Natasha Liu Bordizzo zagra Sabine Wren z Gwiezdnych Wojen w Ahsoka

Ahsokanadchodząca seria Disney Plus, szybko staje się sequelem akcji na żywo Rebelianci z Gwiezdnych Wojen. Najnowszym członkiem ekipy serialu jest Natasha Liu Bordizzo (Społeczeństwo), która zagra Mandalorian Sabine Wren w serialu, Lucasfilm ogłoszony na Star Wars Celebration 2022. dołączy do tego Rosario Dawson jako Ahsoka i kilku niezapowiedzianych członków obsady, gdy serial zostanie wydany w 2023 roku.

Sabine Wren jest członkinią Rebelii i Ruchu Mandalorian. rebelianci Fani zapamiętają ją jako jedną z najważniejszych postaci w serii, a także za charakterystyczną kolorową zbroję. Obsada Sabine mówi również kilka rzeczy o ogólnej fabule serialu. na zakończenie Rebelianci z Gwiezdnych WojenWren i Ahsoka wyruszają razem, aby odnaleźć swojego przyjaciela Ezrę Bridgesa, który zaginął pod koniec serii.

Wygląda na to że Ahsoka Mogą wybrać miejsce podczas podróży z obiema kobietami w dążeniu do uratowania Ezry. Potwierdzeniem tego pomysłu jest fakt, że obecni na ceremonii najwyraźniej pokazali żywy obraz Sabine i Ahsoki stojących przed muralem samego Ezry. Rebelianci z Gwiezdnych WojenRobot Chopper, który również dołącza do zespołu AhsokaPojawił się też podczas uroczystości.

Ahsoka Pojawi się także Mary Elizabeth Winstead (Scott Hajj kontra światRay Stevensonwół). Dave Filoni będzie producentem wykonawczym i jednym ze scenarzystów AhsokaAle nie wiemy jeszcze, kto wyreżyseruje lub napisze resztę serialu.

Star Wars Celebration ma wiele innych ogłoszeń, w tym okno wydania dla Mandalorianin sezon 3pierwszy zwiastun Andornowe szczegóły na temat Gwiezdne wojny: Załoga szkieletówPierwszy zwiastun nowej gry Ocaleni z Gwiezdnych Wojen JediI premiera filmu pierwsze dwa odcinki Z Obi-Wan Kenobi.

READ  „Korona”: Dame Judi Dench chce, aby sezon 5 „Cruel Injustice” został wydany z zastrzeżeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.