Ogłoszono katalog PlayStation Plus i katalog klasycznych gier na październik 2022 r.

Sony Interactive Entertainment ona ma ogłosić Lista katalogów gier październik 2022 dla subskrybentów dodatkowych i premium oraz klasyczne tytuły z katalogu gier dla subskrybentów premium.

Poznaj szczegóły poniżej.

Wszystkie tytuły będą dostępne od 18 października.

katalog gier

PlayStation 5

 • Grand Theft Auto: Vice City — edycja ostateczna (gry rockowe– Zagraj w klasyczną grę definiującą gatunek Grand Theft Auto Vice City Zaktualizowany dla nowej generacji, zawiera teraz kompleksowe ulepszenia, w tym fajne nowe ulepszenia oświetlenia i otoczenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększone odległości przeciągania, Grand Theft Auto V– Stylowe elementy sterujące i celowanie oraz wiele innych, które ożywiają ten ukochany świat z nowymi poziomami szczegółowości.
 • przeciętny (Zespół Bloobera) – To jest osoba psychiczna trzeciej osoby gra horror Zawiera innowacyjną rozgrywkę w podwójnej rzeczywistości. Odkrywaj jednocześnie świat rzeczywisty i świat duchów. Wykorzystaj swoje zdolności parapsychiczne, aby rozwiązywać zagadki obejmujące oba światy, odkrywać głęboko niepokojące sekrety i unikać konfrontacji z Paszczy – potworem zrodzonym z niewypowiedzianej tragedii.

Playstation 4

 • Assassin’s Creed III Remastered (Ubisoft) – Przeżyj na nowo amerykańską rewolucję w Assassin’s Creed III Remastered, z ulepszoną grafiką i ulepszoną mechaniką rozgrywki. Plus, Assassin’s Creed Liberation Remastered Uwzględniono całą zawartość pojedynczej zawartości do pobrania. 1775: Amerykańskie kolonie są na skraju buntu. Jako Connor, indiański zabójca, zapewnij wolność swoim ludziom i narodowi. Od tętniących życiem ulic miast po chaotyczne pola bitewne – zabijaj wrogów na różne śmiercionośne sposoby, korzystając z ogromnej różnorodności broni.
 • Assassin’s Creed Chronicles: Chiny (Ubisoft) – Dokładna zemsta Shao Juna na chińskim cesarzu w oszałamiających XVI-wiecznych Chinach z nowym 2.5D Gra z duchamiZabawa i oszałamiający styl artystyczny przywołują tradycyjne obrazy pędzlem. Użyj eleganckiego i potężnego arsenału walki Shao Jun: sztuki walki sztuki walki, potężny miecz istoty i ukryte ostrze buta, a następnie skradaj się i chowaj, aby uniknąć wykrycia i oszukać wrogów gwizdkami i przebraniami.
 • Assassin’s Creed Chronicles: Indie (Ubisoft) – spersonalizuj Arbaaza w jego dążeniu do zemsty dzięki kolorowemu przedstawieniu kolonialnych Indii w grze 2,5D skradanki. ekspertyza Zaskocz zabójcę z ukrycia unikalnym zestawem umiejętności i broni, takich jak podwójne zabójstwa i czakram, a następnie odkryj nowy tryb z ukrytymi pokojami, szybkością i zabójstwem.
 • Assassin’s Creed Chronicles: Rosja (Ubisoft) – Zanurz się w opadach Czerwonej Rewolucji Październikowej w przebudowie 2,5D Zabójca doktryny Akcja wszechświata w Rosji w 1918 roku. Wciel się w asasyna Nikołaja Orelowa lub Anastazję i odkryj ich potężne zdolności i rozmaite gadżety.
 • Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft) – Napisz własną legendarną odyseję i przeżyj epicką przygodę w świecie, w którym liczy się każdy wybór. Wyrusz w podróż od wygnanego najemnika do legendarnego greckiego bohatera i odkryj prawdę o swojej przeszłości po tym, jak twoja rodzina skazała go na śmierć. Dostosuj swój ekwipunek, opanuj nowe umiejętności specjalne i dostosuj zestaw umiejętności swojej postaci do swojego stylu gry. Walcz w Grecji, weź udział w głębokich bitwach na lądzie i morzu, aby stać się legendą. Assassin’s Creed Odyssey Działa z prędkością 60 klatek na sekundę na PlayStation 5.
 • Gildia Assassin’s Creed (Ubisoft) – Londyn, 1868. W samym sercu rewolucji przemysłowej graj jako Jacob lub Evie Frye, walcz z buntowniczym małym bliźniakiem i poprowadź organizację podziemia i zwiększ swoje wpływy, aby walczyć z tymi, którzy wykorzystują mniej szczęścia w nazwie postępu.
 • Smocza Przygoda XI S: Echa nieuchwytnego wieku – wydanie ostateczne (Kwadratowy Enix) – Eksploruj ogromny świat, rozpoczynając epicką przygodę RPG, taką jak The Luminary: The Chosen One, w świecie, który przysięga ich ścigać. Luminary i jego wyjątkowy zespół lojalnych towarzyszy współpracują, aby przetrwać atak studni i pokonać mroczne siły, planujące pogrążyć świat Erdrei w chaosie.
 • Dragon Quest Builders (Square Enix) – Zbieraj materiały, twórz przedmioty i buduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz, eksplorując piaskownicę złożoną z klocków wypełnionych niezapomnianymi postaciami i niebezpiecznymi potworami. Wykorzystaj moc tworzenia w walce z rządzącym Władcą Smoków i przywróć pokój w zniszczonym świecie.
 • Dragon Quest Builders 2 Square Enix – Ten budynek Gra RPG Zawiera uroczą i potężną kampanię dla jednego gracza multiplayer Tryb budowania, który obsługuje do czterech graczy online. Wyrusz, aby ożywić rozbity świat wraz z tajemniczym towarzyszem imieniem Malroth. Następnie przenieś swojego twórcę do sieci i dołącz do znajomych, aby współpracować i stworzyć coś naprawdę fajnego.
 • Dragon Quest Heroes: Biada drzewu świata i szkodnikowi poniżej (Square Enix) – Wyrusz w zupełnie nową przygodę RPG akcji spisek W spokojnym królestwie Arby człowiek i bestia żyją obok siebie. Ale kiedy potwory nagle eksplodują i zaczynają szaleć, nasi bohaterowie muszą oprzeć się kolejnej fali swoich byłych chłopaków! Jako bohater Luceus lub bohaterka Aurora, gracz dołącza do grona ulubieńców fanów z przeszłości Smocza Przygoda Tytuły, które przywracają zmysły hordom szalejących potworów i przywracają porządek w królestwie.
 • Dragon Quest Heroes II: Explorer Edition (Square Enix) – To jest hack i slashGra RPG akcji w terenie, która wysyła graczy na przygody mające na celu przywrócenie porządku w niegdyś spokojnym świecie pełnym potworów i bitew o epickich rozmiarach. Zawiera obsadę grywalnych postaci, z których każda posiada unikalne ruchy i umiejętności – w tym obsadę znajomych twarzy z Smocza Przygoda Seria i czterech nowych bohaterów. Maksymalnie czterech graczy może połączyć siły Tryb współpracy dla wielu graczy Aby pokonać roje wrogów i pokonać trudne potwory.
 • Grand Theft Auto: Vice City — edycja ostateczna (gry rockowe)
 • Hohokum (Sony Interactive Entertainment) — Odkrywaj niezwykłe światy. Stań się ciekawym stworzeniem podobnym do latawca, podróżując przez kolorowe światy czekające na odkrycie. Wejdź w interakcję z eklektycznymi postaciami, dziwacznymi grami i dziwacznymi środowiskami, aby odkryć kilka bardzo dziwnych sekretów… lub po prostu wędrowaj we własnym tempie i bądź całkowicie zdumiony i zdumiony niespodziankami, które pojawiają się na twoich oczach.
 • w środku (Playdead) – Prześladujący i samotny chłopiec zostaje wciągnięty w sam środek mrocznego projektu. Ten mroczny, oparty na narracji Program Łączy intensywność Praca Z wymagającymi łamigłówkami. Zdobył uznanie krytyków za niespokojny styl artystyczny, ambientową ścieżkę dźwiękową i niepokojącą atmosferę.
 • Naruto do Boruto: Shinobi Striker (Bandai NamcoKonkurencyjna walka wieloosobowa to nazwa gry, w której dwie czteroosobowe drużyny ścierają się na polu bitwy, aby udowodnić, kto jest najlepszą grupą ninja! Połącz siły z czterema graczami, wybierz ulubione przez fanów postacie Naruto, wejdź do sieci i dołącz do znajomych, aby rywalizować z innymi drużynami w ośmiu starciach ninja.

Katalog klasyczny

Playstation 4

 • Otchłań (Blaided) – Los jego siostry jest niepewny, wchodzi chłopiec Limbo. Ta niepokojąca platformówka z łamigłówkami 2D została stworzona przez PlayDead, studio stojące za równie docenioną przez krytyków grą. w środkuktóry znalazł się również w katalogu gier w tym miesiącu.
 • Ultra Street Fighter IV (Capcom– Ogromna lista 44 światowych wojowników, w tym uliczny wojownik Legendy Ryu, Ken i Blanka zawierają teraz pięciu nowych graczy – Elenę, Hugo, Poison i Rolento z Street Fighter X TekkenOprócz słynnego rosyjskiego mordercy Dekabera. Ciężko trenuj i ucz się ruchów i kombinacji, aby doświadczyć niszczycielskiego Tiger Knee, Sumo Smash lub Love Whip swoim przyjaciołom, wrogom i wrogom online.
 • Zremasterowana Yakuza 3 (Sega) – Kazuma Kiryu przeszedł na emeryturę. Jednak zostaje wyrzucony ze swojego nowego życia jako głowa sierocińca, gdy cień z jego przeszłości grozi splotem jego nowego życia z życiem starego klanu i świata politycznego. spisek Przejedź przez miasto Kamurocho, które nigdy nie śpi, Tokio i tropikalne ziemie Okinawy, aby pomóc ocalić jego nowe podopieczne.
 • Zremasterowana Yakuza 4 (Sega) – In Yakuza Historia rozwija się jako pierwsza w serii, w której będziesz kontrolować wielu bohaterów, cztery duchy – rekina pożyczkowego, więźnia z celi śmierci, skorumpowanego gliniarza i legendarnego byłego Yakuzę Kazumę Kiryu – zebranych razem, aby rozwiązać morderstwo. Odkryj ukrytą bitwę o pieniądze, władzę, status i honor oraz tajemniczą kobietę w centrum tego wszystkiego.
 • Yakuza 5 Remastered (SEGA) – Wiele perspektyw po raz kolejny tworzy rozległą historię, gdy pokój zanika między klanem Tojo a sojuszem Omi. Graj pięcioma różnymi postaciami, w tym Kazumą Kiryu, w pięciu dużych miastach, których historie przeplatają się, gdy organizacje yakuzy wyruszają na wojnę.

Stacja odtwarzania 3

 • Castlevania panów cienia (Konami) – Przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby to mroczna i pełna życia nowa wyobraźnia Castlevania Legendy głoszą, że święty rycerz Gabriel Belmont wyrusza do walki z siłami zła ciemności w zemście za śmierć swojej ukochanej żony.
 • codzienny łucznik (Sony Interactive Entertainment) — Codzienna strzelanka To album do gier, który bada ekspresyjną moc nagich strzelanek. Graj na różnych poziomach, każdy z całkowicie unikalnym stylem muzycznym i graficznym oraz rozgrywką. Strzelaj, aby animować muzyczne dźwięki i riffy, które składają się na najlepszy pejzaż dźwiękowy gry. Wykorzystaj punkty zdobyte w grze, aby odblokować dodatkowe życia, tryb przełączania i różne filtry wizualne.
READ  Procesory AMD Ryzen 7000 „Raphael” mają mieć maksymalną częstotliwość 5,85 GHz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.