Karolina Południowa vs. Stan NC: Wyniki czterech finałowych turniejów kobiet NCAA, aktualizacje

Szaleństwo zbliża się do końca. Po dwóch tygodniach koszykówki pozostały tylko cztery drużyny, a pod koniec wieczoru liczba ta zostanie zredukowana do dwóch.

W pierwszym półfinale krajowym nr. W piątek 1 Karolina Południowa zmierzy się ze stanem NC 3 w finałowej czwórce. Gamecocks Dona Staleya są nadal niepokonani z bilansem 36-0. Rok temu zupełnie inna, niepokonana drużyna z Karoliny Południowej została wyeliminowana z Final Four przez Iowa; Czy GameCox wejdzie do gry o tytuł i zakończy sezon na wysokim poziomie?

Następnie pojedynek wieczornych notatek, w którym Kaitlyn Clark i numer 1 Iowa zmierzą się z Paige Bukers i numerem 3 UConn. Zarówno supergwiazdy, jak i ich trenerzy twierdzą, że w tej rozgrywce nie chodzi o pojedynek Clark vs. Bookers, chociaż wiele oczu będzie zwróconych na obu zawodników.

To powinno być wspaniałe zajęcie. Śledź na żywo walkę drużyn o miejsce w niedzielnym meczu o mistrzostwo.

Harmonogram Final Four na piątek

Stół Kobiet (zawsze wschodni):

19:00 – nie. 1 Karolina Południowa vs. nie. 3 Stan NC (ESPN)

21:30 – Nie. 1 Iowa vs. nie. 3 UConn (ESPN)

na żywo23 aktualizacje

• Właśnie takiego rodzaju dominacji Dan Staley chce od Cardoso. Jego najlepszy wynik w sezonie wyniósł 23 punkty, a jego rekord w karierze to 25. Prawie na pewno przyćmił tych, którzy wystąpili w najważniejszym meczu w swojej karierze jako starter.

• Stan NC ma kłopoty. Karolina Południowa rozpoczęła trzecią kwartę serią 16-5, a Camila Cardoso spisała się dobrze. Biegnie na podłogę. Gamecocks prowadzą 48-36, a do końca trzeciej tercji pozostało 6:28. Czy Wolfpack jest w stanie znaleźć odpowiedź przeciwko najlepszej drużynie w kraju?

• Karolina Południowa ma wynik 5:0 na początku trzeciej rundy, a Camila Cardoso biegnie bez widocznych ograniczeń. Najlepszy scenariusz dla Gamecocks, którzy obecnie prowadzą 37-31.

• Dobra wiadomość dla Gamecoxu. Camila Cardoso robi furorę w trzeciej kwarcie.

• Dobra wiadomość dla NC State jest taka, że ​​jej ogólny wynik to 36,4% i 3 z 10 rzutów za trzy punkty, a do przerwy traci jedno. T Wolfpack awansował do tego punktu, strzelając lepiej niż 43% każdy w Tennessee, Stanford i Teksasie. Te gry i co najmniej pięć trójek. W meczu przeciwko Teksasowi Wolfpack zdobył dziewięć punktów, co stanowi najwyższy wynik w sezonie wynoszący dwa.

Dla Karoliny Południowej obejście drugiej połowy bez Cardoso będzie trudnym zadaniem, ponieważ jak dotąd dominował on w drużynie. Wróciła, gdy zespół rozgrzewał się w przerwie. Na lewym kolanie ma taśmę kinezjologiczną.

• Wynik za drugi kwartał: Karolina Południowa 32, stan NC 31

Pierwsze dwie kwarty znacznie zacięte, niż wielu oczekiwało w Cleveland. Pozycja Camilli Curtozo po przerwie wygląda imponująco.

• Do przerwy Karolina Południowa prowadziła 32-31. Oczy wszystkich zwrócone są na zdrowie Camili Cardoso. Wyszła do szatni w końcowych momentach połowy po tym, jak skręciła kostkę. Środkowy zawodnik Karoliny Południowej w drugiej kwarcie zdobył 16 punktów i siedem zbiórek.

NC State odpowiedziało agresywną obroną, która wymusiła 10 strat w Karolinie Południowej. Obrońca All-ACC Asiaha James zdobyła 10 punktów, w tym parę za trzy punkty.

• Camila Cardoso wróciła do szatni po drugiej kwarcie opóźnienia. Charakter jego kontuzji jest niejasny, ale budzi niepokój Karoliny Południowej. Środkowy All-SEC zdominował mecz na początku meczu z 16 punktami i siedmioma zbiórkami. Mało prawdopodobne było, że zobaczymy ją jeszcze przed przerwą.

• Wczesnym tematem jest obrona błotnistej piłki. W połowie drugiej kwarty Karolina Południowa zanotowała 10 strat. Stan NC ma siedem.

• Przejęła ją Camila Cardoso. Środkowy All-SEC miał 14 punktów i miał 6 na 6 rzutów z gry. Zdobył 10 punktów z rzędu na GameCox. Karolina Południowa prowadzi 26-22.

• Za kwadrans walka. Obrońca drużyny ACC, Asiaha James, prowadził NC State z ośmioma punktami, w tym parą za trzy punkty, i zremisował 16-16. .

• Mocny start NC State sprawił, że Wolfpack prowadził 12-9 po pierwszej przerwie (3:11 po pierwszej kwarcie). Asiaha James zdobyła dwie trójki, a obie drużyny czterokrotnie oddały piłkę w nieco powolnej początkowej kwarcie. Jak zareaguje Karolina Południowa?

• NC State odpowiada siedmioma punktami bez odpowiedzi i obejmuje prowadzenie 7-5. Asia James prowadzi Wolfpack.

• Wyszliśmy. Karolina Południowa wygrała mecz otwarcia i awansowała do finałowej czwórki. Te-Hina Paopao i Raven Johnson poszli za floaterem i 3, co dało Gamecocks prowadzenie 5:0 w pierwszej minucie.

• Notatki ze stanu NC, które zrujnowały niepokonaną drużynę Południowej Karoliny w drugim sezonie, tuż przed mistrzostwami kraju.