Labriola pokona Seattle

Tomlin dostał to, czego chciał, nawet jeśli nie zrobił nic, aby przyspieszyć proces decyzyjny, ponieważ przeciwko Seahawks, Mitch Trubisky, Mason Rudolph i Kenny Pickett grali dobrze. Nie idealnie, ale nie było spinów, opóźnień w karach i przerw na ądanie. Każdy wykonał co najmniej jedno podanie, każdy ocenił podanie w trzech liczbach, a zarówno Rudolph, jak i Beckett skierowali więcej niż jedną bramkę. I oczywiście Beckett, pierwszy i ukochany wybór fanów, postawił wisienkę na torcie, prowadząc pięciomeczowy wyścig na 43 jardy, który zakończył 24 jardowe podanie do Tylera Foggsa na trzy sekundy przed zdobyciem decydujących punktów. .

„Przeniósł swoją kolekcję”, powiedział Tomlin zaraz po tym, gdy został poproszony o ocenę Becketta. „Grał w piłkę sytuacyjną. Pokazał ducha rywalizacji. Jest wiele dobrych rzeczy, na których można budować z perspektywy pierwszego występu.

„Mogę powiedzieć to samo o całej trójce (ćwiartka), szczerze mówiąc. Przenosili swoje jednostki. Robili nieoficjalne rzeczy związane ze stanowiskiem z punktu widzenia przywództwa i komunikacji. Byli zaangażowani. To był dobry pierwszy raz. dla wszystkich trzech. Oczywiście jutro to przeczesujemy i ocenimy w ten sposób.

Ocena Tomlina i jego personelu będzie ostatecznie koncentrować się na obronie, która pozwoliła na przeskoczenie 159 jardów przez średnio 6,1 na prowadzenie, a także zebranie dwóch rozgrywających Geno Smith i Drew Lock, aby ukończyć 70 procent swoich podań do grupy 13 różnych osób . odbiorników, sześciu z nich dostało co najmniej 15 jardów lub więcej. Steelersi prowadzili 14:0 i 17:3 w pierwszej połowie, ale w czwartej kwarcie remis trwał 25:25, a w czwartej kwarcie pozostało 13:32.

Ale to, co zrobili Trubisky, Rudolph i Pickett, było niezwykłe, ponieważ w jednej drużynie często nie ma trzech rozgrywających, którzy publikują wszystkie oceny przechodniów 100, podczas gdy każdy z nich zrobił coś wyjątkowego, jeśli chodzi o grę na pozycji na poziomie NFL .

Trubisky poprowadził swoją grupę w dół boiska po otwarciu posiadania gry – 75 jardów w siedmiu meczach – i piłka trafiła do strefy końcowej dzięki podaniu z 13 jardów do Kanonier Olszewskiego. Rudolph również wyreżyserował jazdę przyziemieniem w swojej pierwszej serii, ta gra obejmowała 23 jardy w trzech zagraniach i zakończyła się podaniem na 26 jardów do George’a Pickensa, a następnym razem, gdy atak przejął pole, przebiegł 83 jardy w 17 zagraniach, aby zająć się cel z gry. Wtedy Beckett żył fantazją.

Było to możliwe dzięki taśmie/worce nowego wewnętrznego obrońcy Marka Robinsona na Drew Lock, a kiedy Tozar Skipper wszedł z wolną piłką na linii 43 jardów Seattle, atak Steelersów miał szansę wygrać mecz.

Beckett rzucił się na 4 jardy na pierwszym zjeździe. Matthew Durant pobiegł za 5, aby zająć trzecie i trzecie miejsce. Beckett następnie skompletował podanie do Cody’ego White’a na 2 jardy i nowy zestaw przyłożeń na 33 sekundy przed końcem. Beckett ponownie się obronił, tym razem na 8 jardów, po czym w następnym zagraniu trafił piłkę w prawą płaszczyznę do Foggsa, który złamał wślizg Josha Valentine-Turnera i pobiegł w stronę pola końcowego i przebił się przez linię bramkową. decydujące lądowanie.

„Kochałem mecz, podobał mi się wygląd, który otrzymaliśmy, po prostu swobodny dostęp” – powiedział Beckett o finale, a następnie został poturbowany przez linię defensywną Milesa Adamsa. „Po prostu myślałem, dostań [Tyler Vaughns] Piłka, wyjdziemy poza granice i zostawimy ją [Nick Sciba] Postaw to, aby wygrać. Ale Tyler jest świetnym graczem. Dałem mu szansę, wykonał ruch i strzelił gola.

READ  Koordynatorzy ds. wysyłki Jesse Minter i Greg Roman szczegółowo opisują swoją filozofię i plany

A teraz wróciła do St. Vincent’s College, z powrotem do deski kreślarskiej. Czas spróbować czegoś innego, ponieważ przedsezonowy otwieracz nie zrobił wiele, aby oddzielić tych brokerów.