Philadelphia Phillies przegrała z Miami Marlins. Luis Araz trafia na cykl

Dwadzieścia cztery godziny po tym, jak Phillies złapali 15 rzutów obronnych i zadali 20 trafień, z czego 9 z tych biegów i 10 z tych trafień trafiło przeciwko zdobywczyni nagrody Cy Young Award, Sandy’emu Alcántara, fani rzucali hot dogami na boisko.

To miasto, które pociągnie graczy do odpowiedzialności, a Phillies nie wykorzystali impetu, który zbudowali w poniedziałek, przegrywając 8-4 we wtorek. Tak więc w „Dollar Night” owinięte w folię hot dogi wylewają się z górnych pokładów, niektóre lądują na trawniku po prawej stronie.

Czytaj więcej: Alec Boehm jest prosperujący i „lepiej wyposażony” do radzenia sobie z konfliktami

Phillies nie grali czystego i ostrego baseballu. Ich wschodzący zespół pozwolił na pięć RBI przeciwko Miami. Trzeciobazowy Edmundo Sosa popełnił błąd na początku trzeciej rundy. Z dwoma autami na dole szóstej pozycji, Bryson Stott uderzył w pojedynek z bazami od Jesúsa Lozardo i zdobył dwa runy, ale na pierwszej bazie skręcił za daleko. Jean Segura wykonał rzut na talerz i rzucił pierwszy, przybijając Stotta, który zamiatał worek. Stott przez kilka sekund siedział wzdłuż pierwszej linii bazowej. Opisał to jako moment „skurczu”, który zmienił tempo gry.

„Widziałem, jak lewy obrońca przeskoczył lay-up i widziałem, jak shortstop biegł na trzecie miejsce, więc wiedziałem, że przegapił to cięcie” – powiedział Stott. „To była po prostu dobra gra dla Gene’a. Podejść i rzucić. Mam na myśli to, co robimy. To nie była dobra gra.”

Byki nie są tak wytrzymałe jak w poprzednich grach. Leworęczny Gregory Soto zakończył szóstą rundę, nie pozwalając na bieg, ale Conor Brogdon pozwolił na prowadzenie do domu Luisowi Ariesowi w siódmej. Andrew Pilati, który jeszcze nie pozwolił na zasłużony bieg w tym sezonie, pozwolił na trzy własne w ósmej rundzie – kiedy hot dogi zaczęły spadać. Wpuścił jedynkę do Arraza, który trafił za cykl. Był to pierwszy obrót w historii Marlins. Arizona, ubiegłoroczny mistrz ligi amerykańskiej, pokonała w tym sezonie 537/596/732.

READ  Wielka dziesiątka oferuje ogromną nową umowę telewizyjną z Fox, NBC i CBS – ale nie z ESPN

Pilati wystąpił sześć razy przed wtorkową nocą. Brogdon rzucił w pięć. Menedżer Rob Thompson powiedział, że mogło to przyczynić się do ich występu we wtorek.

„Naprawdę dobrze pracujemy z tymi facetami” – powiedział Thompson. „Musimy uzyskać trochę długości [from the starters] W pewnym momencie, aby nieco uspokoić byki. będziemy.”

W wielkich ligach nie ma zbyt wiele miejsca na błędy, ale we wtorek było ich mniej. Lozardo zamknął Phillies na pięć rund. Zapolowy Phillies, Aaron Nola, zauważył, że jego prędkość spada w porównaniu z jego poprzednim startem w Nowym Jorku, ale pozwolił na trudny kontakt. W sumie Nola oddał dziewięć trafień i cztery biegi w 5 ⅔ inningów, sześć trafień i zrezygnował z jednego homera.

Linia Noli nie opowiada dokładnie całej historii. Phillies rozegrali dobre pięć inningów, ale nie byli w stanie ukończyć szóstej inningu, głównie z powodu nieodebranego wezwania sędziego bazy domowej Nate’a Tomlinsona. Marlins zerwali na szczycie szóstej pozycji, kiedy Jorge Soler podwoił bieg, który Yuli Gurriel wyróżnił w innym biegu.Fani Phillies rzucali hot-dogami, gdy ich drużyna grała w Marlins.Stefan M. Falk / fotograf sztabowy

Zanim Segura dotarł do stołu, Miami prowadziło 3-0. Przepracował Nolę do wyniku 2-2, z dwoma outami i wziął obciążnik, który wylądował w strefie uderzenia. Tomlinson nazwał to piłką, a Segura wyznaczył ją dwa rzuty później.

„To było frustrujące” – powiedziała Nola o szóstej rundzie. „Nie wykonałem narzutów, których potrzebowałem dwoma uderzeniami. Czułem się, jakbym był o krok. Wciąż trochę chybiłem. Ciągle dostawali kilka trafień i to się nasiliło. „

Nick Fortis podążył za Segurą i wybrał Gurriela. Nagle wynik 4:0. Po tym Nola wyszła.

Phillies próbowali zebrać się na dole ósmego i ponownie na dole dziewiątego. JT Realmuto trafił podwójnie RBI do dwóch w lewo, aby zdobyć Brandona Marsha w biegu w dziewiątym. Ale to było na próżno. Nick Castellanos uderzył, aby zakończyć grę.

READ  Seria meczów Steelers vs Browns, kursy: eksperci NFL publikują czwartkowy mecz piłki nożnej

» CZYTAJ WIĘCEJ: Jak Jean Segura pomógł ukształtować Brysona Stotta w gracza: „Naprawdę kocham tego dzieciaka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *