Kontrakty terminowe bez zmian po kolejnym dniu strat po podwyżce stóp Fed i silnej wyprzedaży

Kontrakty terminowe na akcje były w środę w większości bez zmian, ponieważ inwestorzy nadal reagowali na podwyżkę stóp Rezerwy Federalnej i obawy o możliwe spowolnienie gospodarcze.

Nasdaq 100 zyskał dziesięć punktów, czyli 0,09%. Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average wzrosły o 41 punktów, czyli 0,14%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 4 punkty, o 0,11%.

koszt Akcje spadły o około 2,6% w rozszerzonym obrocie. Chociaż sprzedawca odnotował przychody i zyski w czwartym kwartale fiskalnym, które przewyższyły oczekiwania analityków, odnotowuje wzrost kosztów wysyłki i pracy.

Przyniósł czwartek Kolejny dzień strat Rynek wciąż kończy tydzień poniżej miejsca, w którym się rozpoczął. Nasdaq Composite spadł o 1,4% do 11 066,81. Indeks S&P 500 spadł o 0,8% do 3 757,99, podczas gdy Dow Jones Industrial Average zakończył dzień ze spadkiem o 107,10 punktu do 30 076,68, co oznacza stratę 0,3%.

Po niedawnym cofnięciu Dow stracił w tym tygodniu 2,4%. S&P i Nasdaq odnotowały nieznaczne spadki, odpowiednio o 3% i 3,3% w ciągu tygodnia.

Rentowności obligacji również kontynuowane wznosząc się w góręDwuletnie i dziesięcioletnie obligacje skarbowe są na poziomach niespotykanych od ponad dekady.

Branże, uznanie konsumentów, technologie wzrostu i półprzewodniki ucierpiały z powodu obaw o spowolnienie wzrostu gospodarczego. Tymczasem akcje defensywne radziły sobie lepiej.

„Po prostu masz tę zmienność, której nikt nie wydaje się być w stanie kontrolować”, powiedział Tim Lesko, starszy doradca majątkowy w Mariner Wealth Advisors.

Lesko powiedział, że po decyzji Rezerwy Federalnej o podwyżce stóp procentowych o 75 punktów bazowych w tym tygodniu i prezes FedEx Raj Subramaniam, coraz więcej inwestorów zaczyna akceptować perspektywę recesji. mówiąc w zeszłym tygodniu w CNBC, że Myślał, że ktoś jest bliski. Gdy to nastąpi, powiedział Lesko, inwestorzy zareagują inaczej.

„W pewnym momencie dowiedzą się, że recesja nie oznacza końca świata i zaczną ponownie budować na akcjach” – powiedział. „Ale na razie zachowujemy się tak, jakby niebo spadało”.

READ  Akcje azjatyckie walczą, ceny ropy spadają, a obawy Ukrainy utrzymują się Przez Reuters

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *