Pamiętaj Lance’a Reddicka na premierze „Johna Wicka 4” Keanu Reevesa – Variety

Premiera „John Wick: Rozdział 4” w Los Angeles w poniedziałek wieczorem była uroczystą, ale ponurą okazją, ponieważ Keanu Reeves i reżyser Chad Stahelski złożyli hołd zmarłemu Lance’owi Reddickowi, który grał Charona we wszystkich czterech produkcjach „John Wick”. Filmy, zanim nagle umrzesz w piątek. Miał 60 lat.

Po przybyciu do TCL Chinese Theatre uczestnicy premiery w Los Angeles otrzymali przypinki z niebieską wstążką, aby uhonorować Reddicka. Niebieski był ulubionym kolorem zmarłego aktora.

„Lance jest istotą ludzką, prywatnym artystą, człowiekiem szlachetnym i godnym” – powiedział Reeves na dywanie. „To naprawdę coś naprawdę wyjątkowego, za każdym razem, gdy wchodzi na plan, by być świadkiem jego pasji do swojej pracy. Naprawdę łatwo się z nim pracuje.”

„To nie jest tylko jedno wspomnienie. To nie jest tylko jeden dzień. To kolektyw. Mam Lance’a w moim życiu od prawie 10 lat” – powiedział Stahelski. różnorodny. „Chociaż zrobiono to w ciągu czterech filmów, pracowaliśmy razem nad innymi rzeczami. Muszę być szczęśliwy i dumny z faktu, że mogłem spędzić z nim tyle czasu. Będzie mi go brakować. „

Po wprowadzeniu Reevesa i Stahelskiego rozpoczął się pokaz. Pierwsze pojawienie się Reddicka na ekranie na początku filmu spotyka się z ogromnym aplauzem publiczności.

Chociaż nowicjusz w serialu Hiroyuki Sanada nie dzieli żadnych scen z Charonem z Reddicka w „Rozdziale 4”, japoński aktor jest fanem od prawie dekady, nadążając za poprzednimi wpisami.

„Jego rola była jedną z moich ulubionych postaci” – powiedział Sanada. „Widziałem go na początku tego miesiąca podczas podróży. Wiedziałem, że był świetnym aktorem, ale zdałem sobie sprawę, jakim był dobrym człowiekiem i wspaniałym człowiekiem. Byłem więc w szoku. Nawet teraz nie mogę w to uwierzyć. ludzie będą cieszyć się jego występem w tym filmie i nigdy go nie zapomną”.

READ  Aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia kalifornijskiego festiwalu muzycznego

„Jedną z największych zalet Lance’a jest to, że zaprzyjaźniliśmy się po pierwszym filmie. Minęło około dziesięciu lat” – mówi twórca serialu Derek Kolstad, uroniwszy kilka łez. „To świetny aktor, ale jeszcze lepszy człowiek. To dobry człowiek, dżentelmen. Ma serce na dłoni.”

„To łamie serce. Dwa dni temu byliśmy wszyscy w Austin na SXSW i Chad zadzwonił do mnie,” powiedział Joe Drake, prezes Lionsgate Motion Picture Group. „Miał tak wielkie człowieczeństwo. W zeszłym roku rozmawialiśmy o tym, jak bardzo podobało mu się bycie częścią tego. To naprawdę smutne”.

Wiadomość o śmierci Riddicka zszokowała Hollywood, a hołdy napłynęły od jego byłych współpracowników z programów takich jak The Wire , a także od jego przyjaciół i fanów. Reeves, Stahelski i Shamir Anderson byli w Toronto na kanadyjskiej premierze filmu, kiedy wiadomość rozeszła się w piątek po południu.

„Chcę tylko powiedzieć coś o wspaniałym człowieku i wspaniałym artyście, dobrym przyjacielu, który był częścią naszej rodziny. Lance Reddick zmarł dzisiaj” – powiedział Stahelski do tłumu, krztusząc się krótko, gdy Anderson położył mu rękę na ramieniu, by dodać mu otuchy jego. „Więc spotkacie go na ekranie. Jest niesamowitą częścią rodziny i mamy nadzieję, że spodoba wam się występ.”

Stahelski i Reeves wydali również wspólne oświadczenie, w którym poświęcili „John Wick: Rozdział 4” „miłującej pamięci” Riddicka, pisząc: „Jesteśmy głęboko zasmuceni i głęboko zasmuceni utratą naszego ukochanego przyjaciela i kolegi Lance’a Riddicka. Był znakomitym profesjonalistą i przyjemność pracy z nami. Nasza miłość. Nasze modlitwy są z jego żoną Stephanie, dziećmi, rodziną i przyjaciółmi… Będzie nam go bardzo brakować”.

Riddick miał również pojawić się w nadchodzącym filmie „John Wick”, „Ballerina” z Ana de Armas i Ianem McShane w rolach głównych.

McShane wydał również oświadczenie różnorodny Po śmierci Riddicka napisał, że był w „całkowitym szoku i niedowierzaniu. Lance był niesamowitym człowiekiem i niesamowitym kolegą. Moje najgłębsze kondolencje, pokój i miłość dla jego żony Stephanie i całej jego rodziny”.

READ  Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

„John Wick: Rozdział 4” wchodzi do kin w ten piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *