Samsung Galaxy Watch 4, Watch 5 otrzymują przeprojektowany sklep Google Play

Ostatnia aktualizacja: 5 września 2022 o 06:37 UTC + 02:00

mówią, że Google Sklep Play Przeprojektowanie zaczyna wydawać się zgodne Nosić system operacyjny smartwatche, w tym Zegarek Galaxy 4 i Galaxy Watch 5. Przeprojektowanie zostało pokazane wcześniej podczas imprezy Galaxy Unpacked 2022, gdzie SAMSUNG To również zostało odsłonięte Zegarek Galaxy 5 i Obejrzyj 5 Pro. Informacja została również opublikowana we wrześniowej aktualizacji systemu Google Play.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w nowej aktualizacji sklepu Wear OS Play Store, jest to, że przycisk wyszukiwania znajduje się teraz wewnątrz tarczy zamiast koła. Sekcja Przeglądaj wszystko wyświetla teraz trzy aplikacje, a następnie przycisk Zobacz więcej. W obu sekcjach zobaczysz nazwy i ikony aplikacji wraz z ocenami w Sklepie Play, które pomogą Ci zdecydować, czy aplikacja jest warta Twojego czasu.

Przeprojektowanie sklepu Wear OS Play jest wprowadzane jako aktualizacja po stronie serwera

Duże karty dotyczące „tarczy zegara”, „strumieniowego przesyłania muzyki”, „podstawowych aplikacji zegara” oraz „zdrowego ciała i umysłu” znajdują się po sekcjach „Polecane dla Ciebie” i „Popularne teraz”. Ostatnia sekcja to „Przeglądaj i instaluj aplikacje z innych urządzeń”, która robi to samo, co wspomniano. Jedynym minusem tej aktualizacji jest to, że opcje Zarządzaj aplikacjami i ustawieniami znajdują się na dole strony.

Obecny projekt, jak wspomniano wcześniej 9do5Google, to „bardzo ciężki i nudny tekst”, co jest prawdą. Nowy projekt dodaje odrobinę polotu, który zachęci użytkowników do pobierania i wypróbowania aplikacji, a także zwiększy zainteresowanie programistów. Nowy projekt to rozwijanie Z Google Play for Wear OS w wersji 31.2.10-26. Pamiętaj, że jest to aktualizacja po stronie serwera i musisz poczekać na swoją kolej, aby była widoczna na zegarku Wear OS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.