan Armstrong rzucił się na 121 jardów, przyłożył i rzucił na 164 jardy w swoim ostatnim meczu z Wolfpack (9-4), któremu po raz drugi w historii programu nie udało się wygrać 10 meczów.

Giddens w pierwszej kwarcie, swojej jedynej w meczu, przyjął przyłożenie z odległości 37 jardów, a na początku drugiej kwarty pobiegł po przyłożenie z odległości 4 jardów, co dało wynik 14-0.

Kansas State prowadziło 21-7 pod koniec drugiej kwarty i 21-10 do przerwy, ale NC State odrobiło straty w trzeciej kwarcie, częściowo dzięki pewnemu podstępowi. Trent Penix pobiegł na 60 jardów po fałszywym puncie, gdy do końca kwarty pozostało 1:50 sekundy. Jednak dwupunktowa próba nie powiodła się i pozwoliła Wildcats utrzymać prowadzenie 21-19.

Stamtąd stanowisko przejęli Johnson i Giddens. Giddens wykonał sześć skoków na 25 jardów z czasem 7:24 i zakończył podaniem Johnsona z 8 jardów do Jayce’a Browna na 2:48 przed końcem.

Jacob Parrish przechwycił Armstronga w kolejnej akcji NC State z wznowienia.

Udawaj, aż ci się to uda

Obie drużyny wykonały udane fałszywe kopnięcia.

Jack Bloomer z Kansas State sprawdził swój numer w drugiej kwarcie, zdobywając 30 jardów, co doprowadziło do ataku Giddensa TD.

Największą akcję NC State rozegrał po bezpośrednim doskokowaniu do Pennixa, po ostrej końcówce, z formacji łódek, którą skierował do strefy końcowej.

READ  Źródła podają, że Landon Collins, umowa z New York Giants finalizuje transakcję

Dwucyfrowe liczby są nieuchwytne

Jedyny sezon NC State, w którym zanotowano 10 zwycięstw, miał miejsce w 2002 roku, kiedy to drużyna NC State zakończyła mecz z wynikiem 11:2, a na pozycji rozgrywającego grał Philip Rivers.

Następny

NC State będzie musiało zastąpić Armstronga, piątoklasistę, który przeniósł się z Wirginii na swój ostatni sezon i który ukończył Payton Wilson w kategorii Obrońca Roku Atlantic Coast Conference.

Stan Kansas może spodziewać się powrotu Johnsona i Giddensa w 2024 roku.