Liczniki, słabości i lokalizacje trenera Pokmon Go Gym • Eurogamer.net

Trenerzy na siłownię Pokemon Go Jest to dodatek jednodniowy Idź Tour Johto. Wydarzenie.

Drużyna każdego trenera jest zaprojektowana wokół jednej z sal gimnastycznych w obszarze Johto, w wyniku czego oba Pokémony mają jeden podstawowy typ – Mucha, owad, normalny, duch, walka, stal, lód lub smok.

Znalezienie i spotkanie z tymi bossami pomoże ci ukończyć Go: Johto Tour Wyzwanie bitwy Ograniczona czasowo misja dostępna tylko w sobotę 26 lutego.

Te badania wraz z Witryny Go Gym Trainerdostępne dla każdego, kto chce wziąć udział w Go Tour: Johto – niezależnie od tego, czy masz ze sobą bilet.

na tej stronie:

Wycieczka Pokémon Go: przerywnik otwierający Johto + zapowiedź wyzwania kolekcji

Gdzie są lokalizacje Go Gym Trainer w Pokémon Go?

Trenerzy na siłowni to trenerzy, z którymi możesz walczyć tak długo, jak możesz Idź Tour Johto. Wydarzenie.


Aby znaleźć lokalizacje Go Gym Trainer, musisz odwiedzić PokéStops. PokéStopy wyglądają inaczej niż zwykłe, ponieważ kostka na górze porusza się nieregularnie.

W przeciwieństwie do Go Rocket PokéStops – które mają to samo drganie – nie mają dużo ciemniejszego wyglądu, co utrudnia ich zauważenie z daleka, więc uważaj na stymulujący ruch.

Na szczęście – przynajmniej z naszego doświadczenia – takie spotkania są dość powszechne, więc jeśli masz wokół siebie kilka PokéStopów, Go Gym Trainer powinien być przynajmniej jednym z nich.

I tak jak w przypadku Go Team Rocket, będą pojawiać się i odchodzić regularnie – więc jeśli masz tylko kilka PokéStopów w pobliżu, zameldowanie się przez cały dzień zapewni ci spotkania, których potrzebujesz, aby ukończyć różne wyzwania.

Szybkie spojrzenie na słabości Pokémon Go Gym Trainer

Ponieważ trenerzy Go Gym koncentrują się na określonych typach Pokémonów, planowanie liczników dla tych trenerów Pokémon jest bardzo proste. Zamiast tworzyć złożony zespół, możesz Skoncentruj się na wyborze Pokemona, którego wszyscy mają ten sam typ Co ma największą przewagę nad Pokemonem, z którym walczysz.

READ  Magiczne karty o wartości co najmniej 100 000 $ wyrzucone na wysypisko śmieci

Jednak niektórzy trenerzy Go Gym mogą mieć Pokemony podwójnego typu, co czyni ich nieco trudniejszymi do pokonania – ale te Pokemony nadal będą słabe w stosunku do tych samych typów, co inni członkowie zespołu. HeracrossNa przykład Pokemon typu Bugs i walcz, ale jak wszystkie rodzaje owadów, nadal trudno jest przeprowadzać ataki.

Aby pomóc w planowaniu kontr, wymieniliśmy typ, do którego przypisany jest każdy trener Go Gym, a także jakie są jego największe słabości:

Trener Pisać Słabe punkty
Robinprina linia lotnicza Rodzaje elektryczności, lodu i skał
wieloryb Owad Rodzaje ognia, lotu i skał
Leon 9715 naturalny typy walki
Brisset duch Ciemne typy i duchy
Terureruru Walczący Rodzaje wróżek, latające i psychiczne
Batazarpokemon stal Typy bojowe, pożarowe i lądowe
Absolverie lód Rodzaje walki, ognia, skały i stali
MajinSage smok Rodzaje smoków, wróżek i lodu

Jeśli szukasz rekomendacji Pokemonów, możesz odwiedzić naszą stronę najlepszy pokemon Strona, na której można znaleźć najlepszych napastników dla każdego typu. Poza tym czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki dotyczące mierników Gym Trainer, abyś mógł pojawić się w swoim zadaniu…

Trener Pokémon Go Gym Latające liczniki

Trener Go Gym: Latanie jest słabe w porównaniu z typami elektrycznymi, oblodzonymi i skalistymi.

Nasze najlepsze liczniki Go Gym Flying to Raikou – jeśli taki masz! Poza tym nasi koledzy elektrycy Electivire i Ampharos służą jako bardziej popularne typy elektryczne, które możesz mieć. Po lodowatej stronie Mamoswine jest doskonałym wyborem, podczas gdy Tyranitar i Rampardos to świetne opcje rockowe.

pokemon_go_trainer_flying

Liczniki błędów Pokémon Go Gym Trainer

Trener Go Gym: Owad jest słaby przeciwko typom ognia, muchy i skał.

Nasze najlepsze liczniki błędów Go Gym to typy ognia – takie jak Darmanitan, Arcanine i Charizard, lub legendarne, takie jak Moltres lub Entei, jeśli je masz. Powinieneś sobie tutaj dobrze radzić, ponieważ trudno o solidne rekomendacje dotyczące lotu, a jeśli chcesz wybrać rocker, zapewnimy zaufanego Tyranitara.

READ  Pojawiają się Pokemon Scarlett i Violet Patch, gdy Nintendo obiecuje poważnie potraktować problemy techniczne
pokemon_go_trainer_bug

Trener Pokémon Go Gym Regularne liczniki

Trener Go Gym: Normalny, słaby przeciwko typom walki.

Ogranicza to nasze możliwości, ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele wspaniałych rodzajów walki. W związku z tym nasze liczniki Go Gym Normal to Lucario, Conkeldurr, Machamp i Hariyama – a nawet Heracross Bo kiedy złapałeś jeden podczas imprezy.

pokemon_go_trainer_normal

Pokémon Go Gym Trainer Ghost Counters

Trener Go Gym: Duch jest słaby w stosunku do typów duchów i ciemności.

Tyranitar to nasz najlepszy licznik Go Gym Ghost, który można odgadnąć z naszych innych liczników, to świetny Pokemon, na którego możesz liczyć. Jeśli chodzi o duchy, Giratina jest najlepszym, jaki możesz zdobyć – chociaż źródło Gengar jest łatwiejsze i lepiej sprawdzi się tutaj.

pokemon_go_trainer_ghost

Liczniki walki Pokémon Go Gym Trainer

Trener Go Gym: Walka jest słaba z wróżkami, latającymi i psychicznymi typami.

Nasze najlepsze liczniki Go Gym Fighting to te z gatunków fantasy – w szczególności Togekiss i Gardevoir – ale z psychologicznego punktu widzenia, mioto Z łatwością zlikwiduje każdy sprzeciw na twojej drodze.

pokemon_go_trainer_fighting

Pokémon Go Gym Trainer Stalowe liczniki

Trener Go Gym: Stal jest słaba w walce, ogniu i typach naziemnych.

Nasze najlepsze liczniki Go Gym Steel to walka z Pokemonami, które dosłownie zadają cios – więc patrzymy na Lucario, Conkeldurr, Machamp lub Hariyama.

Latające typy często nie mają najlepszych opcji ofensywnych, więc jeśli szukasz alternatywy dla walki, warto spojrzeć na rzeczy od strony gruntu Goudon, Garchomp i Rhyperior.

pokemon

Liczniki lodu Pokémon Go Gym Trainer

Trener Go Gym: Lód jest słaby przeciwko typom walki, ognia i stali.

Nasze najlepsze liczniki Go Gym Ice znów walczą – Lucario, Conkeldurr, Machamp lub Hariyama – ale jeśli chcesz zwrócić uwagę na tego trenera, strzelaj do Pokémon Darmanitan, Arcanine i Charizard.

READ  Teraz Cyberpunk 2077 nie zacznie grać w odtwarzacze PS4 na dyskach
pokemon_go_trainer_iceten Idź Tour Johto. Wydarzenie tutaj! Podążać za Twoimi złoty lub srebrny Wybór, możesz dokończyć szukaj zadań johto i walki trenerzy siłowni do Badania wyzwań bojowych. Poza tym jest plik Wyzwanie grup ewolucyjnych pracować dla. Gdzie indziej plik Sezon dziedzictwa Kontynuuje w 2022 r., wraz z pełnym miesiącem wyzwanie wędkarskie i odświeżyć Przejdź do ligi bojowej.
Trener Pokémon Go Gym Dragon Counters

Trener Go Gym: Smoki są słabe w walce ze smokami, ogniem i lodem.

Nasze najlepsze liczniki Go Gym Dragon to Mamoswine, Weavile i Ewolucja Ewolucji Glazura.

W przeciwnym razie – jeśli chcesz umieścić smoka przeciwko smokowi, zalecane są Dragonite, Garchomp i Rayquaza.

pokemon

Powodzenia w ukończeniu rundy Go: Johto . Wyzwanie bitwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *