Mocowanie kamery MagSafe Continuity Camera firmy Belkin to łatwe ulepszenie kamery internetowej

Uchwyt Belkin do iPhone’a z MagSafe dla notebooków Mac ma złą nazwę, ale jest bardzo dobrym akcesorium. Umożliwia zamontowanie iPhone’a na laptopie, dzięki czemu możesz korzystać z funkcji ciągłego aparatu macOS Ventura i iOS 16, która zamienia Twój telefon w kamerę internetową, która miażdży wszystko, co jest obecnie wbudowane w MacBooki. A jeśli to wszystko, co zrobił, nadal byłbym z niego zadowolony – ale to jego konstrukcja i funkcje sprawiają, że naprawdę warto się nad nim zastanowić, mimo że już istnieje. Powódź innych akcesoriów Powinieneś wykonać tę samą pracę.

Używanie podstawki do przekształcenia telefonu w kamerę internetową jest łatwe: możesz zamontować go magnetycznie, obrócić małą nóżkę z logo Belkin i umieścić na górze komputera. Następnie wybierz iPhone’a jako kamerę w dowolnej aplikacji do czatu wideo. To bardzo prosty mechanizm, który działa dobrze, a ponieważ podstawka jest okrągła, możesz podłączyć telefon w trybie pionowym lub poziomym.

W rzeczywistości tryb portretowy nie jest świetny w obecnej wersji aparatu Continuity, ale zostawię te wrażenia, aby dokładniej przyjrzeć się oprogramowaniu.
Zdjęcie: Mitchell Clark/The Verge

Jednak jego uniwersalny kształt oznacza, że ​​na spodzie nie ma dodatkowego magnesu stabilizującego, jak w przypadku innych akcesoriów MagSafe. Prawdopodobnie nie spowoduje to problemu z siłą; iPhone 12 Mini nigdy nie zsunął się z podstawki Belkin ani z niczego, nawet gdy testowałem go bez obudowy, a żaden z moich kolegów, którzy używali podstawki z większymi telefonami, nie zauważył żadnych problemów. Ale to oznacza, że ​​być może będziesz musiał poświęcić sekundę na kręcenie uchwytu, aby upewnić się, że Twój film nie będzie trochę przekrzywiony.

Mocowanie naprawdę błyszczy, to jakość wykonania i dodatkowa podpórka/pętla uchwytu (niestety, podpórki nie można użyć, jeśli chcesz postawić aparat telefonu na stole zamiast komputera; po prostu nie jest we właściwym miejscu). Wszystko wygląda bardzo gładko i solidnie, jak kamienie wypolerowane przez poruszającą się wodę. Jest też pokryty rodzajem spoistej gumy, która świetnie się czuje i nie jest zbyt denerwująca. Kiedy używam go z włączonym telefonem, niskoprofilowa kopułka idealnie leży w mojej dłoni i ledwo ją zauważam. Jeśli naprawdę chcesz, aby kamera ciągła się przydała, upewnij się, że zawsze masz przy sobie stojak. Belkin jest na tyle słodki, że chcę go trzymać w telefonie, co oznacza, że ​​nie zapomnę go, gdy wyjdę z domu.

1/2

Podpórka jest przydatna do oglądania filmów, ale nie do ich przechwytywania. Gdy nie jest używany, można go schować w uchwycie.
Zdjęcie: Mitchell Clark/The Verge

Nie sądzę jednak, aby ten uchwyt i kamera ciągłości zrewolucjonizowały moje regularne rozmowy przez FaceTimes lub Discord z przyjaciółmi i rodziną z jednego prostego powodu: gdy laptop jest już na moich kolanach, umieszczenie telefonu na górnej pokrywie sprawia, że ​​jest to bardzo podpity, nawet z moim małym telefonem. Kiedy używałem go ze skrzyżowanymi nogami, mój laptop łatwo spadał, a mój telefon leciał przez pokój, gdybym go nie trzymał. Nawet gdybym oparł rękę na podpórce pod nadgarstki, wystarczyłoby najmniejsze obciążenie telefonu, aby maksymalnie otworzyć 13-calowy ekran MacBooka Pro, co zwykle skutkuje bardzo nieprzyjemnym kątem (i być może niewygodnym). ilość siły na moim ekranie).?).

Gif przedstawiający iPhone'a przycinającego się do laptopa z akcesorium Belkin, spadający laptop.

Zachowaj ostrożność podczas korzystania z tego akcesorium z laptopem na kolanach.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Mitchella Clarka/The Verge

Żeby było jasne, prawdopodobnie nie będzie to problemem na biurku, chyba że używasz 12-calowego MacBooka mini. Jeden z moich współpracowników powiedział, że jego MacBook Air był dość stabilny, gdy siedział przy stole z przymocowanym do niego iPhonem 13, to samo dotyczy innego współpracownika, który używał podstawki z Pro Max i 16-calowym MacBookiem Pro. Ale to oznacza, że ​​prawdopodobnie będę używał tego akcesorium tylko do bardziej oficjalnych rozmów wideo, w których będę siedział przy biurku lub stole, a nie do częstszych połączeń, które wykonuję z kanapy. To nie jest wina Belkina. To tylko fizyka i naprawdę nie sądzę, by moja mama lub siostra kiedykolwiek rozważały zobaczenie mnie w 720p (a przynajmniej nie miałem żadnych skarg w ciągu ostatnich kilku lat).

GIF ekranu MacBooka Pro odchyla się pod ciężarem iPhone'a, do którego jest przymocowany.

Nie, to nie moja siła osłabia laptopa. Ale hej, wskazuje na uchwyt Belkin, aby iPhone był podłączony przez uderzenie.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Mitchella Clarka/The Verge

Nawet przy tym ograniczeniu nadal uważam, że uchwyt Belkin jest wart swojej ceny 29,95 USD dla każdego, kto dba o to, jak wygląda na wideo, ma iPhone’a i planuje uaktualnienie do macOS Ventura, gdy pojawi się w poniedziałek (a kto nie ) Nie chcę zawracać sobie głowy konfiguracją dostosowanego aparatu / statywu / światła).

Jeśli jednak pracujesz głównie przy biurku z ekranem, warto poczekać na wersję komputerową, która według Belkina pozwoli przechylić telefon, aby zmienić ujęcie. Ta wersja jest „wkrótce”, według Komunikat prasowy firmy Belkin, chociaż nie mówi, czy będzie miał jakieś połączenie zasilania, które jest bardziej eleganckie niż podłączenie telefonu za pomocą kabla Lightning. Taka funkcja nie miałaby większego sensu w wersji mobilnej, ale prawdopodobnie byłaby świetnym dodatkiem dla tych, którzy spędzają cały dzień na spotkaniach.

READ  Microsoft Teams Premium wykorzystuje sztuczną inteligencję do podsumowywania Twoich spotkań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.