Supergwiazda WWE, która poprosiła o uwolnienie, może jutro wrócić na Raw

Mówi się, że Mustafa Ali wraca do WWE TV już jutro wieczorem w Monday Night Raw.

Walka Donosi, że złożono mu propozycję stawienia się jutro wieczorem. Ta wiadomość pojawiła się po tym, jak na początku tego roku ogłoszono, że Ali poprosił o zwolnienie z firmy.

WWE podobno nie planowało go zwolnić, a Ali wskazał w mediach społecznościowych, że pozostało mu tylko dwa i pół roku na jego umowie, co oznaczało, że musiałby siedzieć w tym czasie w domu i ryzykować, że firma doda do swojej umowy czas, jeśli odmówił pracy. Nic nie wskazuje na to, że odrzucił pracę i wygląda na to, że firma po prostu kazała mu siedzieć w domu od listopada bez żadnych kreatywnych planów.

Ali podobno miał „gorącą kłótnię” z Vincem McMahon W listopadzie, podczas gdy historia Ali „Nowa Ameryka” została anulowana. Po tym, jak historia została odrzucona, Vince McMahon podobno zrobił „coś, czego Mustafa Ali nigdy by nie zrobił”, co doprowadziło do gorących kontrowersji. Mógłbyś Kliknij tutaj Aby zobaczyć pomysł promocyjny, który przedstawił, który nigdy nie trafił do telewizji.

Od tego czasu mówiono, że mógłby wziąć udział w męskim meczu Royal Rumble, ale ten pomysł został porzucony, a Ali publicznie oświadczył, że zamiast zostać włączonym do meczu Rumble, chciałby się uwolnić.

Chociaż firma nie ogłosiła tego, Ali może wrócić jutro wieczorem na Raw. Ali nie jest jedyną supergwiazdą WWE, która wróciła do telewizji. Kliknij tutaj Po wieści o innym nazwisku, które ma wrócić jutro.

READ  Matthew Morrison wyszedł jako sędzia „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.