Obejrzyj zakupy Kate Middleton z księciem Williamem w jej pierwszym filmie od czasu operacji brzucha

Kate Middleton Wyszła ponownie w trakcie rekonwalescencji Operacja brzucha w styczniu.

Księżną Walii przyłapano w sobotę w sklepie rolniczym ze swoim mężem, księciem Williamem, milę od ich domu w Windsorze, jak widać na zdjęciu: Materiał wideo, który dostałem TMZ.

Middleton wyglądała na uśmiechniętą i szczęśliwą, gdy wraz z mężem przechadzali się po sklepie Windsor Farm Shop, robiąc zakupy i rozmawiając.

słońce O obserwacji zgłoszono po raz pierwszy, zanim nagranie wideo się ukazało. Świadkowie podobno opisali Middleton jako „szczęśliwego, zrelaksowanego i zdrowego”.

słońce Poinformowała również, że tego ranka rodzice królewscy obserwowali, jak trójka ich dzieci – 10-letni książę George, 8-letnia księżniczka Charlotte i 5-letni książę Louis – ćwiczy.

Bezimienny naoczny świadek w sklepie powiedział: „Po tych wszystkich plotkach, które krążyły, byłem zdumiony, widząc ich tam”. słońce.

Po tym, jak rozeszły się wieści o ostatnim publicznym wystąpieniu Middleton, ET rozmawiał z zagranicznym korespondentem CBS News Rami Inocencio, który odniósł się do doniesień i fascynacji opinii publicznej księżniczką.

– zauważył Inocencio słońceNagłówek gazety, który brzmi po prostu „Kate Outdoors” i wyjaśnia: „Już sam fakt, że te dwa słowa „Kate Outdoors” są w rzeczywistości nagłówkiem, który pokazuje, jak ważne i jak bardzo ludzie naprawdę troszczą się o zdrowie i kondycję. – bycie księżną Walii.

„Nie widziano jej publicznie przez ostatnie dwa miesiące” – kontynuował. „Ostatnią rzeczą, którą usłyszeliśmy – a także pierwszą, którą usłyszeliśmy w połowie stycznia – było to, że Kate Middleton będzie nieobecna i wróci do obowiązków publicznych jakiś czas po Wielkanocy”.

Dodał: „To nie oznacza, że ​​wyjdzie na Wielkanoc, co zajmie kilka tygodni, ale interpretacja jest taka, że ​​może pojawić się w połowie kwietnia lub nieco później”. On dodał. „A to będzie powiązane z tym, kiedy jej dzieci pójdą do szkoły”.

READ  Lista zwycięzców nagród Critics' Choice Awards 2022 – aktualizacja na żywo – ostateczny termin

Sobotnia wizja następuje tydzień po jej pojawieniu się Nagrywane w samochodzie Z przyszłym królem Anglii 11 marca. Źródło królewskie powiedziało ET, że księżna Walii była w drodze na prywatne spotkanie. Jednak nowe zdjęcia Middleton zostały od tego czasu poddane intensywnej analizie 10 marca w mediach społecznościowych opublikowano jej zdjęcie z dziećmi – w którym odniosła się do swojej pierwszej hospitalizacji – wywołało spekulacje, że została zmanipulowana. Associated Press wycofała zdjęcie, ponieważ nie spełniało standardów jej i księżnej Później przyznał się do zmiany zdjęcia.

„Jak wielu fotografów-amatorów od czasu do czasu eksperymentuję z montażem” – napisała Kate w oświadczeniu przesłanym do X. „Chciałam przeprosić za zamieszanie spowodowane wczorajszym zdjęciem rodzinnym. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwą mamę . Dzień.C.”

Jeśli chodzi o nowsze zdjęcie jej w samochodzie, agencja fotograficzna zaprzeczyła teoriom fanów, że zdjęcie również zostało sfałszowane, mówiąc ET, że Chociaż „obraz został przycięty i rozjaśniony, nic nie zostało zmanipulowane”.

Fotograf Jim Bennett wyjaśnił również, w jaki sposób zrobił to zdjęcie, ujawniając, że próbował to zrobić Zdjęcie księcia Williama przed nabożeństwem z okazji Dnia Wspólnoty Narodów kiedy zdał sobie sprawę, że Middleton także był w samochodzie.

„Samochody opuściły zamek Windsor i sfotografowałem je niedaleko Datchet High Street, a dokładniej pod numerem 39! Zdjęcia samochodów są nieprzewidywalne w najlepszych momentach, a przy odrobinie odbicia na szybie może to być trudne” powiedział. „Tak się złożyło, że nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś siedzi obok niego, dopóki nie sprawdziłem tyłu aparatu, aby upewnić się, że mam zdjęcie księcia Williama. Okazało się, że to Catherine!”

Ale kiedy fani rodziny królewskiej mogą spodziewać się ponownego oficjalnego wystąpienia Middleton? Pałac stwierdził już wcześniej, że Middleton „jest mało prawdopodobne, aby wrócił”. Obowiązki publiczne dopiero po Wielkanocy„, który nastąpi 31 marca.

READ  Aktor Cuba Gooding Jr przyznaje się do winy przy użyciu siły

Tymczasem l Aby zapoznać się z pełnym opisem kontrowersji związanych ze zdjęciami, odwiedź oś czasu ET, w której ponownie omówiono skandal.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *