Miles Mikolas wyrównał swój rekordowy w karierze 10 000 zwycięstw w Cardinals

ulica. Lewis — Nic, powiedział Miles Mikulas z takim samym przekonaniem, jak to, że trafił 10. uderzenie w swojej karierze w ósmej rundzie we wtorek, nie daje mu większej satysfakcji jako miotacza niż znakomity występ, gdy Cardinals go potrzebują. więcej.

Mikolas zrobił to właśnie w zeszłym tygodniu, kiedy Cardinals, patrząc na możliwość przegranej serii w odbudowujących się The Reds, rzucili siedem bezbramkowych inningów, aby utrzymać St. Louis. We wtorek, kiedy Cardinals popadli w kolejną rutynę, ponieważ przegrali cztery z ostatnich sześciu meczów, Mikolas był jeszcze lepszy, gdy zaskoczył Royals.

Zbliżając się do pierwszej zaplanowanej dwudniowej przerwy zespołu od września 1978 roku, Mikolas był zdeterminowany, aby zakończyć dwumeczową passę Cardinals występem przypominającym stopera.

„Myślę, że to jedno z najwspanialszych uczuć w sporcie, gdy pojawia się drużyna, kiedy jej potrzebuje” — powiedział Mikolas, którego jedyny mecz rozegrany w 10 meczach odbył się w sierpniu 2019 roku w Milwaukee. „To cała moja duma i to wszystko, co tu robię – wygrywać gry. Tak, chcę, aby moja linia statystyk wyglądała dobrze, ale na koniec dnia, jeśli zacznę grę i wygramy, ja” Jestem bardzo szczęśliwy.

Kardynałowie odnieśli ostatnio wiele zwycięstw, kiedy 34-letni Mikolas był na kopcu. W ostatnich dziewięciu meczach Mikolas prowadził 4:0 z ERA 2,11. St. Louis wygrał siedem z ostatnich dziewięciu startów, w tym wszystkie z ostatnich pięciu meczów.

Mikolas był głównym trybikiem w odbudowie Cardinals, który pomógł im wyrwać się ze startu 10-24. The Redbirds kontynuowali 10-18 kwietnia z 15-13 maja, w tym wygrywając 12 z 16 naraz. To nie dokładnie kwietniowe deszcze przynoszą silne majowe kwiaty, ale kardynałowie nadal uwielbiają miejsce, w którym siedzą w mniej niż gwiezdnym biegu NL Central.

Mikolas nadal dążył do przodu po trudnym okresie trzech startów na otwarcie sezonu, ponieważ jego era była w North 10, powoli stając się ponownie najbardziej niezawodnym starterem Cardinals. Po raz drugi w swojej karierze All-Star 2022, Mikolas otrzymał dwuletnie przedłużenie kontraktu o wartości 40 milionów dolarów pod koniec wiosennego treningu.

Marmol powiedział, że sporadyczne granie w drużynie USA w World Baseball Classic odegrało rolę w powolnym początku sezonu Mikolasa, ale w ostatnich dziewięciu meczach był zupełnie innym miotaczem. I był w najlepszym wydaniu we wtorek, kiedy przeszedł na emeryturę dziewięć lat z rzędu po tym, jak pozwolił dwóm pierwszym graczom przejść przez grę. Później wyprzedził 12 z ostatnich 13 graczy Royals, z którymi się spotkał.

Nie pozwolił na bieg w swoich ostatnich 16 inningach i nigdy nie pozwolił na bieg do Royals we wszystkich 17 inningach.

„Rzuca rzeczami w różnych kierunkach” – powiedział zawodnik Royals, MJ Melendez. „Ma niekonwencjonalne otwieranie i zwalnianie ramion. Miał dzisiaj dobrą kombinację. „

Oprócz chęci powstrzymania spadku kardynałów, Mikolas przyznał, że chce dobrze zagrać przeciwko Greinke, zwycięzcy 224 meczów, zwycięzcy AL Cy Young z 2009 roku i dwukrotnemu mistrzowi MLB ERA. Greinke utrzymywał Cardinals bez punktów w ciągu pięciu rund, zanim byli w stanie odciąć Carlosa Hernandeza w szóstym po dublecie Nolana Arenado.

„Jest w wielkich ligach od dłuższego czasu, miał kilka świetnych sezonów i nadal jest świetnym graczem” – powiedział Mikolas o Greinke. „Nie wiem, czy jest Hall of Fame, czy nie, ale jestem pewien, że jest blisko. Może dostanie mój głos”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *