New York Giants przegrywają WR, obiecując Colinowi Johnsonowi, że rozerwie Achillesa

East Rutherford, NJ – The New York Giants stracili odbiornik szerokopasmowy Colin Johnson Na sezon środowy w tym samym dniu co weteran szterling pasterz Wrócił na pole praktyki.

Według zespołu Johnson zerwał ścięgno Achillesa podczas środowego treningu. Duży odbiornik (6 stóp 6, 220 funtów) z University of Texas otrzymywał powtórzenia od pierwszego zespołu w ostatnich tygodniach podczas treningu z Kadarius Tony A Sheppard jest jednym z tych na uboczu.

Trener Brian Dabol zauważył wcześniej w tym tygodniu, że Johnson i jego koledzy z szerokiego odbiorcy Dawid Sprzedaż Robili silne wrażenie. Johnson rozpoczął niedzielę od przedsezonowego zwycięstwa nad Cincinnati Bengals i miał trzy przyjęcia na 41 jardów; Sells miał pięć chwytów na 56 jardów, a większość uszkodzeń była spowodowana pierwszym atakiem na sznurek.

„Colin Johnson, David Sales, naprawdę podnieśli się”, powiedział Daboll. „I mają rację, nie tylko po to, by stworzyć drużynę, ale i grać”.

Otwieracz Giants rozpoczął się 18 dni później w Tennessee. Tony (prawa noga), CJ (żeberka) i Darius Slayton Zajmują się również drobnymi urazami.

Tymczasem Shepherd wracał po zerwaniu Achillesa, którego doznał w grudniu ubiegłego roku. Do treningów wrócił po raz pierwszy w środę od czasu kontuzji.

„Czułem się świetnie, człowieku”, powiedział Shepherd, który przemykał kilka powtórzeń podczas prób na żywo, a nawet udało mu się uzyskać 20-metrowe podanie zza środka. Tyrod Taylor. „Powrót na boisko to błogosławieństwo. Zwłaszcza, gdy doznałeś takiej kontuzji i przez długi czas siedziałeś na uboczu, obserwując, jak ci gonią go. nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał tak długo siedzieć.

Minęło osiem miesięcy i pięć dni odkąd Shepherd zerwał Achillesa. Jest najdłużej trzymanym Gigantem i ma 349 złapań na 3884 jardy i 21 przyłożeń w swojej karierze, wszystko w Nowym Jorku.

READ  Mets rzucili się na szczyt swojej gry, aby „wyzwać”

Powrót Shepherda sprawiał wrażenie, jakby Giganci byli w rzeczywistości znacznie zdrowsi w tej pozycji. Tony, Board i Slayton uczestniczyli w pierwszych częściach środowego treningu.

Ale widziano Tony’ego trzymającego tył nogi podczas treningu, a Johnson i Marcus Kemp Został poważnie ranny. Zarówno Johnson, jak i Kemp wylądowali w kontuzjowanej rezerwie jeszcze tego samego dnia.

Giganci domagali się szerokich odbiorników Billy Geither A Jaylon Moore Środa, aby wypełnić puste miejsca. Odcięli wąski koniec Jordan Akins Aby zrobić miejsce na liście.

24-letni Johnson ma 29 chwytów na dystansie 377 jardów w 26 meczach w karierze z Jacksonville Jaguars and Giants. Wyrobił sobie markę z Giants w zeszłym roku jako opiekun.

Ale tego lata wydawał się przenieść swoją grę na wyższy poziom. Grał konsekwentnie przez cały obóz treningowy, dzięki czemu zyskał pewność siebie rozpoczynającego rozgrywającego Daniel Jones Kilku przedstawicieli pierwszego zespołu.

Johnson miał nawet 10 chwytów na 123 jardy w swoich pierwszych dwóch meczach przedsezonowych w tym sezonie. Ponieważ Tony nadal był maltretowany, a Shepherd wracał po poważnej kontuzji, wyglądało na to, że Johnson mógłby rozpocząć – lub przynajmniej odegrać znaczącą rolę – swój pierwszy tydzień przeciwko Tytanom z Tennessee. Zamiast tego jego sezon dobiegł końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.