Studenci Oklahomy otrzymują zobowiązanie od QB General Booty

Oklahoma zapewniła sobie w sobotę zobowiązanie od juniora z college’u, generała Booty’ego.

Booty, ważący 6-3, 195 funtów student drugiego roku z Tyler Junior College w Teksasie, przez trzy lata pozostanie w Oklahomie.

Syn byłego odbiornika LSU, Abrama Booty, pochodzi z wybitnej rodziny piłkarskiej. Jego wujek Josh był rozgrywającym LSU i baseballistą Major League. Inny wujek, John David, grał rozgrywającego USC w erze Pete’a Carrolla.

Generał Butte uczęszczał do czterech różnych szkół średnich, do których przeniosła się jego rodzina, w tym dwóch w Kalifornii i dwóch w Teksasie, gdzie zakończył karierę w Allen w Teksasie w rejonie Dallas.

Nie był mocno rekrutowany poza szkołą średnią i zdecydował się grać w TJC, gdzie miał przerwę, rzucając na 3115 jardów i 25 przyłożeniach, aby zająć drugie miejsce w kraju w NJCAA. W jednym meczu z Navarro w październiku ubiegłego roku rzucił na 528 jardów i osiem przyłożeń oraz pobiegł na 62 jardy podczas ośmiu występów.

Jego rodowód i to imię, które Abram Poti powiedział z powodu fascynacji wojskiem, od dawna zwraca uwagę na jego drogę.

„Oczywiście moje imię jest chwytliwe i ludzie lubią się tym zajmować, ale lubię pokazywać ludziom poprzez moją grę, że mogę je wspierać” – powiedział Dallas Morning News w 2020 roku. Nadal będę to robił, dając im powód do zapamiętania mojego imienia”.

READ  Bengalczyk Tyler Boyd zastanawia się nad zapłaceniem kary za spóźnienie, gdy fani NFL atakują Super Bowl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.