Rozgrywka w Sonic Frontiers przedstawia piękny i otwarty świat

W ramach miesięcznej umowy z IGN, Sega w końcu dała nam bliższe spojrzenie na rozgrywkę dla granice wokalne.

Trwający nieco ponad 7 minut materiał filmowy jest najlepszym spojrzeniem na otwarty świat, w którym gracze znajdą się w momencie premiery gry jeszcze w tym roku. Dostajemy przebłyski różnych sposobów poruszania się, w tym szlifierki, biegi po ścianach i sprężyny, które wystrzeliwują Sonica w powietrze. Przyjrzymy się również niektórym zagadkom, które prawdopodobnie napotkamy w grze.

Jeśli chodzi o narrację, podano niewiele informacji, ale wiemy, że świat, w którym toczy się gra, to wyspa, na której Sonic utknął na początku gry.

Podsumowując, jest to piękne spojrzenie na świat Sonic Frontiers i sposób, w jaki po nim nawigujemy, chociaż nie możemy nie zastanawiać się, jaki jest w tym sens w tym wszystkim. W ciągu miesiąca z pewnością przyjrzymy się lepiej narracji i postaciom, ale na razie gra wygląda jak świetna prezentacja szybkości i ruchu Sonica, ale O to chodzi. Zakładamy również, że wrogowie gry zostali usunięci w celu wyświetlenia, ale ten wybór po prostu potęguje poczucie pustki w świecie.

Mamy nadzieję uzyskać więcej kontekstu w nadchodzących tygodniach i miesiącach, gdy zbliżamy się do premiery gry.

Co sądzisz o poglądzie na rozgrywkę w Sonic Frontiers? Czy uruchomienie go sprawia, że ​​jesteś bardziej podekscytowany, czy mniej? Dowiedzmy się!

READ  Splatfest w stylu Zelda w Splatoon 3 wygrał Team Power

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *