Kontrakty terminowe Dow: Giełda wyprzedaje, gdy jastrzębi Fed widzi nową cenę końcową

Kontrakty terminowe Dow spadły nieznacznie z dnia na dzień, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Rynek akcji gwałtownie spadł w środę po tym, jak Rezerwa Federalna ponownie mocno wzrosła i wskazała wyższą cenę szczytową, czyli „ostateczną”.
XTo jest korekta na giełdzie. Inwestorzy powinni zachować ostrożność, ale szukać wiodących nazwisk.

Kolekcje stulecia (CELH), Medycyna fali uderzeniowej (SWAV), ATI (ATI), Global Foundries (GFS) A Enfaza energii (ENPH) Wszystkie wykazują silną względną siłę na słabym rynku.

Magazyn medyczny CELH i Shockwave dostępny pod adresem Tabela liderów IBD Lista obserwowanych. Celsius Holdings, Enphase i SWAV są w wada 50. Magazyn ENPH jest w pliku IBD Big Cap 20. W środę obchodziło stulecie Akcje IBD dzisiajpodczas gdy Shockwave był w poniedziałek.

Film zawarty w tym artykule omawia środowy ruch kolejki górskiej na rynku i analizuje akcje Celsjusza, ATI i GFS.

Spotkanie Fed

Zgodnie z oczekiwaniami Fed podniósł swoją główną stopę procentową o 75 punktów bazowych na trzecie posiedzenie z rzędu i podniósł docelowy przedział do 3%-3,25%.

Decydenci Fed oceniają teraz stopę funduszy federalnych na poziomie 4,4% na koniec 2022 r., w porównaniu z 3,4% po czerwcowym posiedzeniu. Oto, co wyceniają rynki: kolejne 75 punktów bazowych na listopadowym posiedzeniu, a następnie 50 punktów bazowych w grudniu, dla przedziału na koniec roku 4,25%-4,5%.

Bank centralny zasygnalizował również niewielkie zaostrzenie w 2023 r., prognozując stopę funduszy federalnych na koniec przyszłego roku na poziomie 4,6% wobec 3,8% prognozowanych w czerwcu. Nie jest to również zgodne z oczekiwaniami obserwatorów rynku po cenie końcowej. Decydenci polityczni spodziewają się, że wskaźnik spadnie do 3,9% w 2024 roku.

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powtórzył, że bank centralny nie zrezygnuje z inflacji. Zaznaczył, że „miękkie lądowanie” byłoby trudne, ale nie powiedział, jakie są szanse na recesję. „W pewnym momencie” Fed spowolni tempo podwyżek stóp, powiedział Powell, ale nie wskazał, kiedy to może nastąpić. Dodał, że polityka Fed będzie musiała przez jakiś czas pozostać „ograniczona”.

READ  Marc Benioff z Salesforce sugeruje więcej potencjalnych zwolnień

Prezes Fed Powell powiedział, że rynek pracy pozostaje „niezrównoważony”, chociaż dodał, że ceny surowców wydają się osiągnęły szczyt.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,6%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,7%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 4 punkty bazowe do 3,55%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


giełda środa

Giełda nieznacznie wzrosła po decyzji Fed, po czym ruszyła w rundę kroczącą, która zakończyła się na sesyjnych minimach.

Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 1,7% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 1,7%. Nasdaq Composite spadł o 1,8%. Mała czapka Russell 2000 spadła o 1,5%

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 1,2 procent do 82,94 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 6 punktów bazowych do 3,51% po chwilowym osiągnięciu 3,62% po podwyżce stóp przez Fed. Rentowność 2-letnich obligacji skarbowych wzrosła powyżej 4%, zamykając się w okolicach 4,04%, ale daleko jej do sesyjnych maksimów.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 1,8%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) zrezygnował z 1,4%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) stracił 0,8%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) spadła o 2,1%, podczas gdy amerykański fundusz ETF Global Gates spadł )Samoloty) spadła o 4% w zły dzień grania podczas podróży. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 1,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) w dół o 1,5%, a fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) 2,1%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 1,7%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) ARK Genomics ETF spadł o 2,65%, a ARK Genomics ETF (ARKG) 2,7%.

READ  Firma zajmująca się odszkodowaniem za zamieszki policjanta nakazała innemu pracownikowi usunięcie zdjęcia kostiumu kąpielowego, z czym skontaktował się HR

5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Akcje CELH

Akcje Celsjusza spadły w środę o 3,9 proc. do 98,23. Akcje wycofały się, aby znaleźć wsparcie na 10-tygodniowej średniej kroczącej po 209% wzroście od początku maja do końca sierpnia. W ciągu kolejnych dwóch tygodni akcje CELH mogą mieć nową bazę na poziomie 118,29 kup punkt. Inwestorzy mogą wykorzystać 108,47 jako wczesne wejście dla producenta napojów energetycznych.

The Linia siły względnej Akcje CELH są naprawdę na rekordowych poziomach.

Zapas fali uderzeniowej

Akcje SWAV spadły w środę o 1,85% do 284,69, odwracając się od 300,96 w ciągu dnia. Akcje Shockwave nadal znajdują wsparcie w okolicach 21-dniowej linii.

ATI

Akcje ATI straciły nieco ponad 2% do 29,67, notując około 21-dniowej linii po cofnięciu się z siedmioletniego maksimum wynoszącego 33,31. Akcje wyspecjalizowanego producenta bulionów spadły do ​​poprzedniego maksimum bazowego i powyżej 10-tygodniowej linii. 10-tygodniowa passa odbicia może zapewnić wczesne wejście, przy czym zasada fit pozostanie na kolejny tydzień.

Podczas gdy akcje ATi spadły, jego dobra passa jest na wyższym poziomie.

Udostępnij GFS

Akcje GlobalFoundries spadły o 0,9% do 56,29. Jest to nieco powyżej 50-dniowej i całkowicie nowej 200-dniowej linii, podczas gdy akcje GFS znajdują się tuż poniżej 10-tygodniowej linii. IPO odlewni chipów w 2021 r. jest zbyt głębokie podwójna podstawa dna Uchwyt ekspozycyjny 66,06 punktów zakupu. Pod koniec tego tygodnia wskaźnik GFS będzie wystarczająco długi, aby stanowić własną bazę, z tym samym wpisem 66.06.

Akcje ENPH

Akcje Enphase spadły o 15 centów do 304,56 i nadal znajdowały wsparcie od 21-dniowej średniej ruchomej. Akcje ENPH wciąż rosną z 50-dniowej passy, ​​ale spadają. Linia RS Enphase osiągała nowe szczyty od tygodni.

analiza giełdowa

Jak zwykle, po decyzji o podwyżce stóp przez Fed, nowych oczekiwaniach i komentarzach Powella, giełda gwałtownie rosła, po czym ostatecznie zamknęła się ostrymi stratami. Główne wskaźniki były w końcu brzydkie, poza niedźwiedzimi sesjami odwrócenia.

READ  Według kluczowego wskaźnika Fed inflacja wzrosła w kwietniu o 0,4% io 4,7% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Choć w środę rynki nie były zaskoczone, generalnie ton Fed będzie prawdopodobnie bardziej jastrzębi niż oczekiwano. Ostatecznie jednak Rezerwa Federalna agresywnie podnosi stopy procentowe pomimo rosnącego ryzyka recesji, aby przywrócić inflację do swojego funduszu.

Rynki często mają jednodniową reakcję Fed. Ale nawet gdyby akcje odbiły w czwartek, nie miałoby to znaczenia.

Wszystkie główne wskaźniki przebiły swoje ostatnie minima w środę i ominęły 50-dniowe średnie kroczące. Czerwcowe dna nie są daleko.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

W końcu to nie wiadomości się liczą, ale reakcja rynku na wiadomości. Giełda nie zareagowała dobrze na środową decyzję Rezerwy Federalnej.

Czy rynek może się odbić w krótkim okresie, a nawet dobry wzrost w ciągu kilku tygodni? pewno. Ale inwestorzy będą chcieli zobaczyć więcej dowodów.

Wiodące akcje, takie jak Celsius, Shockwave i Enphase, mogą wysyłać sygnały kupna na początku próby rajdu rynkowego. Ale inwestorzy muszą zrównoważyć chęć szybkiego wejścia na gorące akcje z upewnieniem się, że trwa szeroki trend wzrostowy. Jeśli rynek zbliża się do minimów w czerwcu lub później, względni liderzy prawdopodobnie się załamią.

Jeśli prawdziwy rynek akcji się skonsoliduje, będzie mnóstwo okazji. Kluczem jest być gotowym.

Pracuj nad tymi listami obserwacyjnymi. Skoncentruj się na akcjach o silnej względnej sile i nazwach, które utrzymują lub odzyskują kluczowe średnie kroczące.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *