Obszar DC mógł zobaczyć powłokę do 2 cali śniegu w niedzielę Super Bowl

Mieszanka deszczu i śniegu prawdopodobnie zmieni się w śnieg w niedzielę przed świtem, a akumulacja światła będzie możliwa do południa, szczególnie w naszych chłodniejszych obszarach na północ i zachód od centrum Waszyngtonu. National Weather Service wydała zalecenia dotyczące pogody zimowej dla dystryktu i hrabstw na północy i zachodzie, w tym Fairfax, Prince George’s i Montgomery, od 1:00 do 16:00 w niedzielę. Poradnik nie obejmuje południowego stanu Maryland.

„Planuj na śliskich warunkach drogowych”, państwa doradcze. „Najcięższe nagromadzenia będą na powierzchniach nieutwardzonych”.

Przewidujemy najbardziej niebezpieczne warunki między około 5 a 9 rano, kiedy temperatury są najniższe, a śnieg pada najbardziej równomiernie, szczególnie w naszych chłodniejszych obszarach na północ i zachód od centrum Waszyngtonu.

Generalnie przewidujemy, że w regionie spadnie warstwa śniegu na 2 cale, z największą ilością na północ i zachód od centrum miasta, a zwłaszcza w kierunku gór, gdzie będzie najzimniej.

Od piątku modele zwiększyły swoje prognozy opadów na to wydarzenie, a także czas jego trwania, z możliwością kontynuacji opadów śniegu przez większą część niedzielnego poranka.

Jednak, zwłaszcza wokół centrum Waszyngtonu i punktów na południe i wschód, grunt może być zbyt ciepły, aby można było go nagromadzić. Większość modeli wskazuje, że temperatury nie spadną w okolicach zera do wschodu słońca lub nawet nieco później i będą utrzymywać się na poziomie lub powyżej zera do południa. Ogranicza to perspektywy akumulacji, zwłaszcza na nawierzchniach utwardzonych. Mimo że kilka modeli pokazuje od 2 do 4 cali śniegu, nie biorą pod uwagę, że padający śnieg nie będzie się trzymał.

Ze względu na marginalne temperatury wspierające opady śniegu, przewidujemy nieco niższe sumy niż National Weather Service, która wzywa do 1 do 2 cali i lokalnych ilości 4 cali, nawet w Dystrykcie. Uważamy, że obszary o niższych wysokościach wokół centrum Waszyngtonu, południowo-wschodniego Waszyngtonu i w pobliżu krajowego lotniska Reagana będą miały trudności z nagromadzeniem się po tym wydarzeniu, zwłaszcza na drogach.

READ  Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

„Trudno jest uzyskać dużą akumulację przy temperaturach powyżej zera, chyba że masz co najmniej umiarkowane opady śniegu” – powiedział Wes Junker, ekspert ds. Pogody zimowej Capital Weather Gang. „Większość nagromadzeń ze wschodu i południa miasta będzie prawdopodobnie znajdować się na trawie i ściółce”.

W miarę zbliżania się na zachód od autostrady międzystanowej 95 niższe temperatury zwiększają prawdopodobieństwo nałożenia powłoki przynajmniej do kilku centymetrów. Wszelkie obszary, w których występują długie obfite opady śniegu, mogą nawet zobaczyć nieco więcej, zwłaszcza miejsca o większej wysokości.

Po 9 lub 10 rano w niedzielę, kiedy więcej światła dziennego i temperatury oscylują na poziomie lub powyżej zera, szansa na znacznie większą akumulację zmniejszy się, nawet jeśli śnieg będzie padał do południa.

Oto ile różnych modeli komputerowych projektują dla Okręgu, nie uwzględniając topnienia w wyniku temperatur ujemnych:

Europejskie: od 1 do 2 cali | ICON, kanadyjski, kanadyjski o wysokiej rozdzielczości, SREF i HRRR: 2 cale | NAM i NAM o wysokiej rozdzielczości: 3 cale | amerykański: od 3 do 4 cali

Mieszanka modeli National Weather Service (która uśrednia różne prognozy razem) przewiduje około 2 cale w Dystrykcie, ale znowu nie bierze pod uwagę topnienia.

Podczas tego wydarzenia najniższe temperatury będą występowały na obszarach na północ i zachód od obwodnicy, zwłaszcza w hrabstwach Loudoun, zachodnim Montgomery, Frederick i północnych Fauquier. Najmniejsze temperatury będą koncentrować się od Aleksandrii i centrum Waszyngtonu w kierunku południowego Marylandu.

21:00 od soboty do 1:00 w niedzielę: Rozwija się deszcz lub mieszanka deszczowo-śniegowa. Temperatury: spadające od połowy lat 40. do 35. do 40. roku życia.

1-5 rano: Mieszanka deszcz-śnieg zmienia się w śnieg z północnego zachodu na południowy wschód. Trochę akumulacji na północny zachód. Temperatury: spadają od 32 do 35.

READ  Walmart obcina wskazówki dotyczące zysków, ponieważ inflacja zmusza kupujących do wydawania większych pieniędzy na żywność

5 do 9 rano: Śnieg – najbardziej prawdopodobny okres na śliskie drogi i akumulację. Temperatury: 30 do 34.

9:00-13:00: Śnieg zwęża się z północnego zachodu na południowy wschód. Mała dodatkowa akumulacja. Temperatury: wzrastają do 32 do 35.

13:00 do 17:00: Trochę utrzymującego się lekkiego śniegu możliwe daleko na południowy wschód; częściowe rozliczenie w innym miejscu. Temperatury: 32 do 36.

  • Temperatury przed burzą będą łagodne, co oznacza, że ​​ziemia nie będzie zamarznięta. Oznacza to, że śnieg początkowo topnieje, zanim się nagromadzi.
  • Nawet w szczycie burzy temperatury w łagodniejszych częściach naszego regionu mogą nie być wystarczająco niskie, aby śnieg mocno przywierał do brukowanych powierzchni.
  • Przewiduje się, że większość śniegu spadnie w niedzielę rano, kiedy ruch jest mniejszy, a większość szkół jest zamknięta (poza szkołami religijnymi / niedzielnymi).
  • Prawdopodobieństwo obfitego śniegu, spadającego z szybkością cala na godzinę lub więcej, jest niskie.

Jednak śnieg może spaść równomiernie przez pewien czas w niedzielę rano, aby nagromadzić się na drogach i podróżować ślisko, zwłaszcza w chłodniejszych częściach naszego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *