Losowe: kolejne spojrzenie na projekt fanów Super Mario Galaxy DS

zdjęcie: Przez YouTube

Super Mario Galaxy Jest to z pewnością jedna z najlepszych gier Mario 3D i była hitem, kiedy została pierwotnie wydana na Wii w 2007 roku. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałaby ta gra, gdyby została udostępniona na Nintendo DS?

Chociaż w przeszłości zdarzały się mistyfikacje i nie tylko, jak być może pamiętasz, istnieje teraz projekt fanów, który sprawia, że ​​to marzenie staje się rzeczywistością. Omówiliśmy to tutaj na Nintendo Life w czerwcu ubiegłego roku – Zobacz zrzuty ekranu tej niestandardowej wersji udostępnionej przez kanał YouTube Jesse.

Teraz w najnowszej aktualizacji za pośrednictwem konta fanów Super Mario Galaxy Obserwatorium Komet na Twitterze, wygląda na to, że dla tej wersji zostało wydane „krótkie publiczne demo”. Przyjrzeliśmy się również temu projektowi, który wydaje się być w pełni kompatybilny z prawdziwym sprzętem:

Chociaż jest to tylko niewielka próbka Super Mario Galaxy DS, nadal jesteśmy pod takim wrażeniem, jak wtedy, gdy widzieliśmy ten projekt. To powiedziawszy, niekoniecznie jest to pierwszy raz, kiedy fani Nintendo dołożyli wszelkich starań, aby przeforsować oficjalne ograniczenia sprzętowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym projekcie, koniecznie sprawdź mój poprzedni post, a oto inny poprzedni klip, kiedy jesteśmy przy nim:

Co myślisz o tym fanowskim projekcie? Czy chciałbyś, aby seria Galaxy powróciła w jakiś sposób lub w formie w najbliższej przyszłości? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Google właśnie przekazał swoje uprawnienia do aktualizacji firmie Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *